Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció 17. napra fórum

Menstruáció 17. napra (beszélgetős fórum)


8. pteri (válaszként erre: 1. - Liza8)
2020. aug. 14. 18:20
Nekem régen is előfordult. Most meg 47 évesen már ráfogják a klimaxra. Legyek türelmes. Egyszer csak elmúlik ez is...
2020. aug. 14. 17:07

Remélem csak egyszeri alkalom lesz.

Inkább később jöjjön meg, mint előbb.

Hétfőn voltam masszőr-csontkovácsnál és nagyon erősen nyomta egy pontban a hasam, a csípőlapátok mellett.Szóltam is neki, hogy nagyon fáj, de nem nagyon érdekelte. De ha a nyomastól lenne, akkor gondolom előbb megjött volna már.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Liza8)
2020. aug. 14. 16:27
Olyan ez, mint mikor a kislányoknak sokáig össze-vissza jön, míg be nem áll a szokásosra. A hormonok játszanak.
5. Ági0830 (válaszként erre: 4. - Liza8)
2020. aug. 14. 15:04

Én is 49 éves vagyok, és én is így jártam nemrég. Azt hittem, köztes vérzés félidőben (nem szokott lenni nekem, csak olvastam róla), aztán kiderült, hogy megjött rendesen. A mostani ciklusom meg szerintem 5 hetes lesz.

Meg kell szoknunk, hogy mindig legyen nálunk betét, tampon, hogy ne érjen meglepetés mondjuk egy utazás közepén.

2020. aug. 14. 13:28
Inkább arról hallottam, hogy menopauza előtt több hónapig nem jön meg a menstruáció, de ezek szerint a sokkal rövidebb periódus is betudható a koromnak.
2020. aug. 14. 12:58

47 vagyok.

Nekem is volt már ilyen, sőt 40 napos ciklus is.

Klimax.Nem fontos orvoshoz menni mert szerintem Ő is csak ennyit fog mondani.

2. tamtamano (válaszként erre: 1. - Liza8)
2020. aug. 14. 12:48
ezzel jár a banyakor többek közt..nálam is ilyen, van, hogy 50!!! napra jön meg, aztán megjön két hónapig normális időben, majd két hét múlva ismét..
2020. aug. 14. 12:27

Sziasztok!


Volt már valakinek hasonló?

Majd menni akarok orvoshoz, de most nem ugye nem tudok.

Eddig ilyen nem volt. Talan 22 nap volt a legrövidebb, de az sem mostanában.

Múlt hónapban 31 nap volt. Általaban 26-28 naposak.

49 éves vagyok.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook