Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a “legrosszabb” illetve a “legjobb” horoszkóp? Avagy, mit gondoltok a csillagjegyekről? fórum

Melyik a “legrosszabb” illetve a “legjobb” horoszkóp? Avagy, mit gondoltok a csillagjegyekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
97. Miss Sárika (válaszként erre: 96. - Aurelie)
2020. okt. 21. 20:08
Valóban, kissé hátborzongató a Dódis sztori.
96. Aurelie (válaszként erre: 93. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 19:57

Karinthy Frigyes is Rák Nap volt. Annyira jól értett a gyerekek nyelvén, gügyögés nélkül.

Tanítom a kisfiamat, Játékokat veszek, meg a híres "Aranka! A maga gyereke, meg az én gyerekem verik a mi gyerekünket!" - felejthetetlen. De a súlyos oldala is megvolt, a Dódi című sztoriban, meg az anyukájáról szóló visszaemlékezéseiben...

95. Miss Sárika (válaszként erre: 94. - Bless the child)
2020. okt. 21. 19:57

Talán csak jól titkolta.

Az emberek a legjobb akaratuk és igyekezetük ellennére sem tudják kiismerni egymást, ehhez hozzájárul a büszkeség, ami mindent elferdít.

..de az igazi jellemvonások búcsúzáskor mutatkoznak meg.

94. Bless the child (válaszként erre: 92. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 19:42

Néha ugyan úgy tűnik, a partnerét birtokolni akarja.


Ez az egy mondat igaz rá

93. Miss Sárika (válaszként erre: 90. - Törpilla)
2020. okt. 21. 19:40

A skorpió nővel egy hullámhosszon tudok lenni.

Férfiak között nekem a Rák viszi a prímet!..Pedig mások azt állítják, hogy menekülni kell tőle..🙂

92. Miss Sárika (válaszként erre: 89. - Bless the child)
2020. okt. 21. 19:34
Nem ilyen volt?🙂
91. Miss Sárika (válaszként erre: 88. - Aurelie)
2020. okt. 21. 19:31

Ah, kiválóan tud drámázni minden jegy szülötte.🙂

És ahogyan William Shakespeare jellemezte művében:


Színház az egész világ,


És színész benne minden férfi és no:


Fellép s lelép: s mindenkit sok szerep vár


Életében, melynek hét felvonása


A hét kor. Első a kisded, aki


Dajkája karján öklendezik és sír.


Aztán jön a pityergő, hajnalarcú,


Táskás nebuló: csigamódra és


Kelletlen mászik iskolába. Mint a


Kemence, sóhajt a szerelmes, és


Bús dalt zeng kedvese szemöldökéről.


Jön a párduc - szakállú katona:


Cifra szitkok, kényes becsület és


Robbanó düh: a buborék hírért


Ágyúk torkába bú. És jön a bíró:


Kappanon hízott, kerek potroh és


Szigorú szem és jól ápolt szakáll:


Bölcseket mond, lapos közhelyeket,


S így játssza szerepét. A hatodik kor


Papucsos és cingár figura lesz:


Orrán ókula, az övében erszény,


Aszott combjain tágan lötyög a


Jól ápolt ficsúr - nadrág; férfihangja


Gyerekessé kezd visszavékonyodni,


Sípol, fütyül. A végső jelenet,


Mely e fura s gazdag mesét lezárja,


Megint gyermekség, teljes feledés,


Se fog, se szem, se íny tönkremenés!

2020. okt. 21. 19:26
Oroszlán pasiba úristen.. Nőben meg a skorpió úristen. 😃 Legjobb horoszkóp nőben a bak pasiban a mérleg szerintem.
89. Bless the child (válaszként erre: 87. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 19:24
Hahaha, az első férjem oroszlán volt. Valamit nagyon nem vettem észre😂😂😂
88. Aurelie (válaszként erre: 86. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 19:05

Az érzelmi drámának nem nagyon látom itt a Nap-jegyekkel való kapcsolódását.

Belőlem ez az egész azt váltotta ki, hogy most idézhetném a Korongvilág Halálát: "Ó. DRÁMA. SOHA NEM SZERETTEM A DRÁMÁT." (Szerintem a Halálnak Bak stelliuma van, minden személyi jelzője X. mundánházban, és lehet, hogy coniunctio magna a 11.-ben, nem?)

:)

2020. okt. 21. 19:01

És az a három csillagjegy, akiből a legjobb férj lesz..🙂


1. Kos – lángoló szíve érted ég

Az egyenes gondolatok híve a Kos. Ki nem állhatja a játszmákat, és párjától is ezt várja el. Tálcán kínálja a szívét, és amikor szerelembe esik, teljesen átadja magát szerelmének. A leggondoskodóbb és legfelelősségteljesebb férfi, akivel valaha találkoztál. Ha megbeszélitek a randevú pontos idejét, biztos lehetsz benne, tizenöt perccel előbb már ott lesz, és lángoló szívvel várakozik. Nem a világ legromantikusabb fickója, de mindene a család és szerettei. A végletekig elmegy, hogy megvédje és kiálljon azokért, akik a legfontosabbak neki.


2. Rák – mindent megtesz érted

A Rák jegy szülötte rendkívül gondoskodó és érzékeny ember. Minden kapcsolatba teljes erővel zuhan bele, és feltárja a legbelső titkait is. De sajnos így annak is sokkal nagyobb az esélye, hogy sérülni fog. Igazi hősszerelmes, aki a világ végére is elmegy, hogy nap mint nap boldoggá tegye a szíve királynőjét. Fantasztikus, támogató férj és odaadó apa válik belőle. Ha egy jóravaló és szerető férjre vágysz, ne is keresgélj tovább a Ráknál.


3. Oroszlán – bármiről képes lemondani

Ha az őszinteség a szemedben a legnagyobb erény, az Oroszlán lehet a te embered. Mindent egyenesen kimond, amikor szeret valakit, folyamatosan a tudtára is adja. Néha ugyan úgy tűnik, a partnerét birtokolni akarja. De ez nem így van, csupán bizonytalan, hogy a kedvese is ugyanannyira szereti-e őt. Az Oroszlán jegy szülötte csodálatos partner egy életen át, és kiváló szülő. Bármit feláldozna a családjáért. És azt sem bánja meg, ha kimarad egy csomó kalandból, ha elkötelezi magát. Mindennél többet jelent neki, hogy vannak, akiknek ő a legfontosabb az életben.

86. Miss Sárika (válaszként erre: 85. - Aurelie)
2020. okt. 21. 18:58

Valóban érdekes történet! Megcserélődtek a szerepek.

A szülők általában csodákat művelnek gyermekeik pszichéjével. 🙂

85. Aurelie (válaszként erre: 83. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 18:46

Hja, nagyon tarka história volt az.


(A legmurisabb, hogy szülőanyám, akinek a Nap-jegye szerint csélcsapnak és csapodárnak kellett volna lennie, mély beleéléssel játszotta a hűtelenül megcsalt asszony drámáját. Engem pedig a hites urához sírig hű özvegyasszony tragikus drámájával készített ki - ha kívülről láttam volna, akkor röhejesnek, tragikomikusnak találtam volna szerintem, de ebben felnőni, ez csinált valamit a pszichémmel.)

84. Miss Sárika (válaszként erre: 76. - 184481d874)
2020. okt. 21. 18:41

A skorpió igen féltékeny típus, és önző módon szereti kisajátítani párját. Sőt, a szavaival "csíp"!🙂


A kos pedig harcos, hódító, határozott, nyitott, vezető típus, mint a skorpió is!🙂


Érdekes páros. Ez igen! Jól tudtatok alkalmazkodni egymáshoz. ..erre mondják, hogy "a szerelem az nem krumpli!"🙂

83. Miss Sárika (válaszként erre: 82. - Aurelie)
2020. okt. 21. 18:32

In flagrantin kapták őket?!

Sajnos van ilyen is.

82. Aurelie (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 18:13
Szűz Napú apám házassága ötödik évében találta meg az igazit. Mindenki tudott a kapcsolatról, csak szülőanyám nem. 12 éves voltam, amikor félreérthetetlen helyzetben találta őket.
81. Aurelie (válaszként erre: 72. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 21. 18:11
Ennyit a receptekről :)
80. 8d00a82c06 (válaszként erre: 79. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 18:06

Köszönjük!

Örülök, hogy ennyi ideje elvisel. 😂

79. Miss Sárika (válaszként erre: 75. - 8d00a82c06)
2020. okt. 21. 17:53
Ennyi év együttélés valóban tiszteletreméltó és becsülendő!
78. Miss Sárika (válaszként erre: 72. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 21. 17:47

Természetesen vannak kivételek, mert valóban rengeteg tényezőtől függ, a neveltetéstől kezdve egészen az aktuális párkapcsolati problémákig..

Abban azonban biztos vagyok, hogy a habitusa, mentalitása, minden csillagjegynek különböző.

77. 184481d874 (válaszként erre: 67. - 184481d874)
2020. okt. 21. 17:37
Köszönöm..és hálás vagyok a sorsnak
76. 184481d874 (válaszként erre: 70. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 17:36
kos és skorpitó ..nálunk bevált
75. 8d00a82c06 (válaszként erre: 70. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 17:36

A férjem ikrek én vízöntő.

21. évünkben vagyunk.

74. 184481d874 (válaszként erre: 68. - Aurelie)
2020. okt. 21. 17:35
Egyformán szeretnénk a jót adni a másiknak..ez a titka...
2020. okt. 21. 17:35

Part 2.

Ez a 3 leghűtlenebb és a 3 leghűségesebb csillagjegy


Vannak emberek, akik sajnos sokkal hajlamosabbak félrelépni, mint mások. Természetesen ez rengeteg tényezőtől függ, kezdve a neveltetéstől egészen az aktuális párkapcsolati problémákig.


A hűséges: Bika

A Bikák csakis akkor kezdenek kapcsolatba valakivel, ha tényleg komolyan gondolják. És ha valakivel együtt vannak, nem fogják csak úgy eldobni az egészet.Ők azok az emberek, akik mindent bevetnek, hogy megoldják a problémákat, és még a legszélsőségesebb esetben is vállalják például a párterápiát.


Ha úgy érzik, már nem működik a kapcsolat, akkor is őszinte beszélgetéssel vetnek véget neki, a megcsalás ugyanis a lehető legtávolabb áll tőlük!


A hűséges: Szűz

A Szűz logikus gondolkodású, ezért az ő szemében a megcsalás a legértelmetlenebb dolog a világon.

Úgy véli, ez semmilyen problémát nem képes megoldani, csak még többet teremt, így még ha nincsenek is rendben otthon a dolgok, akkor sem lépne félre.

Ő inkább a nyílt és egyenes beszélgetések híve, és az, hogy egy másik személynél keressen vigaszt, elképzelhetetlen számára.


Megnyugodhatsz, mert mellette sosem fogod megtapasztalni a megcsalást!


A hűséges: Bak

A Bakok rendkívül szorgalmas, őszinte, nyílt szívű emberek. A kapcsolatuk pedig első számú helyet tölt be az életükben, ezért eszükbe sem jutna, hogy akár akaratlanul, de fájdalmat okozzanak a párjuknak.


Pláne, hogy a hazudozás nem az erősségük, és egy percig sem tudnak füllenteni, mert rögtön látszik rajtuk, hogy nem mondanak igazat.

A végletekig elmennek azért, hogy megmentsék a kapcsolatukat, és csak azután lépnek ki belőle, hogy megbizonyosodtak arról, ez nem fog működni.


Addig még az érzelmi hűtlenség gondolata sem merülhet fel bennük!


No, ennyi!🙂

72. 0c4eeadbce (válaszként erre: 71. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 21. 17:33
mint 40 ève hűsègesek egymáshoz ès szerelemmel szeretik egymást.pedig anya kos ikrek aszcendenssel ès sosem csalta meg apát, pedig jelentkező volt bőven .
71. 0c4eeadbce (válaszként erre: 70. - Miss Sárika)
2020. okt. 21. 17:30
Mindkèt szülőm kos jegyű,ès több
2020. okt. 21. 17:18

Ezoterikus szakértők úgy vélik, vannak csillagjegyek, akik sokkal gyakrabban csalják meg a párjukat, mint mások – ahogy léteznek olyanok is, akik a végletekig hűségesek.


A hűtlen: Kos

A Kosok nem arról híresek, hogy szeretnék az elköteleződést, a komoly kapcsolatokat, és a hűség sem éppen az erősségük.Ők folyamatosan igénylik az izgalmat és az újdonságokat, amikor pedig szerelmesek, nagyon lelkessé válnak.


De amint csillapodni kezd a rózsaszín köd, úgy növekszik az érdeklődésük már irányokba is. Sajnos emiatt nem ritka, hogy félrelépnek, és az is megesik, hogy ezt nem feltétlenül vallják be otthon.


A hűtlen: Ikrek

Az Ikrek született flörtölők, akik azt az elvet vallják, hogy az életet habzsolni kell. Általában rengeteg udvarlójuk van, és folyton bókokkal találják szembe magukat, ezért egy komoly kapcsolatban nehezen megy nekik az átállás.


Ha egy olyan partnert találnak, aki képes mentálisan stimulálni őket, és kielégítik a szükségleteiket, nincs probléma, de ha ezen a téren hiányt tapasztalnak, hajlamosak lehetnek másnál keresni a vigaszt.


A hűtlen: Skorpió

A legszenvedélyesebb csillagjegy egészen más okból lép félre, mint a többiek.

A Skorpió ugyanis alapjáraton nagyon ragaszkodó, mindene a partnere, és legszívesebben állandóan vele lenne.


A gondok inkább ott kezdődnek, ha a másik fél érdektelenné válik, nem foglalkozik vele, és úgy tűnik, elmúlt részéről a szerelem.


Ezt egy Skorpió nagyon rosszul viseli, és mivel hajlamos a bosszúra, egy másik személy karjaiban próbál vigaszt keresni – és egyúttal egy kicsit visszavágni a másiknak.🙂

69. 083bf9bf2f (válaszként erre: 31. - Szaszy88)
2020. okt. 21. 16:29

Jaaa, hát nálunk is vannak veszekedések. Én vagyok a mimdenen kiakadós, ő meg a teljesen laza. :D

Ő spontán, én meg mindent füzetbe jegyzetelek. :D

De tényleg jól kiegészítjük egymást, mint a tűz és víz. :)

68. Aurelie (válaszként erre: 67. - 184481d874)
2020. okt. 21. 16:28

Hát akkor mi mit szóljunk Kedvesemmel? :Đ Egyikünk sem hozza a Nap-jegye kliséit, mindketten gyökeresen szembemegyünk vele. Ráadásként a Nap-jegyeink alapján nekünk nem is szabadna kijönnünk egymással, nem tudom, hogy mit rontunk el 2011 óta :)

(Nálatok még gyönyörű lehet a helyzet, mindkettő marszikus jel, tehát még recept szerint is akadhat valami közös pont :D)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook