Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi időbe telhet, mire pozitív lesz a terhességi teszt? fórum

Mennyi időbe telhet, mire pozitív lesz a terhességi teszt? (beszélgetős fórum)


8. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 06:01
1 év - ennyit szoktak mondani az orvosok.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 22:02
Értem. Szerintem kicsi rá az esély hogy terhes vagy de még nem mutatja. De tesztelj par nap múlva.
6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:45

Ha ez megnyugtató, azon a bizonyos csütörtökön nagyon pozitív volt a teszt.

Legyen úgy, ahogy a legjobb nektek! Amúgy meg bárhogy lesz, majd kihozzátok belőle a legjobbat.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. jún. 1. 21:33

27/28 napos. Már nem használtam ovulációs tesztet az utolsó két ciklusban, de legtöbbször 14-15. napon volt peteérésem, egyszer volt a 17-en.

Igaziból az a legnagyobb stressz most nekem, hogy férjemmel most tervezünk külföldre költözni 2 évre (a munkája miatt), meg is beszéltük, hogy most egy évig nem próbálkozunk emiatt. De ez a munkadolog már csak a ciklusom végén került szóba, ezért nem védekeztünk még… tehát hülyén fog hangozni, de ha megjönne/nem lennék terhes, kicsit meg is könnyebbülnék, nagyon rossz lenne első babával várandósnak lenni, szülni távol itthonról… durva lenne a sors ha pont most sikerült volna

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:09
Màr kéne mutatnia valamit. Egyébként mennyire pontos a ciklusod? Követed valahogy hogy mikor volt peteérésed?
2022. jún. 1. 20:45
Annak idején vasárnap lettem volna nagylány, és utána következő csütörtökön kettő csík volt. Addig nem próbáltam.
2022. jún. 1. 20:21
Célszerű reggel az első vizeletből csinálni a tesztet, elv rá van írva h hány napos terhességet mutat ki
2022. jún. 1. 19:39

Sziasztok!

Most 8. hónapja, hogy próbálkoztunk a babával. Vasárnap, azaz május 29-én kellett volna megjönnie, de se híre, se hamva. Csináltam David terhességi tesztet hétfőn (sima, egyszerű kis csík), illetve ma (szerdán) is, mindkettő egyértelműen negatív lett. Van egy “jobb” tesztem is, X-epil, de mostmár várok az újabb teszttel vasárnap reggelig.

Sosem szokott késni, és még életemben nem maradt ki menstruációm, 30 éves vagyok.


Tudnátok tapasztalatokat írni, főleg olyanokat, amikor viszonylag későn lett csak pozitív a teszt? Még reménykedem, de kezdek elszomorodni, hogy valami nem okés.


Nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook