Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi esélyt láttok arra, hogy valami/valaki szórakozzon bizonyos emberekkel és irányítva legyen minden? fórum

Mennyi esélyt láttok arra, hogy valami/valaki szórakozzon bizonyos emberekkel és irányítva legyen minden? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - Globus)
2021. aug. 26. 12:34
Én már belinkeltem lentebb, mert ott is ugyanerről van szó, dehát biztos sokan jártak így. Lehet neki is whatsappon küldték a papírokat a vízumhoz.
17. globus (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 12:22
Jajj, ez mintha már lett volna téma. Hogy mennyire kivagy idegileg, nem mehetsz el az álommunkára...
16. globus (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. aug. 26. 12:21
Szita már az agyam ilyenkorra, hogy kihámozzam a kérdés lényegét :)
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - A6f6bb6c75)
2021. aug. 26. 12:20
Az a gond, hogy a 3. Repjegyemmel van gond, mert a cég nem képes normalisan megszervezni az utat a járvány miatt... es ebbe pusztultam már bele. Most azon gondolkodom, hogy csak befekszem egy kis időre a kórházba, hogy adjanak gyógyszert. Itthon rohamaim voltak tőle...
2021. aug. 26. 11:35

Nem értem, mi a gondod!

Vannak térfigyelők, van radar, van rendőr, van vagyonőr. Vannak törvények, szabályok, és még ki tudja mi minden egyéb, amiről nem is tudunk.

Ha most konkrétan erről nemzeti szintű telefon lehallgató botrányra gondoltál, akkor kérdezz így! A válaszom erre: felháborító!

De tegnap pl. olyat olvastam a net-en, hogy a Samsung tv-be bele épített a gyártó egy olyan kóburát, hogy onnét távolról működés képtelenné tudják tenni, amennyiben olyan bejelentést tesznek, hogy ellopták. Gyári szám, stb. alapján.

Ez pl. bizonyos szempontból örvendetes hír, másrészt bele gondolva, hogy ezek alapján még ki tudja, mi minden építettek bele... persze ha mindez igaz!!!

De próbáljunk meg úgy élni, hogy semmi műszaki cikket nem használunk. Se autót, se telefont, se tv-t, se semmit.

Vagy éljünk úgy, hogy az megfeleljen az általánosan elfogadott együttélési normáknak, és ne tegyük ki magunkat semmi olyan eseménynek, amely bármelyik szervnek, szervezetnek a figyelmét felkeltené. És attól kezdve: no para!

2021. aug. 26. 11:30

Szerintem is pszichiáterhez kellene menned.

borderline, paranoid skizofrén akik szoktak ilyesmiket vélni.

12. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 11:16

Ha állandóan ilyeneken agyalsz, akkor menj el pszichiáterhez, mert az nem normális, és előbb-utóbb negatív hatása lesz a normál életvezetésedre.


Bizonyos szinten persze van benne igazság, vannak korlátaink, közel sem rendelkezünk akkora szabadsággal, mint amekkora illúzióval erről.

Sokszor ki is vagyunk szolgáltatva, nagyon sok dolog hit kérdése, mert nem tudunk mindent.


Mindenesetre, ha ezeken töröd a fejed, az nem hiszem, hogy konstruktív. Gondolj bele, ha így is van, érdemes úgy élned, hogy tehetetlennek érzed magad?

Most sokan megéltük ezt a járvány ideje alatt, mert fizikailag is szembesülnünk kellett azzal, hogy bizony nem azt csinálunk és akkor, amikor akarunk, ez normális. Viszont ez eddig is így volt, csak legfeljebb ennyire nem voltunk tudatában.


Mondjuk én hiszek a szerencsében is, van, aki szerencsésebb van, aki szerencsétlenebb az életben, ez így van, de aztán, hogy mit kezdünk vele. Senki nem tehetetlen és kiszolgáltatott, legalábbis mi, már annyira biztos nem, mivel írni, olvasni és internetezni is tudunk.

2021. aug. 26. 11:04
Nem én írtam, de előrébb nem vagyok ezzel. Csak még rosszabb mást látni így
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 10:53

[link]


Nehéz volt, de megtaláltam :) De ha nem te írtad akkor bocsi, csak ez a gonosz erő figyel-dolog ez beugrott, de úgy látszik, sokan küzdenek ezzel.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 00dfb24292)
2021. aug. 26. 10:44
Nem a “nagyhatalmak” általi iranyitottsagot érzem. Nem vagyok konteós. Megfigyelést erzek. Mintha igaz lenne a sims.
2021. aug. 26. 10:42
Akkor linkeld ezt, hadd olvassam el. Én még nem írtam ide, azzal is szenvedtem, hogy kell először.
7. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 10:12
Nincs, hagyd abba a scifi filmek nézését...illetve kösd le magad, túl sokat unatkozol és van időd ilyeneken agyalni...
2021. aug. 26. 09:44
Nem tudom. De ma olvastam egy cikket, hogy egy kínai szakácsot halálra mart egy mérgeskígyó, aminek 20 perccel előtte vágta le a fejét. Ehhez szerintem már tényleg akkora pech kell, hogy az már lehet valamiféle "irányítottság".
5. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 09:30
Manipulálnak a hírekkel, és a reklámokkal. Ennyire irányítanak. És mivel használjuk az internetet, majdnem mindent tudnak rólunk. Nevezhetjük megfigyelésnek.
2021. aug. 26. 09:03

Szerintem ez már volt, de ha ilyen érzésed van, hogy az életedet nem te irányítod, akkor érdemes szakemberhez fordulni, a borderline személyiségzavar egyik tünete.


Úgy rémlik, legutóbb azt írtad hogy a covidot is azért "küldte" valami, hogy neked ne kelljen valahova utaznod (bocsi nem emlékszem pontosan) de az ilyesmi elég durva tévképzetnek hangzik.

3. Zsifi1 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. aug. 26. 09:03
Gondolom, iRányítottság lenne :)
2021. aug. 26. 09:01

Kifejtenéd?

Én ebből semmit nem értek.

Ez a szó mit jelent? "itanyitottsagot"

2021. aug. 26. 08:50
Eleve nagyon cifra volt az életem, de a járvány kezdete óta hihetetlen, megmagyarázhatatlan dolgok történnek. Elkezdtem érezni az itanyitottsagot es azt, hogy valami/valaki figyel. Mások életében is látom a megtervezést, aki nagyon szerencsés, azéban is. Van erre esély?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook