Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi a normál prolaktin érték, ha babát szeretnék? fórum

Mennyi a normál prolaktin érték, ha babát szeretnék? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2022. febr. 11. 08:57
Pajzsmirigyem rendben volt, az inzulinrezisztenciát nem nézték. De ha az a gond, azzal mit lehet kezdeni? Ha jól tudom arra nincs gyógyszer sem
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 13:07
Inzulin és cukor terhelésed volt? Inzulinrezisztencia is megdöntheti a hormonokat. Na meg kezeletlenül nagy %-ban vetélést okoz mert pusztítja a progeszteron szintet. Teljes pajzsmirigy labor volt? T3, t4, Atg, atpo) az alulműködés is nagyon gyakori és boríthat mindent.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. febr. 10. 12:51

Nekem felső határon van. 450 mu/L (21 ng/ml) és a határérték 102-496 mu/L

Szerintem ez sok, én úgy érzem. Pcos elvileg nincs, de újra megnézetem.

6. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 11:06
Szia! A prolaktin hónapról hónapra változhat, érdemes lenne egy másik ciklusban is megnézetni, önmagában a mostani érték alapján szerintem nem indokolt gyógyszert szedni, több mérés kell.
2022. febr. 8. 22:27
Nekem anno azt mondták hogy a ref határ alsó felében legyen mert éjjel van a csúcs ami akár a reggeli értek duplája is lehet az meg màr sok lehet. Azt hogy mennyire befolyásolja a teherbeesést egyéni. De legtöbb esetben nem magàban van az emelkedett prolaktin hanem a nagyon gyakori Pcos következménye. Az amit nehezebb helyre hozni.
4. Charlize (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 21:19
Igen, az kicsit sok. De nem lehetetlen a siker így sem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
2022. febr. 8. 20:16
Átszámítva az nekem 20 ng/ml. Ez biztosan sok akkor.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 19:37
Kétféle mértékegységgel nézték a laborok, amikor lombikoztam. Az egyik a ng/ml és ez 10 körül volt ideálisnak mondott akkor. A másikra nem emlékszem, de annál nagyobb számok vannak.
2022. febr. 8. 18:59
Sziasztok! Befolyásolja a magas prolaktin érték a teherbeesést? Nekem 400 körül van, még éppen határértéken belül. Érdemes arra gyógyszert szedni? Milyen tüneteket okozhat? Tudom Google a barátom, de inkább tapasztalatok érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook