Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyivel különböznek a 30-on túli férfiak a 20-onévesektől? fórum

Mennyivel különböznek a 30-on túli férfiak a 20-onévesektől? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. okt. 8. 17:37

Az életem első kapcsolata egy 34 éves férfival indult és jelenleg is tart. :-)

Pontosan azért, mert jobban kijövök az idősebbekkel, a 20-onévesek többsége túl link, túl bunkó, túl hülye. (Tisztelet a kivételnek.) Aki meg kivétel, az általában mindig foglalt, vagy pont nem én vagyok az "esete".

De az tény, hogy nincs korhoz kötve az "érettség". Van olyan 30-as, ki olyan, mint egy 20 éves, és van olyan 20 éves, aki olyan, mint egy 30-as. A sors dönti el, melyiket sodorja (előbb) éppen az utunkba. :-)

2008. okt. 8. 17:21
Hmm ebbe igazán nem lehet tanácsot adni, mindenki más más! Pl az én párom míg 20-on hány éves volt sokkal komolyabb volt, felelősségteljesebb! 2 hónapja elment az esze, itt hagyott engem három gyerekkel, és a haverjaival bulizni jár, meg már azóta volt Horvátországban is! Ki érti a férfiak észjárását?! Mert Én már nem! Vele vége a kapcsolatomnak, de nem hiszem hogy valaha is megfogok bizni egy másik pasiba! Remélem te megtalálod ezzel a férfivel a boldogságot, és nyugodt szivvel megbízhatsz benne! Minden jót! Szia!
7. aludanyi (válaszként erre: 6. - Herengtimea)
2008. okt. 5. 22:05
Tímea: Benne van az is, de nekem eddig csak velem egykorú-, maximum 3-4 évvel idősebb párjaim voltak, még nincs tapasztalatom olyan férfiakkal, akik túl vannak a 30-on, így nem tudom, mire vágynak és mik azok a dolgok, amikkel lehetne nekik imponálni. A hazudozásról csak annyit, hogy igen, már sokan álltattak, néztek hülyének és ejtettek át és igen, kicsit nehezen bízok! De ha hazudozik, akkor legalább tudni fogom, hogy nem érdemes foglalkoznom vele, ha pedig tényleg komolyan gondolja, akkor... az nekem csak öröm :)))
2008. okt. 5. 21:56

ahogy leírtad valamikor valakiben csalodtál és most nehezen hiszel neki.

te azt kérdezed hihetsz-e neki,nem azt hogy komolyabbak-e a 30-asok,mert itt a hazudozásrol van szo, a hazudozás nincs korhoz kotve.

2008. okt. 5. 21:48

Sziasztok! Először is szeretném megköszönni a félig-meddig megnyugtató hozzászólásokat!


Tűz: Akkor konkretizálok :))

2 hónap szenvedés, szerelmi bánat után megismertem egy 30 év körüli "srácot", de a helyzet nem túl egyszerű. Személyes találkozásra sajnos egy hónap alatt nem került sor, de telefonon, msn-en tartottuk eddig a kapcsolatot napi szinten. Mondta, hogy sose ismerkedett Interneten, én vagyok neki az első, és úgy gondolja, hogy szeretné velem megpróbálni...


Ma kaptam tőle egy telefonhívást, hogy anyagi problémák miatt kiutazik külföldre egy hónapra dolgozni, mert senkitől se szeretne szívességeket és kölcsönöket kérni. Azt mondta, hogy rengeteget fog rám gondolni, és amint hazaért, első dolga az lesz, hogy meglátogat és felejtsem el azt, hogy talál mást, vagy le akar rázni, mert egyre inkább az a meggyőződése, hogy engem szeretne párjául... Hát... Nem tudom mennyire gondolja komolyan és mennyire hihetek neki...!

2008. okt. 5. 20:51
A 20-as évek elején még nagyon "gyerekek", nagynak képzelik magukat, azt hiszik, már mindent megengedhetnek maguknak, azt hiszik, hogy olyan dolgokkal vagányok, menők, amik külső szemlélő szeppontjából nem biztos, hogy így van. Közeledve a 30-hoz, már komolyodnak, más dolgok érdeklik, kezd "benőni a fejük lágya". SZERINTEM!
3. Rosa
2008. okt. 5. 20:50
Szerintem egy 30-on túli férfi már kiszórakozhatta magát és felkészültebb lehet a családalapitásra,mig egy huszonéves esetleg nem annyira.Persze embere válogatja...
2008. okt. 5. 20:49

Minimun egy évvel idősebbek lehetnek, maximum tízzel.:))


Konkretizálnád a kérdésed?

2008. okt. 5. 20:46
Mennyivel különböznek a 30-on túli férfiak a 20-onévesektől?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook