Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
386. 9e36cbb27b (válaszként erre: 384. - Pemete)
2010. jún. 16. 16:09

szerintem a tabletta a leges legrosszabb.

Megvárni még feloldódik, nm folyik e ki, nm csíp e, stb... annyira kellemetlen, rossz és illúzióromboló

2010. jún. 16. 15:38
hát elég rendesen csíp az tuti engem is és a férjemet is szóval gáz
384. pemete (válaszként erre: 379. - Mancs03)
2010. jún. 16. 14:55
Mindig csípni fog, és így se élvezzen beléd, nekem így lett a kislányom, már 2,5 éves múlt. Nekem még másnap is mart:S
383. Barbee
2010. jún. 16. 12:40

sziasztok!


Mi pharmatex hüvelykrémet használunk a párommal már 2 hónapja mivel abba kellett hagynom a fogamzásgátló tabletta szedését. nem csíp, nem éget egyikünket sem, és nem is büdös,sőt egészen kellemes az illata. Az ágy sem lesz maszatos maximum ha nagyon heves a dolog akkor picit mi. nem zavaró, ha betartotok mindent, akkor nincs gond:)

382. 9e36cbb27b (válaszként erre: 381. - Timejjja24)
2010. jún. 16. 10:29

szerintem nem lesz vészes.

Két dolog lehet ha azt nézzük: vagy valakinek irtózatos szerencséje van, vagy ténylegesen jó és bevált.


De szerintem nyugodtan lehet ezt használni, max "középidőben" mást is kell mellé alkalmazni az extra biztonság érdekében. pl a megszakításos módszert.

2010. jún. 16. 10:00

Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam a hüvelytabit...vártam az égő, csípő érzést....de semmi. Remélem nálam beválik...és nem lesz semmi gond.

380. 9e36cbb27b (válaszként erre: 379. - Mancs03)
2010. jún. 15. 19:49

Nem lehetett kellemes így a sex, no meg később ha erre gondolsz nem lesznek tuti jó gondolataid.

Én ma is a h.tampont használtam mint mindig, még most is hagytam fent (az a bizonyos 24 óra miatt) mert még közeleg az éjjel illetve holnap délelőtt. Nem tudni hogy alakulnak a dolgok. Ketten fogunk itthon kertészkedni kivételesen.


Ja korábban azt ki is hagytam hogy mellesleg nekem nagyon bejött az illata, afféle kellemes virágillatú.

Nekem amúgy legelősször egyik volt gyógyszerész pasim mutatta meg hogy mien ha kicomagoljuk (mai napig jóbarátom maradt), majd később együtt ki is próbáltuk h mien lehet.

379. mancs03
2010. jún. 15. 18:23
Sziasztok! Én ma kezdtem először használni a Pharmatex hüvelytablettát. Nem számítottam rá, hogy csípni fog ráadásul a szex sem volt olyan jó. Pont egy éve vagyok együtt egy fiúval. Azt kérte tőlem ajándékba, hogy vegyek egy helyi fogamzásgátlót, mert már nem akarja ovszerrel és megszakítással csinálni. Belém akar élvezni. Mivel nem szedhetek fogamzásgátlot de szerettem volna a kedvében járni így vettem egyet. A párom örült neki végre teljesült a kívánsága. 4 órája használtam és még mindig fáj a hüvelyem és ülésnél elég rossz érzés. Mit javasoltok váltsak? Ha igen akkor mire? Elmúlik a csípő érzés? Mennyi az esélyem, hogy ha így folytatjuk, akkor teherbeesek? Mert még nem akarok. Ha szedhetnék fogamzásgátlót, akkor azt szednék. Válaszotokat előre is köszönöm! Sziasztok!
2010. jún. 15. 17:41

Én amúgy a Pharmatex hüvelytampont használtam/használom; és nekünk teljesen bevált.

Mivel ez egy kerek, spermicidanyaggal átitatott szivacslap és ezt teszed fel ami 24 órán át fenn is maradhat (a 24 óra alatt bármennyit lehet szeretkezni); így gyakorlatilag igen nehéz ezen átjutni a kis "utódnemzőknek".

És a közhiedelemmel ellentétben nem érezni hogy fennvan, amennyiben jól helyezted fel.

A 2db-os 1600 körüli, a 6db-os 400 körüli. Jó, az ára nem a legolcsóbb, de nem is kifelyezetten inzenzív sexhez találták ki. Ezalatt a heti 3-5 nap sexet értem.

Nagyon jó pl ha épp sok időtök van aznap gymásra v egy igazán hosszú erotikus éjszakát terveztek, mert legalább nemkell minden alkalom után újat felhúzni, felkenni, felrakni (várni még elolvad, stb... szerencsére ezzel ien probléma nincs)

377. 9e36cbb27b (válaszként erre: 374. - Nikletty)
2010. jún. 15. 17:33

szia.

Anno nekem is ezt mondta az orvosom mikor 2003 májusában volt ikrekkel a műtétem, ugyanígy voltam mint te. Az orvosom annyit mondott hogy 6 hónapig ne is számoljak rá h teherbe esek mert ez teljességgel lehetetlen. Ezután július végén jött meg legelőször, utána augusztus végén utoljára. Ezután már csak a sikeres terhességi tesztet tartottam a kezemben és 9 hónapra búcsút mondhattam a mensimnek (2004 júniusi baba) A kicsi fiamnak semmi baja nemlett és a mai napig nincs.

Genetikushoz is elmentünk, aki megmondta h mi rossz történhetett volna h összehoztuk hamarabb a babát.

Ha vkinek van peteérése és teherbe esik, az csak azt bitózonyítja h a szervezet helyreállt ismét és minden ok nála.

376. 2a44b32e51 (válaszként erre: 375. - Timejjja24)
2010. jún. 14. 12:58

Szia!

Magam nevében csak a tablettáról nyilatkozhatom. Nekem először nagyon csípett, hiába nedvesítettem. Mostanra jobb lett, már nam olyan gáz. Azt mondják a krém annyiból jobb, hogy nem csíp. Nem tudom melyik jobb mert olvastam , hogy a krém ugye nem csíp, 10 órán hat, de kevesebb a hatóanyag benne. A tablettában több hatóanyag van, de csak 3 óráig hat (mondjuk fordítva logikusabb lenne, mindegy).

2010. jún. 14. 11:35

Sziasztok!

Én most hagytam abba a gyógyszer szedését, mert belgyógyász javasolta, sokat fájt a fejem,néha magas volt a vérnyomásom. 5 éve szedem már az 5. fajtánál tartok. Amikor elkezdtem szedni, 54 kg voltam és most vagyok 78.Szeretném kipróbálni ezt a pharmatexet.Csak az az igazság, hogy egy kicsit félek....gyereket még nem tervezünk...Mi a jobb?Tabletta vagy a krém?

2010. jún. 11. 10:13

Sziasztok

nekünk most 3 hónapig védekeznünk kell, mert babát szeretnék, sikerült is teherbe esni, de sajnos a baba nem maradt velünk és a műtét után kell vigyázni még pár hónapig.

Addig mi pharmatex krémet használunk ismét, egyszer szintén 3hónapig azt használtuk mikor pihenetettem kicsit a fogamzásgátlót korábban.


Én a pharmatextől a krémet választottam elsőre, semmi gondunk vele, amúgy is nedvesedek, abban úgy mond elvegyül, nekem semmi kellemetlen érzés, szinte az egész távozik pisiléskor, és szimpibb mert nem kell várni vele, s nincs ott a kérdés hogy na vajon tényleg felolvadt-e már teljesen, és mivel 10órán át hat, tovább hat a kóbor katonák ellen is tán.

De akinek nagyon nem illik be még a baba (pl még tanul, meg egyebek) nem ajánlanám én sem, van más biztonságosabb.

De ez nekünk olyan most, hogy pont nekünk találták ki. Ha sikerülne mellette, az csak jó nálunk, akkor úgy kell lennie.


ÜDv

373. 2a44b32e51 (válaszként erre: 372. - Mandy)
2010. máj. 27. 16:39
Szia! Igen én is tablettát vettem, azt mondta gyógyszerész, hogy nedvesítsem meg kicsit, mert különben nagyon csíp. Hát hiába. Megnedvesítem de akkor is csíp, sőt másnap is olyan minha égetne...No, majd a krémet is megpróbálom. köszönöm :))))
372. mandy (válaszként erre: 371. - 2a44b32e51)
2010. máj. 27. 16:31
Mi előszőr a tablettát próbáltuk, az csípett nagyon. Aztán vettünk egy krémet, az nem csíp. A tampont nem próbáltam.
2010. máj. 27. 15:12
Tényleg azt nem tudja valaki, hogy a különböző "kiszerelések" közül mindegyik csíp???
370. 2a44b32e51 (válaszként erre: 369. - Butterfly4444)
2010. máj. 27. 15:10
hát ez önmagában nemnagyon véd, nekem azt mondta a doki (már több is), max még gumival lehet kombinálni :(
369. Butterfly4444 (válaszként erre: 368. - Pemete)
2010. máj. 27. 15:00
Igen, többen is írtátok, hogy megszakítással kombináljátok, de nekem pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen azt is alkalmazni.
368. pemete
2010. máj. 25. 19:35
Annyi a titka szerintem is, hogymegszakítással kell kombinálni. Mi nem tettük, terhes is maradtam elsőre.
367. mandy (válaszként erre: 366. - 2a44b32e51)
2010. máj. 25. 18:13
Nincs mit :)
366. 2a44b32e51 (válaszként erre: 365. - Mandy)
2010. máj. 25. 17:38

Köszönöm. Megnyugtattál, ezt őszintén mondom.

Hát a gyógyszert én sem bírom, mert fáj a fejem állandóan.

365. mandy (válaszként erre: 364. - 2a44b32e51)
2010. máj. 25. 17:31

Hát figyelj, sajnos 100%-os védekezés nincs!

Én gumit nem használhatok (allergia), a gyógyszertől hízok :-/

A naptár módszerrel terhes lettem, a megszakítással szintén. Így maradt a pharmatex, de hogy biztosabbra menjünk, meg is szakítjuk a végén.

Így működik, összesen négy éve így csináljuk!

(előtte spirálom volt egyébként, az is jó megoldás - persze rémhírek arról is terjengnek)

364. 2a44b32e51 (válaszként erre: 363. - Mandy)
2010. máj. 25. 17:02

Szia! Köszönöm:).

Ma olvastam egy fórumon, hogy jobbak a Pharmatex termékek annál mintha semmit nem használnánk, de amúgy nem sok vizet zavaranak.

No, most megint jól elbizonytalanítottak :(.Így is pánikolok ezerrel.

Most ennek tényleg annyira gyenge a hatása?

Pedig tök jókat olvastam az újságok reklámjában.

363. mandy (válaszként erre: 361. - 2a44b32e51)
2010. máj. 25. 16:32

Szerintem a párodnak lehet!

Nekünk nőknek azért nem, mert ha oda bejut a tusfürdő, akkor semlegesítheti a tabletta hatását.

De ha a párod fürdik, azzal Neked nem jut be tusfürdő :)

362. pemete (válaszként erre: 359. - Yonki)
2010. máj. 25. 15:33
Egyáltalán nem nyújt 100%-ban védelmet...
2010. máj. 25. 15:32

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha én használom a hüvelytablettát, nem szabad ugy előtte és utána zuhanyozni szappannal,tusfürdővel...stb! A páromnak szabad zuhanyozni???? Vagy a zuhanyzás után hány órával lehetünk együtt???

Köszönöm

360. Barbee
2010. ápr. 21. 11:31

Sziasztok!


Hátha tud valaki nekem segíteni ezért írok ide. Szeretnénk a párommal a pharmatex hüvelykrémet használni. Lehet belőle egyadagos kiszereléseket kapni aminek elég húzós az ára, de olvastam hogy van nagy tubosos is. A kérdés az lenne, hogy az hány alkalomra elég? Köszi előre is.

359. yonki
2010. ápr. 4. 08:45

Sziasztok!

Sürgősen eladó pharmatex hüvelytabletta. Lokális fogamzásgátló, mely 100%-ban nyújt védelmet. Mindössze 10percet kell várni vele, és3órán át tart a védelem.

Tegnap vásárolt, blokkal együtt tudom küldeni. Eredeti ára 1700ft/12db. 1db hiányzik belőle.

Ha valakit érdekel írjon a yonki83@gmail.com-ra privátba.

Üdv

2010. márc. 31. 17:00
Sziasztok! Nekem azt mondta a dokim felejtsem el :(. Sokféle gyógyszert szedtem már, sajnos mindegyiktől fáj a fejem. Gondoltam kipróbálom, meg is vettem a hüvelytablettát. A doki azt mondta használjamcsak ha terhes akarok lenni! Hát nem tudom. Azért kipróbálom :)
357. walmira (válaszként erre: 354. - Ágicacica1985)
2010. márc. 10. 12:36
Szia Ágica!én is hallottam már róla ezt is azt is, ez nyilván szervezettől is függ, hpgy ki hogyan reagál rá. Igen tudok én is olyan esetet, aki ezzel a módszerrel esett teherbe, de velem ilyen még nem történt. Tényleg nem használunk semmi mást! A biztonság érdekében alkalmazzuk a megszakításos módszert is, de gondolom aki el akarja kerülni teherbeesést sürün alkalmazza és nem bele a közepébe....nekem volt hogy két hetet késett és mivel gyógyszert sem szedek ezért a hormonom zavarodott meg de azóta már beállt rendesen.Lehet hogy ez a taninak köszönhető. Történt baj azóta?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook