Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
593608. szemcsó (válaszként erre: 593606. - Miss Angel)
jan. 13. 17:35

Én sima hátmasszázsra se nagyon merek elmenni pont amiatt hogy hasonfekve ezekkel a cicikkel ha nyomkodják a hátam... hát nem tudom,parázok.

Kíváncsi vagyok én is mások tapasztalataira 🥺

Sztem nem aggódj egyébként valószínűleg az izmok húzódnak, izomlázszerű dolog lehet.

593607. Miss Angel (válaszként erre: 593606. - Miss Angel)
jan. 13. 12:06
*Baj
593606. Miss Angel (válaszként erre: 593605. - Fibromialgia)
jan. 13. 12:05

persze,a test nem egyformán reagál a masszazsra,gondolom azóta nem voltál,sajnalom :(

igazabol arra vagyok nagyon kíváncsi,lehet e baja az implantoknak,mert ugye fekve teljes erőből lefele nyomnak egy kemény matracra,húzzák a kart stb,akkor jeleztem is ez nem jó mert szétszakadnak az izmaim,de ettől függetlenül jól meghúztak,most annyit érzek,minhta izomlázam lenne..

szerintme többé nem megyek,de egy alkalomtol lehet ban szerintetek? nem latok eltérést és a mellben sem érzek egyebet ,nem fáj,csak az izmok.Volt olyan,hgoy mondjuk sportoláskor megerőltettétek az ottani izmokat,vagy bármi hasonlo ?

593605. fibromialgia (válaszként erre: 593604. - Miss Angel)
jan. 13. 10:50

Én masszazs utan lettem nagyon rosszul régebben 1,5 hónapig minden bajom volt.

Nem biztos hogy attól volt viszont masszazs utan 2 nappal szinte az egesz testem elkezdett fajni és 1,5 honapig igy voltam.

Lehet nem a masszi miatt volt de en azt gondolom hogy igen.

593604. Miss Angel
jan. 13. 00:28

sziasztok,annyit kérdeznék tőletek,jár-e valaki közületek thai masszázsra,persze szilikoncicivel :)

tegnap este voltam ,mivel gerincfájdalmaim vannak mostanában és bizony keményen megdolgoztak, most nem vagyok valami jól.Úgy érzem,mintha a mellizmom meghúzódott volna,lehet ez reggelre elmúlik,de kivancsi lennék,lehet e ebből gond.Vagy lehet e ezt rendszeressé tenni,vagy nem érdemes/a kart is húzzák előre hátra stb,nyilván a mellizom is húzódik vmennyire és mozog/

köszi ha valaki megosztja ezzel kapcsolatos tapasztalatát....

593603. TAndi86
jan. 12. 13:21
Lányok, van köztünk olyan, akinek a gyenge kötőszövetei miatt, az implantátum lecsúszása ellen hálót javasoltak/ültettek be?
593602. Csibecica (válaszként erre: 593601. - Böbécske)
jan. 10. 13:42
Köszi szépen az infót... ;)
593601. Böbécske (válaszként erre: 593599. - Csibecica)
jan. 9. 20:54

Szia! Dr. Pap Péter.

B-Lite 920 cc cicim van.

Közel 4 éves és pontosan ott van ahova rakta. Semmit nem ment lejjebb.

Nem egy markolászós cici de cserébe kemény és masszív.

593600. Judit0613
jan. 9. 20:50

Sziasztoook!

Dr. Juhász Péter mellplasztikás lányokat keresnék, hozzá készülök ciciműtétre. Akinek van tapasztalata vele, kérem írjon pár gondolatot. ☺️ szép estét mindenkinek

593599. Csibecica (válaszként erre: 593597. - Böbécske)
jan. 9. 13:59
Szia! Ki műtött? Nekem is ezt a B-Lite-t ajánlotta az orvos, eddig Mentorom volt. Most lesz majd cserélve..
593598. Csibecica
jan. 9. 13:57

BÚÉK mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e itt valaki, akit dr. Debreczeni Béla műtött? Érdekelnének a tapasztalatok vele kapcsolatban.... köszi...

593597. Böbécske (válaszként erre: 593594. - Poiuzt)
jan. 8. 14:43

Hát az enyém kemény.

Volt Motívám és Arionom is.

Ez most B-Lite.

593596. TAndi86 (válaszként erre: 593595. - Ditty26)
jan. 8. 12:48
Szia! Csütörtökön megyek hozzá konzultációra implantcsere és hasplasztika miatt.
593595. Ditty26
jan. 8. 06:31
Sziasztok! Molnár Istvánnál volt valaki a Dr.Rose-ban? Műtött valakit hassal vagy mellel?
593594. Poiuzt (válaszként erre: 593593. - Szivi81)
jan. 6. 11:28

Szia,


Köszönöm, én is ezt tapasztaltam azóta:) kár hogy nem gyártanak full kemény inplantot. A következő implantom lehet sóoldatos lesz :)

593593. szivi81 (válaszként erre: 593535. - Poiuzt)
jan. 2. 21:37

szia, nekem texturalt kerek lett cserélve ugyanolyan meretu kerek pu-ra. Semmilyen különbséget nem erzek. nem

puhább, vagy konnyebb, csak kerekebb es feszesebb, de ez a doki műve , nem

az implant miatt ilyen😄 nyilvan szebb is, mint volt, jot tett neki a “rancfelvarras” 😊

593592. Szilvi
jan. 2. 18:17
Boldog Új Évet Nektek is! 🙂
593591. Livike52
jan. 2. 15:59
Boldog Új évet kívánok nektek 🍾🍸
593590. Aranybugba
jan. 1. 13:49
Boldog újévet kívánok mindenkinek, sok egészséget. 🍀🍀🍀🍾🍾🥂
593589. p.andika
jan. 1. 13:05
Boldog, sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra és a cicikre! 😘
593588. Szilvi (válaszként erre: 593587. - Poiuzt)
dec. 30. 12:15
Szia! Október 20an volt a műtét... 2 hónapja már... próbálok türelmes lenni, de nehéz. Már úgy vagyok vele h lenne inkább érzéketlen 😔
593587. Poiuzt (válaszként erre: 593586. - Szilvi)
dec. 30. 11:10
Szia, November 20-àn volt a műtet? Nekem az előző műtéttel lett extrán érzékeny (8 hónapig az maradt, a sima pamut felső is irritált), a mostani műtétet előtt kértem, hogy ne legyen egyáltalán az. A melleket nézni kell, nem fogsosni. A fogdosástól is kialakulhat sajnos mellrák. Ölelés helyett pacsi, fist bump ;)
593586. Szilvi
dec. 29. 20:55
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni Tőletek... 20-án volt két hónapja a műtétem (300 köbcentis imp-t kaptam félig izom alá). A mai napig sokat húzódik, sokat szúr stb., de leginkább reggel és este van problémám vele, miutan 2 hete masszírozhatom napközben azert egész jó, sokat puhult, eleinte kőkemény volt mindkét mellem. Ami elkeserít h a mellbimbóim rettenetesen érzékenyek és fájnak. Vettem rá Diclac krémet ill szűk trikót hordok mellbimbótapasszal mert borzasztó érzés ha a ruha dörzsöli. Szóval van két szép mellem, de használhatatlan... ne nyúlj hozzá van még mindig, még ha simán átölel(ne) a párom is csillagokat látok. 😔 meddig fog ez tartani? Legtobb helyen csak az érzékenység átmeneti elvesztéséről olvasni... a túlérzékenység ugye nem tart örökké? 😒 van bármi praktika, masszírozás technika amit tudtok ajánlani? Ha vki volt hasonló cipőben írjon pár sort légyszíves... köszönöm!
593585. Csillagszem38 (válaszként erre: 593576. - Poiuzt)
dec. 21. 19:48
Igen, persze, ezt is akartam írni,csak aztán lusta voltam..🤣🤣
593584. B.e.r.n.y. (válaszként erre: 593572. - Brigi200682)
dec. 21. 19:10
Köszönöm :) közben én is cicaplast krémet vettem .
593583. Livike52 (válaszként erre: 593578. - Hildegrand)
dec. 21. 12:51
Nekem is alul lett berakva anno az implantom most vagyok 10 hónapos a heg nem is látszik szinte 😊
593582. jooeva (válaszként erre: 593580. - Viv00)
dec. 21. 10:34

Hello!

Szegeden Viczián és Bajusz Huba, ők inkább kis/természetes mellpárti dokik.

593581. jooeva (válaszként erre: 593578. - Hildegrand)
dec. 21. 10:34

Szia!

Először is nézz mélyen magadba, hogy milyen formát és méretet szeretnél. És légy nagyon őszinte magaddal!

Magasan legyen, kontúros felül?

Két melled között mekkora távolság legyen?

Kereket, feltűnőt vagy inkább természetes formát szeretnél?

Lehet izom alá, félig izom alá és mirigy alá is tenni. Utóbbi csak azoknál jó, akiknek azért van mirigy állományuk valamennyi.

Van kerek és anatómiai forma.

Fontos a mellkasod szélessége, aszerint kell a fenti szempontok alapján eldönteni az orvos segítségével milyen szélességű implant lenne a jó. Vannak "laposabb" és "magasabb" implantok, ezt a projekció mutatja, azaz hány mm-re emelkedik majd el a mellkasodtól.

Javaslom, hogy nézegess galériákat, hogy miből mit hoztak ki, ahhoz mekkora implantot használtak.

Hiába a súly és magasság egyezés, állhat máshogy az a méret. Inkább a nagyobbat válaszd, ha van lehetőséged.

Neked azért min. 300-450cc kell, hogy mutasson, de függ a mostani méretedtől is.

593580. Viv00
dec. 21. 10:16

Sziasztok!

Mellimplantàtum ügyben szeretnék segítséget kérni!

Budapesten és Szegeden kit ajánlatok ?

Dr. Kárász Tamásról esetleg kérhetnèk véleményt ?!

Köszönöm

593579. Szilvi (válaszként erre: 593578. - Hildegrand)
dec. 20. 20:26
Szia! ...írok Neked pár sort, én is örültem a jó tanácsoknak. 🙂 Nekem ma 2 hónapja volt a műtétém, nagyon vágytam már rá. 46 éves vagyok, 172 cm magas es 62-63 kg, szóval hasonló alkat mint Te csak alacsonyabb. Felül csontos, és a sok fekvőtámasztól izmos és lapos... nekem 275 v 300as magas implantátumot javasolt az orvos, végul a nagyobb kerult be. A műtét utani allapothoz képest tényleg jóval kisebb lett hiszen az akkori ödéma már felszívódott. Lehet h más orvos akár nagyobbat is berakott volna, de vigyázni kell ne ess át a ló túlsó oldalára... ha csontos vagy, izmos es kevés a bőr akkor bizony megszenvedsz vele... nekem még most is nagyon húzódik, reggelente korábban kelek h átmozgassam magam stb es esténként is alig várom h masszírozzam vagy vállkörzéseket végezzek h kicsit könnyebb legyen... illetve annak is nézz utána h ha túl nagyot raknak be akkor könnyen előfordulhat h hullàmosodik a széle, nagyobb a tokzsugorosodas veszélye stb. szóval a kisebb néha több... vagy ha kicsit is pl nem teljesen előre néznrk a mellbimbók akkor túl nagy implantátum esetén olyanok lesznek mintha kifelé kacsingatnának... Én a dr Rose klinikan voltam, masfel MFt volt (csak azert írom mert vhol horror árak vannak...) es a legszigorúbb szabvanynak megfelelő implantátummal dolgoznak. 🙂 Sok sikert!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook