Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Merevedési probléma? fórum

Merevedési probléma? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. vacsa (válaszként erre: 4. - Jojócska)
2015. febr. 7. 09:50

Lassan rávesz hogy te se akarj szexet :(( Mondogatni hogy szeretlek, tutujgatni nem nagy erőfeszítés, hidd el. Ha tényleg szeret, akkor a kielégülésed, elégedettséged a legfontosabb neki, veled akar lenni testestől-lelkestől.

Sérül az önértékelésed, nem jó ez így neked. Gondold végig te mit tennél meg/teszel meg őérte. Ha nem hajlandó megfelelő segítséget keresni, akkor nem szeret eléggé. Sajnálom.

5. jojócska (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2015. febr. 6. 19:52
Igen,erről is beszéltünk már,de sajnos úgy veszem észre,csak várja a csodát.Várja,hogy majd maguktól megoldódnak a gondok és nem fordul szakemberhez. Tegnap azt mondta,vesz egy gyógynövény alapú készítményt ami majd segít.De én ebben nem nagyon bízok.
4. jojócska (válaszként erre: 2. - Vacsa)
2015. febr. 6. 19:49
Van úgy,hogy kielégít,van úgy,hogy semmi nem történik,csak magához húz,százszor elmondja,hogy szeret és elalszunk...
2015. febr. 6. 19:42
Talán elmehetne egy szexuál terapeutához.Mert ez a kapcsolat így elég hamar tönkre fog menni.
2015. febr. 6. 19:22
Egy jó kapcsolathoz a jó szex alap. Mi történik ha ő hamar elmegy? Kielégít téged?
2015. febr. 6. 18:48

Negyven éves nő vagyok,kilenc hónapja vagyunk együtt a párommal(Ő 46 éves.) Kifejezetten fiatalos,magas,jóképű...tudom ez nem minden.

Lelkileg nagyon egymásra találtunk,kapcsolatunk elmélyült,szeretjük egymást nagyon. Boldog vagyok,hogy figyel rám,szeretget,ölel szüntelenül és én folyton a karjaiban volnék. Minden rendben is van,csak a szex nem működik.Már az első együttlétkor sem volt merevedése és azóta is hiába próbálkozunk,max.pár percre félig-meddig sikerül és pillanatok alatt elélvez.Olyan még soha nem volt,hogy csókolózás és ölelkezés közben "keménynek"éreztem volna ott lent. Türelmes voltam,bíztam abban,hogy majd jól alakulnak a dolgok ezen a téren is. Három hónapja voltunk együtt,amikor elment urológushoz,aki megállapította,hogy lelki eredetű a probléma.Írt fel egy tablettát,amit szeretkezés előtt kell bevenni. Ettől kő kemény volt,de valahogy mégsem volt az igazi,mert magamban alig érezhettem,pillanatok alatt elélvezett.Azóta a tabletta elfogyott,Ő nem ment vissza az orvoshoz,én szexi ruhákkal és más-más női fortéllyal is megpróbálkoztam,de nincs eredménye.Nap mint nap elmondja,hogy milyen gyönyörű vagyok,kívánatos vagyok,csókolgat,cirógat szüntelenül.Tudom,hogy szeret. Közben persze jutnak eszembe olyan gondolatok is,hogy bennem van a hiba...

Ő nyugtatgat,hogy eszembe ne jusson ilyen,az Ő agyával van baj,mert fél a kudarctól és ezért nem sikerül..

Szeretem Őt! De lassan eljutok oda,hogy az ölelésen kívül nem kívánok mást...mert ha nincs tűz,nincs testi vágy,vagyis a vágynak nincs eredménye,akkor mi lesz így?

Volt már valaki közületek hasonló helyzetben?

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook