Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhnyakrák elleni védőoltás "akciósan"?! fórum

Méhnyakrák elleni védőoltás "akciósan"?! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 8. 18:33

Sajnos még akciósan is nagyon drága, legalábbis az átlagembernek. Én is nagyon szívesen beadatnám a két lányomnak...

Legalább egy "tól-ig" korosztály kaphatná ingyenesen...

Úgy hallotta, vannak olyan települések, ahol valamilyen korosztály ingyen kapja, illetve az önkormányzat fizeti nekik. Irigylem őket.

2010. okt. 8. 18:32
elég sok rosszat olvastam róla - nekem ingyen sem kellene
4. bige (válaszként erre: 2. - Somaeszter)
2010. okt. 8. 18:32
engem azt hiszem érdekelne. 2 lányom van.
3. bige
2010. okt. 8. 18:31

szia!

nagyon örülök, hogy ezt felvetetted. Akkor kérdeznék is egyet. tényleg csak akkor ad teljes védettséget, ha még nem volt fiúval a lány?

..és mindenhol ennyi az ára? receptre megy?

2010. okt. 8. 18:30

Szívesen leírom az akció részleteit azoknak, akiket ez érdekel.

Viszont a fórumban inkább általánosságban várom a véleményeteket az állam és a magyar egészség kapcsolatáról, illetve annak hiányáról...

2010. okt. 8. 18:28
Orvos vagyok, és nem a vakcinát akarom reklámozni, csupán elgondolkodtam... A méhnyakrákba Magyarországon évente (túl) sokan belehalnak. Van megelőző védőoltás, ami egész életre véd, ez Nyugat-Európa legtöbb országában ingyenes. Idehaza 30.000 Ft/db, nincs támogatás rá. Ráadásul a teljes védettséghez 3 oltás kell... azaz 90.000 Ft a végösszeg. Most - október 31-ig - akciósan, azaz 15.900 Ft/darabért megvehető. Nagyon jó, hogy van akció, de.... Miért nem ingyenes?? Miért nem védhetik meg a szegényebbek a lánygyermekeiket ettől a daganattól?? Az államnak ez nem érdeke?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook