Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhszájseb teherbeesés fórum

Méhszájseb teherbeesés (beszélgetős fórum)


2023. jún. 21. 20:45

Nálam is akkor derült ki hogy van mikor babát szerettünk volna. Kb fél évet próbálkoztunk sikertelenül mire mondta az orvos, hogy hát elég csúnya le kéne fagyasztani. Kb két hónapra rá terhes lettem.

Nem tudom mennyi köze volt hozzá, hogy nem estem teherbe, de azért fagyasztasd le te is. Nincs annak ott helye.

2023. jún. 21. 20:14
Nincs
2023. jún. 21. 14:28
Nincs pajzsmirigy alulműködésed?
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. jún. 21. 14:28
Micsoda? A mehszajseb? Biztos, hogy nem, hiszen azt HPV vírusok okozzák.
2023. jún. 21. 13:01
Nekem ecseteléssel nem múlt el a méhszájseb. Lefagyasztással igen. 20 éve volt. Azóta sem jött elő újra lekopogom. Szerintem kezeltesd először. A sikertelenségnek pedig sok oka lehet. Nálad is vagy párodnál is.
2023. jún. 21. 12:25
Megyek 12 -èn orvoshoz aki egy speckó meddősègire szakosodott aztán majd kiderül hogy mit mondd.A nődokim küldött hozzá mert szerinte a gyulladásos folyamatok megölik a spermiumokat.egyèpkènt 39 èves leszek ezèrt a nagy aggódás hogy minnèl hamarabb sikerülne.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fisica)
2023. jún. 21. 12:21
Igen mindent rendben találtak
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. jún. 21. 12:21
Igazából fel lett ajánlva egy korrekció de azt javasolta jogy először essek tehetbe majd ha bekővetkezne egy spontán szülès akkor egyúttal elvègzik.
6. Greeneyed (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. jún. 21. 12:10

A méhnyakrákot 95%-ban (más kutatások szerint 99%-ban) a HPV okozza, szóval ha HPV-negatív vagy, akkor annyira nem kell félni a méhszájseb elrákosodásától. (Nem értem, miért nem rutin a HPV-szűrés... Ja, mert drága.)


Az enyém egyébként kvázi spontán eltűnt, és azóta sem tért vissza.

5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. jún. 21. 10:41
Az én orvosom sem nyúlt hozzá. Kérdeztem én is, de nem tartotta a dr nő olyan fontosnak.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 10:33
Nem akarták elégetni? Mert az azért nem túl egészséges dolog. Könnyen átfordulhat rosszindulatúba.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 10:13

Sok évig éltem a méhszájsebbel.A teherbeesésemet nem befolyásolta. Egyik hónapban kitaláltuk, másikban már ott volt a pocakomban.

De nem tudhatom,kinek hogyan működik ez a dolog,vagy néha miért várat magára egy egy pici baba.

Nekem az utolsó 6 évben nem alakult ki méhszájsebem. Átálltam,kehelyre a tampon helyett. Gyönyörű eredményeim lettek januárban is. Kitartást kívánok, és mihamarabbi várandósságot!

2. Fisica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 10:11
Inzulinrezisztencia is kizárva?
2023. jún. 21. 09:24

Sziasztok.Tapasztalatokra lenne szükségem.Egy jó ève próbálkozunk babával mindenfèle vizsgálon rèszt vettem ami ehhez szükséges hogy kiderüljön mi lehet a baj.Mèhszáj sebem van règ óta ami az elöző terhessègem következmènye(nem állt vissza rendesen a helyère ès ès emiatt folyamatosan gyulladásban van)voltam Hpv,nemi beteg szűrèsen mind mind negatív.

Tehát arra lennèk kíváncsi hogy volt e valakinek hasonló problèmája ès mègis sikerült a baba.Ha igen milyen úton módon.A fèrjemet is vizsgálták,nála is is minden rendben van.Előre is köszönöm a válaszokat.

Egyèpkènt az első terhessègem 4 ève volt szinte elsőre össze jött.A vizsgálatok alapján van peteèrèsem nincs pcos,tehát fogamzó kèpesek vagyunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook