Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik szövegszerkesztőt érdemes letölteni? fórum

Melyik szövegszerkesztőt érdemes letölteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2018. szept. 4. 18:16

A nyomtatáskor szétesett a formázás...

A könyvtárban szerkesztettem akkor, pályázathoz, szöveget. Ott Open Office van.

Ahol nyomtattam, ott MS Office volt... és nagyot égtem, mert muszáj volt leadni, akkor éppen net nélkül voltam.

Végül a saját gépemen újra szerkesztettem és pendrive-n vittem be újra, így jó lett.

10. Amaunet (válaszként erre: 5. - 05c930015c)
2018. szept. 4. 17:13

CD/DVD író? Van a gépedben?

Akkor az már telepítve van.


Egyébként órákra a pendrive vagy onedrive tudom ajánlani.

vizsgamunkákat, esettanulmányokat szoktak cd/dvd lemezen kérni, azt pedig megírják ott, ahol kötteted.

2018. szept. 4. 17:03
Én OpenOffice-t használtam. Semmi gondom nem volt vele.
8. apeeng (válaszként erre: 5. - 05c930015c)
2018. szept. 4. 16:42

A gúglin, a jutubon mindent megtalálsz. Olyan bőségesen ellátják a tanulni vágyókat, csak győzz gyakorolni.


Esetleg ehhez segítséget is kérhetsz.

2018. szept. 4. 16:26
OpenOffice-teljesen jó, és ingyenes.
2018. szept. 4. 15:23
Ja igen, az igaz, hogy mindenki MS-t használ kb. Ezért kell olyat választani, ami kompatibilis.
2018. szept. 4. 15:23

Köszönöm, ezeket megnézem.


Egyelőre nem tudom mire fogom használni, de biztosan szükségem lesz rá, most kezdek tanulni távoktatás rendszerben.


Esetleg tudnátok ajánlani CD, DVD író programot is?

4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. szept. 4. 15:22

Az MS Office nem ingyenes.


Kérdező a wps-ről biztosan tudom, hogy kompatibilis a MS Office bármelyik dokumentumával, oda-vissza megnyitható és szerkeszhető.

2018. szept. 4. 14:40

Attól is függ, mire kell.

Ha a MS Office-val nem kompatibilis, akkor csodásan szét fog esni a formázás, ha azzal nyitják meg.


Én MS Word-del dolgozom, és az anyagokat PDF-ben is elküldöm az ügyfélnek, mivel nem tudhatom, melyik szövegszerkesztőn nyitják meg.

Azért úgy tapasztalom, a MS Office az általános.

2018. szept. 4. 14:37
WPS office-t ajánlom. Azt hiszem van magyar nyelvű is.
2018. szept. 4. 14:07
Ingyenes szövegszerkesztő programot keresek. Lehetőleg magyar nyelvűt, egyszerűen kezelhetőt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook