Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül az ELMŰ-nél az éves villanyóra díj? fórum

Mennyibe kerül az ELMŰ-nél az éves villanyóra díj? (tudásbázis kérdés)

8. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. szept. 26. 12:33

Választhatsz, vagy fizetsz átalánydíjat, ami az elműnél 1.300,- Ft/hó, vagy lekapcsoltatod a rendszerről az órát, aminek a visszakapcsolási díja 5 ezer körül van. Ameddig ott van az óra, és bármikor bekapcsolhatod az áramot, addig sajnos fizetned kell érte.

Miért nem plombáltattad le, hogy ne kelljen fizetned az átalányt? Ha úgysem laksz ott.

2011. szept. 26. 12:14
számlát mindenképpen kapnotok kéne
6. Martian (válaszként erre: 5. - Agnik1)
2011. szept. 26. 12:11
azért mondják mert megtehetik, nekünk velük szemben nem lehet igazuk, be kell menni az összes papírral az ügyfélszolgálathoz, és nem hagyni, hogy "letapossanak"
5. Agnik1 (válaszként erre: 4. - Martian)
2011. szept. 26. 12:08
Azért itt kérdezem, mert számlát nem kaptunk, pedig járunk oda a postaládát üríteni, múlt héten voltam, nem jött se számla, se tájékoztató se semmi. Erre ma felhívtak azzal hogy leszedik az órát... Mikor kérdeztem miért, azt mondták mert 14ezres elmaradás van... De hogy mire azt nem mondták meg...
2011. szept. 26. 12:03
ezt miért nem az elműtől kérdezed meg?
3. r-iett (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. szept. 26. 12:01
Nekünk igaz EON,de olyan 1000 ft/hó körül van
2011. szept. 26. 11:54
Azért érdeklődöm, mert tavaly október 4.-én elköltöztünk a lakásból. Az átalánydíjra hivatkozva a tavaly november-decemberi számlákat is kifizetették velünk. December közepén le lett mondva az átalány, erre január végén felhívtak, hogy le fogják szedni a villanyórát mert 13ezres elmaradás van. Hiába mondtam nekik, hogy meg lett szüntetve az átalánydíj, nem tartózkodunk a lakásban, nem érdekelte őket. Kifizettük a 13ezret, de most megint hívtak, hogy 14ezres elmaradás van, és leszedik a villanyórát... Létezhet hogy 14ezer 1 évre a villanyóra díja???
2011. szept. 26. 11:52
Mennyibe kerül az ELMŰ-nél az éves villanyóra díj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook