Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idő alatt ér elsőbbségi nélkül levél az Egyesült Királyságba? fórum

Mennyi idő alatt ér elsőbbségi nélkül levél az Egyesült Királyságba? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 6. 20:14
Igy van ahogy Mafalda mondja. Orszagon belul van olyan,hogy masnap odaer de kulfoldre 5-7 nap. Persze nekem is volt olyan,hogy 3 nap alatt hazaert...
2013. máj. 27. 14:03
Én Londonba küldtem nemrég,és a postán azt mondták, h 5-7 nap. Ennek ellenére: kedden adtam fel, és pénteken már ott volt! Sajnos nem tudom milyen módon ment, de mintha elsőbbségivel lett volna.
2013. máj. 27. 13:40

Sajnos nem hiszem,h ennyire lehetne "programozni".


Országon belül lehet,h ott is van elsőbbségi,stb.de nemzetközi szinten nem hiszem.


De ha meglepi,inkább hamarább érjen oda:)))

6. Noorah (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. máj. 27. 13:29

Ezért is rossz, mert jó lenne, hogy kb. a kívánt időpontban érne oda, szóval hamarabb se lenne jó. :)


Azt reméltem, itt is van olyan, mint itthon, hogy pl. elsőbbségi másnapra oda ér, ajánlott 2 napra stb..

5. mafalda (válaszként erre: 4. - Noorah)
2013. máj. 27. 13:25
Sajnos vidékről nincs infóm:(((De a postán mindenesetre a leggyorsabb megoldást kérd.Mást nem tudsz tenni.Az elsőbbségi sztem oda nem érvényes.
4. Noorah (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2013. máj. 27. 13:11

Igen, légipostán.

Én vidékre küldeném.

2013. máj. 27. 13:08

Légipostán gondolod???

Nekem simaként 5 nap alatt biztosan Londonba ért.

2013. máj. 27. 13:06
Mennyi idő alatt ér elsőbbségi nélkül? Biztosan megkapja az illető (tudom, csak a halál biztos)? Ha ajánlottan adom, mennyibe kerül? És ha ajánlott elsőbbségivel? Levélról van szó, nem csomagról nincs nagy súlya.
2013. máj. 27. 13:04
Egyesült Királyságba levél. Hogy is van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook