Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik gyakorlattal tüntethető el leghatékonyabban a zsír a vénuszdombról és a tokáról? fórum

Melyik gyakorlattal tüntethető el leghatékonyabban a zsír a vénuszdombról és a tokáról? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. dec. 19. 09:22
Irigylem akinek csupán ennyi problémája van :DDDDD
2013. dec. 19. 09:22
Ilyenkor,mindig rájövök,hogy nem velem van a baj!
20. Judit36 (válaszként erre: 9. - Sonysony)
2013. dec. 19. 09:19
:D:D:D:D:D:D
2013. dec. 19. 09:08
WTF??? :-D
18. szomorkodó (válaszként erre: 9. - Sonysony)
2013. dec. 19. 07:49
:)
17. jajjj
2013. dec. 19. 07:39

Jajjj.

Nincs helyi zsírégetsé.

Kardiozz sokat.


Ezen nehéz lesz túltennem magam még egy darabig :D

2013. dec. 19. 07:22
Különben a pasik szeretik a jó párnás-homlokos puncit :D onnan nem kell fogyni :D
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 19. 07:20
Ez a két testtájékod van elzsírosodva? :D
2013. dec. 19. 07:11

beszarás :D :D :D

igen, így kell elkezdeni a napot, mosolyogva, vidáman!

Egyébként nekem ott is lefogyott, de komolyan. De nem irányított fogyás volt, mindenhonnan ment le az a 20 kiló, ott se maradt háj. :D

13. bowie
2013. dec. 19. 07:03
A vénuszdombra nem adott ki a gugli hasznos tanácsokat.:DD
12. bowie
2013. dec. 19. 07:01

Gyakorlatok toka ellen


Feladatsor

10 Hátradöntés

10 Nyelvkiöltés

10 Ajaktorna

10 Állemelés

20 Tátogás

20 Csücsörítés

10 Lassított felvétel

10 Oroszlánpóz

10 Kombinált lassított felvétel

10 Csücsörítés-beszívás



Hátradöntés

Állj kényelmesen. Lassan emeld fel a fejed a mellkasodról, és döntsd hátra, amennyire még lehetséges anélkül, hogy erőlködnöd kellene. Zárd össze a szádat olyan szorosan, hogy érezd, ahogy feszülnek a nyakizmaid. Számolj el tízig, majd pihenj, és térj vissza a kiinduló helyzetbe.


Nyelvkiöltés

Állj kényelmesen, fejedet tartsd természetes szögben. Nyisd ki a szád szélesre, és dugd ki a nyelved, amennyire csak tudod. Számolj el tízig, majd pihenj.


Ajaktorna

Állj kényelmesen, fejedet tartsd természetes szögben. Alsó ajkadat lassan told előre, majd fel, amennyire csak tudod. Csak az ajkadat mozgasd, ne az álladat. Számolj tízig, majd térj vissza a kiinduló helyzetbe.


Állemelés

Állj kényelmesen, fejedet tartsd természetes szögben. Told előre az álladat, egészen addig, míg nem érzed, ahogy feszülnek az izmok. Számolj tízig, majd lazítsd el.


Tátogás

Ülj egyenesen, majd hajtsd hátra a fejedet egészen addig, ameddig bírod, ezután nyisd ki és csukd be a szád. A gyakorlat közben érezned kell, ahogy feszülnek az izmaid.


Csücsörítés

Ülj le kényelmesen egy székre, majd fordítsd a fejed a mennyezet felé, egészen addig, míg nem érzed, ahogy a nyaki izmaid megfeszülnek. Ekkor csücsöríts a száddal, mintha egy nagy puszit adnál valakinek, illetve, mintha ajkaiddal el szeretnéd érni a plafont. Tartsd meg két másodpercig, majd lazíts.


Lassított felvétel

Állj vagy ülj háttal a falnak, fejedet pedig támaszd meg, ajkaidat tartsd összecsukva. Nyisd ki a szádat olyan nagyra, amennyire csak tudod, viszont úgy, mintha lassított felvételt néznél. Zárd össze ugyanilyen lassan, majd lazíts.


Oroszlánpóz

Állj szembe egy tükörrel, és lazítsd el arcizmaidat, amennyire csak tudod. Ezután nyisd ki a szemed olyan nagyra, amekkorára csak tudod, és tedd ugyanezt előbbivel egy időben a száddal is. Közben nyelvedet is nyújtsd ki, amennyire tudod. Három másodpercig tartsd meg a pozíciót, majd lazíts.


Kombinált lassított felvétel

Állj háttal a falnak, fejedet támaszd meg, ajkaidat tartsd összecsukva. Nyisd ki a szádat olyan nagyra, amekkorára csak tudod. Közben a falon görgesd fejedet jobbra lassan, majd térj vissza becsukva a szádat, és lazíts. Ismételd meg a másik irányba is.


Csücsörítés-beszívás

Állj vagy ülj lazán. Szívd be mind a két ajkadat szorosan, és tartsd így tíz másodpercig. Ezután csücsöríts erőteljesen felemelt fejjel. Ezt is tartsd meg, majd lazíts.

11. Perseida (válaszként erre: 9. - Sonysony)
2013. dec. 19. 07:00
Rögtön megjelennek a sarlatánok :D :D de akkor ne válogass, a hasamat is fogyaszd le :D
2013. dec. 19. 06:59
Négyütemű gyakorlattal: pénzt megszámol, pénzt eltesz, plasztikai sebészhez elmegy, pénzt átad... Ezt a gyakorlatot területenként kell elvégezni.
2013. dec. 19. 06:57
Vénuszdombról kézrátétellel vállalok fogyasztást, pénz visszafizetési garanciával. :)
2013. dec. 19. 06:43
Vagy én keltem túl korán vagy a fórumindító......
2013. dec. 19. 06:39
Azt a hú , nem hiszem el! Röhögögörcsel indult a napom:))))) köszi fórum indító!
2013. dec. 19. 06:38
WTF????????????
5. Ekka
2013. dec. 19. 06:37
Vénuszdombot fogyasztani?! Jajj! Ez így reggelről nagyon fáj!
2013. dec. 19. 05:46
hat en regebb vegeztem tokara maszazs gyakorlatokat a maszorom ajanlottam megkremezem a kezem vagy olajozom es belulrol kifele a ket kezemmel gyors mozdulatokkal maszirozom , huzigalom vagy valami ilyesmi
2013. dec. 19. 05:22
:))))))))))))
2013. dec. 19. 04:11

Fogyás hatására az egész teströl -többé kevésbé egyenletesen, hajlamtól függöen- tünik el a zsírpárna; nem lehet csak hasról, csak mellröl, csak tokáról, stb. fogyni.

Nekem például, az arcfelépítésnek "köszönhetöen", sajnos normál súllyal is van tokám (igaz, nem nagy, de attól az még toka). :(

Szóval, egy szó, mint száz: a feltett kérdésed engem is foglalkoztat(ott), és kíváncsi vagyok az érkezö válaszokra. (Már amennyiben valóban lehetséges célzottan "tokából fogyni". A vénuszdomb zsírpárnájának eltüntetési módjáról gözöm sincs. Talán a sok szex?...) ;)

2013. dec. 19. 03:34
Tudom, h alapvető a diéta mellé, de mégis melyik gyakorlatokat erőltessem még inkább?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook