Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik diéta lenne nekem a legjobb? fórum

Melyik diéta lenne nekem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 24. 19:40
a topik kérdésére a válasz:egyénfüggő,mivel nincs két egyforma ember,tehát mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia,h mi az ami megfelelő és elegendő számára!:) (nincs séma!!!) valakinek ez a diéta valakinek az,a harmadiknak amaz...
11. Wendy87 (válaszként erre: 10. - Marjann)
2009. márc. 17. 16:32
Nem járok el itthonról (sajnos anyagilag sem tudnám megoldani, meg a picuromat se tudnám hová tenni az alatt), könyvből csinálom. Egyszer megmutatták, hogyan is kell pontosan elvégezni a gyakorlatokat és úgy csinálom. Anyukám ezzel (és csak ezzel) fogyott le 4 éve 10 kilót. Én úgy érzem, nekem ez kevés lenne, ezért keresem a tökéletes diétát :)
10. Marjann (válaszként erre: 6. - Wendy87)
2009. márc. 17. 15:20
Látom te is pécsi vagy :) Hova jársz callaneticsre és mikor van? Épp a minden sportot kipróbálok szakaszomban vagyok, háta ha olyan, ami tetszik is (eddig a fitball a nyerő)
2009. márc. 17. 15:17

Én is a kalóriaszámolgatást ajánlom.

1000-1200 kalória naponta, bár én napi háromszori étkezést javasolnék, vagy maximum 4-et. Reggeli, tízórai, ebéd és vacsora.

Emellett legalább heti háromszori mozgás, alkalmanként legalább 300-400 kalóriafelhasználással. A legjobb a futás, de hosszabb séták is megteszik az elején.

Én a fogyókúra kezdetére inkább kardióedzéseket javasolnék,nem dvd-re, szőnyegen tornázást. Az inkább alakformálásra, mintsem fogyásra jó. De persze ez csak az én véleményem.

8. Wendy87 (válaszként erre: 7. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 15:13
Mitől? :)
2009. márc. 17. 15:11
az attól függ:)
2009. márc. 17. 15:11

Köszi az eddigi ötleteket!

A mozgás már megvan, minden este egy óra Callanetics, nagyon jól megmozgat, ezt csinálom egy hete, és végre érzem, hogy vannak izmaim :)

2009. márc. 17. 15:06

Szia!

Én is diétázom.Napi 1000-1200 kcal-t eszek 5x-i kimért étkezésre elosztva.Szerintem ez egy nagyon jó diéta, könnyen betartható és semmiféle ételt nem kell nélkülözni a cukron kívül.

Február 4.-én kezdtem 76 kilóval,most 67.5 kiló vagyok.Ez -8,5 kiló jó 5 hét alatt.

Én ezt a diétát ajánlanám neked, semmi extra dolog nincs benne.

2009. márc. 17. 15:06
És persze mozgás, az dob legtöbbet a dolgon. Ha más nem, eleinte sétálj sokat a babáddal!
2009. márc. 17. 14:56

[link]


Weight Watchers diéta. Ez egy pont-számolós diéta, bármit lehet enni, nincsenek tiltások, csak a minőségre kell odafigyelni (lehetőleg minél több zöldség, zsírszegény étkezés), és a mennyiségre.

2009. márc. 17. 14:52
Keresem a számomra legideálisabb diétát. Kb. 15 kilótól szeretnék megszabadulni, ami még a terhességem alatt rajtam maradt. 70 kiló vagyok, 163 centi magas (kb.). Kitűztem magam elé, hogy legalább 60 kilóig lefogyok, de még jobb lenne ha 55 lennék. Valami olyan diétát szeretnék, aminél az ételek könnyen elkészíthetőek (mert kétfélét főzni nem nagyon van időm), tehát éppen csak összefőzni/párolni kelljen a dolgokat és lehetőleg magam oszthassam el a nap nagy részében, hogy mikor eszem meg az előírt adagot. És nagyon fontos, hogy minél olcsóbb ételek legyenek ezek. Sajnos nincs pénzem mindenféle extrásabb kajákra.
2009. márc. 17. 14:49
Melyik diéta lenne nekem a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook