Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire számít még divatosnak, vagy épp elavultnak a piercing viselése? fórum

Mennyire számít még divatosnak, vagy épp elavultnak a piercing viselése? (beszélgetős fórum)


8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 08:38
Engem nem hoz lázba. Azt hiszem, kinőttem ebből. Volt több a fülemben, az orromban, a köldökömben. Egy maradt a fülemben. Ha neked tetszik, hajrá!
márc. 10. 08:09

Szerintem a piercing sosem volt igazán divat, és mindig vannak akik szerint undorító meg gáz meg úristen miért tenné ezt bárki... De ha szeretnél akkor ez ne tartson vissza, azért 35 évesen meg 3 gyerekkel is csak szabad kicsit vagányabbnak lenni. Plusz ha mégse tetszik, akkor kiveszed és annyi. Ez nem egy tetkó hogy örökre ott lesz (bár mostmár azt is egész jól eltávolítják).


Én 34 leszek, 17 éves korom óta van orrékszerem, állásinterjúra sem veszem ki soha. Bár most épp magasabb szintű állami szervnél dolgozom, így pici strasszkövet hordok, de szerintem a karika sem érdekelne senkit (az interjúkra azzal mentem mert elfelejtettem kicserélni, aztán mégis felvettek). Ha valami, akkor legfeljebb pozitív visszajelzést szoktam kapni, hogy jól áll, még anyukámnak is tetszik, pedig ő a piercingektől irtózók táborába tartozik. :D

6. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 05:29

Fiataloknál menő.

Lányomnak septum-ja van, még mindig zavar a látványa...

Én azt javasoltam neki, hogy tetessen az orr oldalába egy kis köveset, de hajthatatlan volt.

Ha illik a stílusodhoz, miért ne?

Manapság minden divat. Te érezd magad jól, az a fontos.

2 kolléganőmnek oldalt karika van. Inkább ez mint tetkó tokától-bokáig.

Nem jön be a fültágító sem.

márc. 10. 03:58
Nem jön be!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 01:10
Ha szeretnéd viszont látni a gyermekeiden is...
márc. 9. 23:59
nekem se tetszik,de mindenkinek mas a jo es szep!
márc. 9. 23:49

Számít a divat, ha neked tetszik? Amiatt sem kell azonnal lehúzni a rolót, ha édesanya lettél.

Amíg vállalható darabokról beszélünk, ne ezek határozzák meg, hogy mit szúrsz a bőrödbe vagy kapsz magadra.

Nekem személy szerint nem tetszik, de ez már az én egyéni véleményem.

márc. 9. 23:43

Ha tehetnéd hova rakatnál a legszivesebben?

Nemtudom miert,de valahogy elkezdtem rákattanni az orrpiercingre,azon belül a karikára.. sztem nagyon dögös,de 35 évesen egy 3 gyerekes anyukának...? :/


Régen volt a szemoldokomben,és a nyelvemben is,szóval nem idegenkedek a tűtől,de már anyuka vagyok.. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook