Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mehetek mammográfiára. Megkaptam a behívót. Még sosem... fórum

Mehetek mammográfiára. Megkaptam a behívót. Még sosem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
15. aszparagusz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 12:29

Az ultrahang egy másik típusú vizsgálat.

Van, amit a mammográfia derít ki.

14. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 12:28

Honnan tudod, hogy kegyetlen és fájdalmas, ha még soha nem voltál.

Nekem volt többször is, max kicsit kellemetlennek mondanám.

De biztos jobb kellemesen meghalni mellrákban.

13. Csicsi25 (válaszként erre: 10. - Léna123)
2022. szept. 16. 12:00
Én kétszer vagy háromszor voltam, minden alkalommal alá kellett írnom egy ilyen papírt.
12. Süti 2 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 11:58

Szósincs nyomorgatasról.

Sem brutal összenyomasrol.

Aztán ha nem mégy el es baj van...ott fogsz sirni,miert nem mentél el.

11. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2022. szept. 16. 11:58
soha többé nem mennék.pedig kis mellem van.
10. Léna123 (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2022. szept. 16. 11:57
45 felett, ha jól tudom 2 évente küldenek behívót, utána már mindenki maga dönti el, hogy elmegy e. Én még 45 alatt vagyok, viszont más okból kifolyólag, fizetősön 3-szor voltam már. Nekem egyáltalán nem fájt, persze mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de én ilyen papírt, amit mondtál, még soha nem írtam alá. Nem emlékszem, hogy bármit alá kellett volna, pedig tavaly is voltam.
9. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Perzsacica)
2022. szept. 16. 11:55
Jóèg! Nem is fáj! Ki szédít ilyenekkel? 😫
8. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - Secret8)
2022. szept. 16. 11:52

A kismellűeknek is kellemetlen. Minden bajom volt utána, sokáig fájtak a melleim.

Amúgy szerintem - ha jól sejtem - 45 év felettiek kapnak papírt, de nem behívót, csak javasolják, hogy menjen az ember, de nem kötelező. Nem minden évben küldenek papírt, csak talán 3-5 évente - nem tudom pontosan.

Nekem az a papír vette el a kedvemet az egésztől, amit előtte aláírattak velem. Valami olyasmi, hogy az eljárás roncsolja a szöveteket, rossz esetben tumort vagy rákot (vagy mit) is okozhat. Hát köszönöm szépen! És ezt írjam alá, aztán ha tényleg valami van, ők mossák kezeiket, mert aláírtam.

2022. szept. 16. 11:47

Nagy melleim vannak és érzékenyek. Nem fogom kitenni őket ilyen nyomorgatásnak.

Igen. Mások elmondása alapján elégy fájdalmasmak tűnik. Majd megyek magánba ultrahangra az nem frájdalmas.

6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 11:42
Nagyobb mellű nőknek kellemetlen. Egyébként pedig 3 ismerősöm is úgy lett mellrákos, hogy rendszeresen jártak szűrésre, és semmit nem mutatott ki. Akkor vették észre, amikor kitapintották.
2022. szept. 16. 11:35
Jesszus! Egyáltalán nem fájdalmas, egy vérvétel rosszabb! Nem is értem miért akarják emberek visszautasítani az ilyen fontos vizsgálatokat!
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 11:34

Kegyetlen? Tudatlan vagy, de nagyon, és látszik, hogy még sosem voltál ilyenen, és ezek szerint a környezetedben sem sokan, mert egy picit sem fáj.

Nem kötelező menned, de nagy hülyeség ha nem teszed. Én önként dalolva járok évente, igaz nekem a nőgyógyászom is azt mondja, hogy nagyon helyes, mert ha a nők tudnák a valódi adatokat, hogy hány mellrákos van,akkor egy percig sem hezitálnának...

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 11:21

Ha sosem voltál, honnan tudod, hogy milyen?

Nem kötelező. Nálunk valószínűleg nem működik a csoportos behívás, mert még sosem kaptam. Rákérdeztem, szerintük valószínűleg változott a lakcímem.

Majdnem 40 éve itt lakom...

2022. szept. 16. 11:17

Ne félj tőle, kicsit kellemetlen de nem fáj. Viszont biztonságérzetet kapsz egy kis időre.

Sokan örülnének a világ más tájain he módjuk lenne erre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook