Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menjek vagy maradjak? Szeretem a férjem,de felmerült a kérdés, hogy tényleg erre kell-e feltennem az életem. fórum

Menjek vagy maradjak? Szeretem a férjem,de felmerült a kérdés, hogy tényleg erre kell-e feltennem az életem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. fef600b7b6 (válaszként erre: 6. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:20
Bocs, látom már írtál is... De mégis mi a baja, ha szabad tudni?
2009. jan. 16. 10:20
Én is képtelen lennék elhagyni a férjemet, ha megbetegedne. De igazából a fórumot kiíró nem írta le konkrétan miről is van szó... Így nehéz tanácsot adni:(
2009. jan. 16. 10:20
Voltak problémák az elmúlt négy évben.Készpénznek vette,hogy vagyok neki.Túlzottan kimutattam a szeretetem,próbáltam kompenzálni a betegségét.Nem tudom.Most valahogy üresnek érzem magam,úgy érzem nem tudok többet adni.
2009. jan. 16. 10:18

Nálunk én voltam évekig beteg, és bizony lelkileg összetörtem volna, ha akkor elhagy a párom.

És bizony visszagondolva sokat segített, hogy volt egy lelki támaszom, aki bíztatott.... Talán épp miatta harcoltam és nem adtam fel....

2009. jan. 16. 10:09
Ha igazán szereted...akkor erre esküdtél...jóban-rosszban, egészségben-betegségben...! De persze neked kell tudni. Mérlegelj, hogy megkapod e tőle lelkileg azt amire vágysz, szereted e annyira, hogy ki tartasz mellette, 4éve vmi miatt szeretted, ha hozzámentél...hovatűnt az az érzés? Csak azért váltanál,mert beteg?
3. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:08
megkérdezhetem,hogy mi a baj?mért járjátok a kórházat?csak mert nem nagyon értem a kérdést,és a problémát egyelőre...
2009. jan. 16. 10:08

Az attól függ, hogy mit jelent a számodra a párod.

Ha maradsz, de ezzel úgy érzed, beáldozod magad, az egyikőtöknek sem lesz jó.

2009. jan. 16. 10:05
Én 24 éves vagyok.Négy éve mentem férjhez,15 év a korkülönbség köztünk.Négy éve csak a kórházakat járjuk,és most már úgy érzem elég!Szeretem a férjem,de felmerült a kérdés,hogy tényleg erre kellene-e feltennem az életem.Ti mit tennétek?Milyen szempontok alapján mérlegelnétek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook