Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz előtti szexből terhesség? fórum

Menzesz előtti szexből terhesség? (beszélgetős fórum)


1 2
2. e676663877 (válaszként erre: 1. - Revibb)
2015. dec. 1. 21:34
Tesztelni 10 nap után javasolt először. Valószínű végig aggódod ezt a 10 napot, bár szerintem nem kell. Hamarabb nincs értelme tesztelni.
2015. dec. 1. 21:30

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy a menstruációmat november 30. napjára vártam. Ezért a párommal 26.-án történt egy körülbelül 5 perces, védekezés nélküli aktus (előtte normálisan óvszerrel szeretkeztünk, de kiszáradt, ezért abba hagytuk, emlékezetem szerint mosdóban is járt utána). Nem bennem ment el, és a végkifejlett előtt már bőven kivette.

A menstruációm 2 nappal előbb, azaz 28.-án érkezett, rendes, ám enyhébb hasfájással, és normális mennyiségű vérrel. Ma vagyok a 4. napban, és a menzeszem továbbra is jelen van, bár már a lecsengő fázisban.

Mindezek ellenére, van okom az aggodalomra, hogy esetleg azalatt az 5 perc alatt történhetett valami? Akivel volt már ilyen, mit tapasztalt? Milyen volt a vérzése? Mikor javasolt tesztelni, ha nem múlik el az aggodalom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook