Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mérleg nélkül a konyhában és egyéb praktikák fórum

Mérleg nélkül a konyhában és egyéb praktikák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mérleg nélkül a konyhában és egyéb praktikák

1 2
8. winny (válaszként erre: 7. - E2add1f84e)
2008. okt. 9. 12:35

Szia

De kedves vagy:)

Nagyon szivesen.

2008. okt. 9. 07:08
Köszönöm ezeket a jól használható mértékegységeket.
2008. okt. 8. 20:31

AS módszer, ez nagyon jó :) Én is így csinálom néha, csak valamikor NS lesz belőle: Nem Sikerül :D Mondjuk most már egyre jobb vagyok :)

Viszont a borssal még mindig nem tudok igazán jól bánni. Nem igazán tudom eltalálni, hogy mennyi az annyi. Ezért sokszor inkább kihagyom :)


Winny, köszönöm, biztosan igénybe veszem majd a segítségedet, amikor felmerül valami, amit nem tudok. Köszi szépen! Addig is szorgosan használom a mértékegységeidet :)

5. winny (válaszként erre: 3. - Ppiiccii)
2008. okt. 8. 15:33

Ez nagyon tetszik:)

AS módszer.Szuper.

Én köszönöm,hogy olvastad.

4. winny (válaszként erre: 2. - A9338a7669)
2008. okt. 8. 15:32

Szia

Köszönöm,hogy elolvastad.

Bármilyen kérdésed van írj.Segítek!Több mint 40 év tapasztalat van mögöttem.

2008. okt. 8. 14:22

Én van, hogy AS módszer szerint adagolok. Nem szoktam különösebben nagyot tévedni.


AS= ahogy sikerül


Köszönet a cikkért.

2008. okt. 8. 13:44
Köszönjük szépen a jó tanácsokat! Nekem sokszor gondom akadt már az ilyen mértékegységekkel.
2008. okt. 8. 11:03
Kezdő és gyakorló háziasszonyok és főzni szeretők gondban vannak az adagolással. Mérleggel meg nem olyan egyszerű bánni, mert amikor telerakjuk az asztalt: hol fér el a mérleg?

Ugrás a teljes írásra: Mérleg nélkül a konyhában és egyéb praktikák
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook