Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen kívüli terhesség fórum

Méhen kívüli terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méhen kívüli terhesség

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. ápr. 19. 16:57
Plavka,szia.Nemhiszem,hogy méhenkivülid lenne,az nem jelentkezik ennyire korán.Nagyjából ugyanazok a tünetei mint a rendes terhességnek és kb akkor jelentkeznek az első terhességi jelek is mint a rendes terhességnél.Tehát ne félj,nemlehet méhenkivüli,esetleg ha majd késik a menszid és akkor szurkál,akkor gyanakodhatsz,de még semmi okod rá!És ne félj,nem lesz semmi baj,de azért fordulj orvoshoz,talán valami más lehet!üdv
217. plavka
2009. ápr. 19. 15:06

Sziasztok!


Olvastam a méhen kívüli terhesség panaszait. Én most tartok a 23. ciklusnapon. Tegnap óta az egyik oldalon lent szurkálást érzek. Ilyen jellegű fájdalmat még sohasem éreztem azelőtt a hasamban. Létezhet olyan, hogy ilyen korán jelentkezik a méhen kívüli terhesség, esetleg más lehet a bajom? Vérzésem nincs, egyébként jól érzem magam. A fájdalomra sem kellett gyógyszert bevenni. Érdemes orvoshoz fordulni?


Eddig nagyjából rendes időben jött meg a mensim (amivel ez a ciklus kezdődött egy napot késett). Az ébredési alaphőmérsékletem is lement akkor (azóta persze már fent van). Van valami tippetek? Köszi: Eszti

Egy gyermekem már van, a mostani körülmények, és más jellegű egészségügyi problémám miatt sajnos úgy döntöttünk, megállunk egy babónál.

2009. ápr. 18. 07:01
Szia beuci888!Lehet méhenkivüli terhességed,bár ez csak személyes véleményem,nekem nem igy jelentkezett.Nekem semmi előjelem nem volt,csak kimaradt a menszi,a teszt pozitiv lett és örültünk,mert terveztük a terhességet.Egyik pillanatról a másikra kezdtem el görcsölni ugy,hogy azthittem meghalok.Sajnos nekem kivették az egyik petevezetékemet.Viszont volt a kórházba velem egy lány,aki már 2 hónapos méhenkivüli terhes volt és amellett rendesen megvolt a menszije 2 ciklusban is.Csak nagyon görcsölt,de nem vették észre hogy méhenkivüli terhes,aztmondták neki,hogy fekély és arra szedett görcsoldót.Neki is kivették az egyik petevezetékét végül.Beuci,én azt tanácsolom,hogy ne várd meg az ultrahang eredményt,ha görcsöl,azonnali kivizsgálást kérj.Hát olyant nem tanácsolhat egy orvos,hogy ülj a babérjaidon,miközben azt sem tudják mi a bajod.Ha neadj isten méhenkivüli,talán még megmenthetik a petevezetéked,ha időben észreveszik,ha időben kórházba mész.Ne hagyd annyiban,hogy csak fájdalomcsillapitókon élj.Viszont én hiszem azt,hogy Angliában már korszerűbb műszerekkel dolgoznak,és ha a dokik azt mondták,hogy nem méhenkivüli,akkor remélhetőleg nem is az.Viszont lehet vakbél vagy bármi más.Mindenesetre,szerintem ne várj a további részletes kivizsgálásokkal egy percet sem.Majd ird meg mi lett.ÜDV ÉS SZORITOK NEKED,HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN!
2009. ápr. 18. 00:33

Sziasztok!

Mar 3. hete eros, baloldali, alhasi fajdalmakkal kuzkodok, ami mostanaban egyre erosebb. Angliaban elek, voltam a haziorvosnal, sot, ma az ugyeleten is: vervizsgalatot es vizeletvizsgalatot vegeztek, de elotte nogyogyaszati vizsgalaton is voltam. Minden eredmenyem negativ, egyelore. Az Ultrahang vizsgalatom sajnos csak 1 het mulva lesz, addig kenytelen leszek fajdalomcsillapitokon elni.

A kerdesem a kovetkezo lenne: lehet-e mehen kivuli terhessegem? Mult heten rendesen megjott a menstruaciom, nem mutatott semmilyen elterest, mint elotte. Egy nodoki is megvizsgalt manualisan, o sem talalt semmit. Aggodom, nem tudom mi a bajom :( Koszi elore is a valaszt

2009. ápr. 5. 06:25
HLivia,bocsi,most olvasom,hogy 8 nappal ezelött csináltál tesztet!Nemtudom,próbálj még 1-et,ébredés után.Talán felszivódik,de menj el dokihoz,főleg ha fáj!Hidd el,csak jót akarok!ÜDV
2009. ápr. 5. 06:21
Szia HLivia!Most csináltál először tesztet mióta késik a menszid?Vagy már csináltál előbb?Az erősebb + volt??Nekem mikor méhenkivülim volt akkor 4 nap késés után halvány +,,de az 5.napon már nagyon erős + volt!Ha felszivódik az csak jó(ha tényleg méhenkivüli)!De ha nem csökkentek a fájdalmak,amit irtál,akkor szerintem ne várd meg azt az 1 hetet amikor vissza kell menned a dokihoz!Menj vissza amint birsz és kérj alaposabb kivizsgálást!Tudod,nekem majdnem az életembe került a méhenkivüli!Megérné,hogy kórházba menj és ha minden rendben akkor te is megnyugszol,ha viszont méhenkivüli akkor még meg tudják menteni a petevezetéked!Sajnos nekem az egyiket kivették!DE ADNÁ ISTEN,HOGY NÁLAD NE LEGYEN KOMOLYABB PROBLÉMA ÉS EGÉSZSÉGES BABÁT SZÜLJ!SZIVBÖL KIVÁNOM!ÜDV!és majd irj!ANDIKA
212. HLivia
2009. ápr. 4. 10:19

Szia!


Most csináltam egy terhességi tesztet és + lettt , de halványabb a csík, mint 8 nappal ezelőtt!

Szerinted mi lehet ez? méhen kivüli ami elhalt és szívódik fel?

211. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 210. - HLivia)
2009. ápr. 4. 07:28
SZIA HLIVIA!NEM SZERETNÉLEK ELKESERITENI,DE ÉN IS UGYANIGY VOLTAM ÉS MÉHENKIVÜLIM LETT!NEMÉRTEM,HOGY A DOKID MÉRT NEM KÜLDÖTT RÖGTÖN KÓRHÁZBA,HA ESETLEG TÉNYLEG MÉHENKIVÜLI AKKOR OTT MEG TUDNÁK MENTENI A PETEVEZETÉKED,HA MEG MÉGSEM MÉHENKIVÜLI AKKOR AZ CSAK JÓ ÉS JÖHETNÉL KI!ANNYIT MEGÉRNE KÓRHÁZBA LENNI A PETEVEZETÉK MEGMENTÉSE ÉRDEKÉBEN!MÉGIS,BÍZOM BENNE,HOGY NINCS MÉHENKIVÜLI TERHESSÉGED ÉS HOGY MINDEN A LEGJOBBAN ALAKUL MAJD!FEL A FEJJEL ÉS MAJD IRD MEG,HOGY MI LETT!ÜDV:ANDIKA
210. HLivia
2009. ápr. 3. 23:42

Sziasztok!


Lehetséges az , hogy 5hetes 3 napos terhes vagyok és nem látszik sem méhen belül sem méhen kivül ?

Ma voltam dokinál, mert 4 napja nagyon fáj a hasam bal oldalt szinte nem tudok ülni sem! Meg néha vérezgetek!

Arra gyanakszik, hogy méhen kivüli terhesség!

Azt mondta ha nagyon görcsölök akkor irány a kórház.. ha nem akkor 1 hét múlva kontroll!

2009. márc. 16. 18:17
Szia Andy1981! Ha méhenkivülid lenne,az a menszi idején jelentkezne,amikor meg kell,hogy jöjjön.Nekem is jelentkezett barnás folyás,de már azután amikor a terhességi teszt is kimuttatta,hogy terhes vagyok.Ha terhes vagy már kimutatja a teszt,csinálj egyet,ha pedig negativ,akkor ne parázz,hormonok végett is lehet barnás folyás menszit megelőzően!Ne aggódj,nem lesz semmi baj!
2009. márc. 16. 16:48
Sziasztok!A véleményetekre lennék kiváncsi!Nekem a napokban kellene megjönnie a menszeszemnek,viszont 1 hete már barnás pecsételő vérzésem van!Ma bejelentkeztem a nőgyógyászhoz,de csak jövő hétre kaptam időpontot!Megőrjít a várakozás!Aggódom nem-e méhen kívüli terhes vagyok!A hasam is szúr!Nagyon félek!Még nincs babánk és aggaszt,hogy emiatt majd nem is lehet!
207. B.Zsu
2009. márc. 11. 12:16
Sziasztok. Egyhete, hogy kiengedtek a kórházból méhenkívüli terheség miatt voltam bent. A legszomorúbb számomra az egészben, hogy már kéthete, hogy bent feküdtem megfigyelés alatt és ha nem húzták volna az időt vagy is a "drága" főorvos úr megengedte volna a dokimnak a laporoszkópiát nem veszítettem volna el a bal petevezetékemet, mert szét durrant és egy artériát is eltalált így elég sok vért veszítettem. Az orvosom azt mondta ne aggódjak a jobb petevezetékem és a petefészkem jó így teherbe fogok esni csak majd uh.-ra kell járnom és figyelni fogja a peteérésemet. Meghogy ne aggódjak több méhenkívüli terheségem nem lessz. Szóval Britney ha a másik petefészked és a petevezetéked jó biztos összejön csak érdemes várni kb 6 hónapot nekem legalábbis ezt javasólták, mert a szerveztnek fel kell épülnie.
2009. febr. 24. 05:54
SZIA LISA35!NEMTUDOM,ÉN MÁR TELJESEN ELVAGYOK KESEREDVE,MOST MÉG CISZTÁT IS TALÁLTAK AZON A FELÉN,AHOL MÉG MEGVAN A PETEVEZETŐ.RÁADÁSUL A MENSTRUÁCIÓM SEM JÖTT MEG EBBEN A HÓNAPBAN,AMI VELEM SOHA AZ ÉLETBEN NEM FORDULT ELÖ,MINDIG PONTOS VOLT ÉS A MÉHENKIVÜLI ELÖTT SOHA SEMILYEN NŐGYÓGYÁSZATI PROBLÉMÁM NEM VOLT.KELL MENNEM AZ ORVOSHOZ,DE SZÖRNYEN FÉLEK!!!!
205. lisa35
2009. febr. 18. 10:59
Szia Brtiney! Nagyon sajnálom, hogy veled is ez történt!! Nekem is volt sajnos méhenkívülim, nekem is kivették az egyik petevezetékemet 2007. júniusában, az is nehezen jött össze 1,5 évet kellet rá várnom. Sajnos azóta még nem sikerült újra teherbe esnem:(((( Remélem neked gyorsabban fog menni:)))
2009. febr. 16. 08:22
SZIASZTOK.MÉHENKIVÜLI TERHESSÉGEM VOLT OKTÓBERBEN ÉS SAJNOS HASI OPERÁCIÓVAL EL KELLETT TÁVOLITANI AZ EGYIK PETEVEZETÉKEMET.ÉRDEKELNE,HOGY AKI KÖZÜLETEK ÁTÉLT ILYET TEHERBE ESETT E UTÁNA?MENNYI IDŐRE RÁ?
2008. nov. 23. 22:52

Sziasztok!Nekem van egy lányom.Januárban lesz 3 éves.Egy éve újra terhes lettem,de 6 hetesen megműtöttek méhen kívüli terhességgel,ahol a jobb petevezetőmet is eltávolították.A műtét előtt 3 hónappal kismedence gyulladásom volt.Valószínűleg akkor szűkült a petevezetőm,mert a lányom is a jobb oldaliból fogant.A tavalyi műtétem óta nem sikerült teherbe esnem.(A lányom is nagyon várja a testvért!)Az orvosom azt mondta januárban megnézi az átjárhatóságot a másikban.

Aki hasonló helyzetben volt megírná nekem priviben,mennyi idő után sikerült egy petevezetővel teherbe esnie?Nagyon szeretnék másik gyermeket!Az életkorom számít ebben a helyzetben?Csökkentek az esélyeim?Jó lenne egy kis biztatás!Köszönöm előre is a segítségeteket!Kívánok mindenkinek mihamarabbi babázást és egészséget!Sziasztok

2008. nov. 10. 11:25
Szia anta28!Sajnálom hogy így alakult nállad.Én márciusba megyek kivizsgálásra a páromal.Nem tudom mi a menete,de a dokim azt mondta ha nem jön össze a baba akkor menni kell,nem várunk tovább.De azért odafigyelek,ha netán véletlenül megint elmarad a havim rögtön rohanok a dokimhoz.Nem kockáztatok hogy az sztkba menjek.Mert ott nekem nem vették észre.Még egy hetet szenvedtem mert az ottani doki azt mondta nincs terhesség csak két hetet késet a vérzés.Még egy vérvételre se küldöt el.Írd meg hogy mi a menete a kivizsgálásnak.Érdekel.Ha netán odajutok egy kicsit fel legyek készülve.A párodnak is mennie kell?Az én párom azt mondta belemegy a kivizsgálásba.De tudom hogy ugy kel elvonszolnom majd.Volt neki egy gyerekkori leukémiája,és nehezen tud teherbe ejteni engem.Már az is csoda volt hogy terhes lettem.Még vérvételre se megy el,pedig évente egyszer elkéne neki.Írj hogyan alakut a baba projekt.Szivből kivánom hogy sikerüljön.Szia
201. ea06f15181 (válaszként erre: 200. - Tsuzanne)
2008. okt. 28. 18:23
Szia tsuzanne! 18.-án feküdtem be, most a j. oldali pvezetőbe volt, élő. Kaptam egy szurit, de nem halt el tőle, így 20.-án műtöttek. Kivették a jobb p.vezetőt. Már szívhangja is volt az embriónak. 6 hét 2 napos voltam. 3 napja jöttem haza. Majd lombikra készülök, a bal p.vezető még megvan, de nem mernék spontán próbálkozni, mivel júniusban ott volt méhenkívüli, az elvileg felszívódott. De ugye vmiért elakadt előtte...Majd novemberben kérek egy meddőségibe időpontot. Bár inszminácót nem vállalnám be, mert ha már 1szer +akadt a balosba, nem vagyok biztos benne, hogy legközelebb nem fog. .. Csak a beültetést vállalnám. Ha azt mondják nem, akkor maradok egy gyermekes. Nem tudom. Remélem te jól vagy, nálunk 3 hót kellett várni június után. Kívánok nektek minden jót, és majd írd meg légyszi mi van veletek! Ha valamiben tudok segíteni kérdezz nyugodtan. A petevezetőket átfújni szokták, ami csak az elzáródást mutatja. Felénk úgy járja, hogy az elzáródást nem műtik, mert sokszor csak ront a helyzeten. Nálam nem volt átfúvás, bár utólag bánom, hogy nem kértem szeptemberben. Ha tudod sürgetni, előbb csináltasd meg az átfúvást. Ja! Nekem majd 4 éve volt hasi műtétem (császármetszés), lehet az okozta a bajt. Szorítok nektek. Szia.
2008. okt. 27. 17:49
Szia anta28.Mi van veled?Mi van a babodal? Nekem a dokim azt mondta 2 ciklus után lehet próbálkozni,és ha nem jön össze márciusig akkor teljes kivizsgálást csinál.Gondolom a petevezetöt is megnézik akkor.Ha gond van vele vagy elvan zárodva akkor orvosolják.Csak már ot tartanék.
199. ea06f15181 (válaszként erre: 198. - Tsuzanne)
2008. okt. 11. 22:09
Szia tsuzanne! Sajnálom hogy méhen kívüli volt.Nekem is volt júniusban, 6 hetes voltam de akkor nem volt műtét. akkor a bal petevezetőben volt, de felszívódott. Most úgy néz ki ismét terhes vagyok, tegnap voltam 5 hetes. Sajnos a méhben nem látszik a terhesség. Gondolom kedden már ki sem engednek a kórházból :-( Majd csinátasd meg a petevezető átfúvást, a dokim szerint segíthet. Fel a fejjel, a következő valószínűleg sikerül!
2008. szept. 26. 22:09

Sziasztok!Nekem most volt egy méhenkivüli terhességem.A párommal 16 honapig probálkoztunk, amikor pozitiv lett a terhességi teszt,nem akartam elhinni.Sajnos a dokim szabadságon volt,így elmentem az sztkba,ahol a doki megultrahangozot és állitolag látott valamit,de a biztonság kedvéér visszarendelt egy héttel késöb.

Én visszamentem mondtam neki hogy a teszt pozitiv de vérezgetek meg görcsölgetek. A doki megvizsgált és rögtön rávágta hogy nincs terhesség csak 2 hetet késet a vérzés. Ezekután bejelentkeztem a saját dokimhoz ahova már nem tudtam elmenni mert ugy begörcsöltem hogy mentöt kellet hivni hozzám.A szerencsém az volt hogy a fiam cicáját vittük állatorvoshoz,és ő hívta ki a mentösöket.Anyám azota azt mondogatja hogy ő a megmentöm,mert ha nem kell állatorvoshoz vinni akkor én biztos nem tudtam volna még mentöt se hívni,nem hogy bemenni a korházba ahol a vérvétel után rögtön megműtöttek.Most augusztus 30-án volt a mütét.Nagyon levagyok törve.Szerettük volna ezt a babát.

197. liaandi
2008. aug. 12. 21:43
sziasztok!Megosztom veletek az én történetemet!6 évvel ezelött pozitív lett a terhességi tesztem,nem hittem a szememnek és gyorsan csináltam még kettőt!azok is pozítívak lettek!vártam egy hetet és elmentem orvoshoz!Megvizsgált a doki és gratulált a babához(még uh-n is nézett).Örültem és féltem is egy picit!Azt mondta az orvos hogy 1 hónap múlva menjek vissza hozzá ellenörzésre!Az utolsó két hét már borzalmas volt,fájt,görcsölt a hasam és még barnáztam is!De azt hittem a baba jól van!Letelt az 1 hónap!Visszamentem!És szerencsémre az a doki szabin volt igy egy másikhoz mentem!Megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes!Még én néztem őt bunkónak,utána csinált uh-t és akkor is azt mondta hogy nem vagyok terhes!Felküldött a klinikára ahol jött a hidegzuhany!Ott közölték velem hogy méhenkivüli terhességem van amit azonnal müteni kell!Ráadásul amit az első doki babának nézett az egy szép nagy cista volt!Sajnos csak úgy tudták elvenni a babát hogy császármetszést csináltak mert bomlófélben volt!Az én életem sem sokon múlott!Azóta van egy kislányom aki 4 éves lesz,és most várjuk a kistesót aki szintén kislány!De ezta dolgot soha nem fogom elfelejteni,és sok időbe telt mire feldolgoztam!Nehéz volt!És ha rágondolok most is összeszorul a gyomron!
2008. aug. 12. 19:31

Sziasztok!

Had meséljem el az én történetem.16 évvel ezelőtt édesanyám teherbe esett.Abortuszra ment,mivel anagy körkülönbség miatt köztem és a testvéreim között,illetve az édesapámmal való válás miatt,nem akart még egy gyereket.Meg is történt az abortusz.Megszakították a terhességet a "testvéremmel" ugyanis ikerterhesség volt.Engem pedig kikavartak a hasüregbe.Semmi nem mutatott ki engem.Édesanyám nem is tudta h terhes.Egyszer viszont bement a kórházba,mert annyira fájtak a belei,mintha ki akarnának szakadni,mivel én nyomtam azokat.Akkor mondták meg neki h méhen kívüli terhes.Nem akarta elhinni.Még aznap este meg is történt a műtét.Császármetszés.Nem tudták eldönteni az orvosok,h engem vagy édesanyámat mentsenek meg.Végülis sikerült mindkettőnket.Engem inkubátorba tettek,ahol egyszer nálam már beállt az agyhalál.De megmentetek.Kiskoromban sokáig kengyelt kellett hordanom, h ne legyen csípőficamom.A kórházban az összes docens ,a kórház igazgatója,vezetői,mind odamentek édesanyámhoz h gratuláljanak neki.Még riportot is akartak vele készíteni az egyik tv-nél.De ő nem ment bele.16 éves vagyok.másfél éve vesztettem el édesanyámat.Vékonybél elhalása volt.A műtét jól sikerült.De másnap hajnalban meghalt.Vérmérgezésben.Pert indítottunk a kórház ellen,orvosi hiba miatt,mivel a műtét során történhetett a vérmérgezés.Az intenzív osztályon feküdt.Na most ott általában van 1 nővér,ha nem kettő.Nem látta senki,nem vette észre senki,h sípol a gép,amin édesanyám volt?A nővérem megadta a telefonszámát,h ha bármi van,hívják fel,Egész éjjel be volt kapcsolva a telefonja.Nem hívták.Én reggel,iskola előtt felhívtam a kórházat.(a téli szünet utáni első tanítási nap volt ez)Nagyon féltem attól,h mit fognak nekem mondani.Joggal tettem.Ugyanis részvétet nyilvánított az orvos nekem a telefonban.Én tudtam meg legelőször.Egyből felhívtam a nővéremet.Ő épp a munkahelyére tartott.Elmondtam neki,h anya meghalt.Sírógörcsben tört ki.Amíg nem hallottam meg a sírását,olyan sokkhatás alatt voltam h egyáltalán nem sírtam.Mikor meghallottam a nővérem,mintha feleszméltem volna egy álomból.És tudtam h az álom,az sajnos a valóság.Soha nme mondtam snekinek,de néha úgy éreztem h én vagyok a hibás.Ha nme akartam volna annyira megszületni,édesanyám még mindig élhetne.Ez az én egyben csodás és egyben tragikus történetem.

2008. ápr. 9. 16:29

Sziaztok!

Azért írok ide, hátha valaki megtud nyugtatni, vagy esetleg volt hasonló helyzetben és tud segíteni.

2,5 éve nem sikerül teherbe esnem. Van egy 3 éves kislányom, így szeretnék már neki egy kistesót, nem sikerül. Hallottunk a Hpv oltásról, beszéltem a sokimmal, aki javasolta, így elkezdtem a "kúrát". 3 oltásból áll, ( 1 oltés 30ezer ft.:( ) nagyon drága, de mivel a doki szerint halomozottan veszélyeztetett vagyok így elkezdtük. Említettem neki hogy szeretnénk babát, és hogy nem sikerül 2,5 éve, azt mondta hogy várjuk meg míg vége az injekcióknak és nézünk egy átjárhatóságot. 3havonta kell a 3 oltást megkapni, most volt 3.-án a 2.oltás. Említettem a dokinak, hogy 4.-én kell megjönnie, de csináltam egy tesztet ami pozitív lett, mondtam neki lehet hogy csoda történt és állapotos vagyok. azt mondta nem hiszi, és biztos csalt a teszt. Megvizsgált uh.-al, de nme látott semmit, csak nagyon vastag méhnyálkahártyát. azt mondta garantálja hogy pár napon belül megjön.

Vártam pár napot, és most hétfőn elmentem egy másik dokihoz, akinek elmeséltem mindent, ő is megvizsgált, de ő sem látott semmit uh.-on, de elküldött laborvizsgálatra, ami ma lett kész.

Ma bementük és az eredmény szerint termelődik a HCga szervezetemben, de még ezer alatt van, mondta csináljunk egy másikat, hogy nőtt e hétfő óta az érték, vagy stagnált. reggel levették a vért, 2-kor visszamentem az eredményért, és már ezer fölötti értéket mutatott. megnézett uh.-is, és már látszott a pici petezsák, 2,3 mm-es, méhen belül.:))) Nagyon örülök, boldog vagyok, de nem lehet felhőtlen az örömünk, mert az oltás miatt végeztetni kell genetikai uh.-ot, hogy nem e károsodott a baba:((((((( NAGYON FÉLEK!!!!!!!!!! MI VAN HA BETEG???? kérlek segítsetek, volt e már valakinek ilyen? Mikor van genetikai vizsgálat? mennyire pontos?

A másik az hogy ez tényleg egy csodababa, mert, március 7.-én volt meg utoljára, és mi a párommal kb. 14.-e körül voltunk együtt. Nem tudom hogy lehetséges akkor peteérés, vagy ha mégis, hogy nem látszott már akkor a múlthéten?????? elvileg akkor már 3-4 hetes volt, tehát látszódnia kellett volna, nem? vagy eddig vándorolt volna? Van ilyen? hétfőn még nem látszott, de ma már igen, akkor ezek szerint tegnap ágyazódhatott be....jól gondolom? 3,5-4 hétig vándorolt??:) Van ilyen?


Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredtem, de senkivel nem tudom ezt megbeszélni, remélem ti tudtok segíteni....köszönöm hogy elolvastátok!!

Ági

2008. márc. 11. 20:08

Sziasztok!

Remélem, tudtok segíteni. Hugom méhen kívüli terhes. Holnap reggel műtik. Ki kell venni a bal petefészkét is,és a doki azt mondta, hogy tele van cistákkal. Ugye nem lesz semmi baja?

2007. szept. 6. 17:22
Ha még érdekel.
192. Christineee (válaszként erre: 190. - Green Sprite)
2007. szept. 6. 17:22

Hát tudod időbe telik míg elengeded az elhalt babát. És én éppen nem voltam türelmes.

és hiába mondja ilyenkor a doki hogy várj 3 hónapot. meg hogy legközelebb nem lesz gond.


A nevét számát küldöm priviben.

191. H.Lia (válaszként erre: 180. - Mimo)
2007. ápr. 28. 18:08

Szia Mimo!


1 hónap kórház után végre itthon vagyok!Később még mesélek.

Lia

190. Green Sprite (válaszként erre: 189. - Christineee)
2007. ápr. 6. 10:46
Szia. Megosztanád velünk a nevét a fellelhetőségét és hogy miért vagy vele elégedett? Akár priviben is...:)Egyébként miért lázadsz? :D
189. Christineee (válaszként erre: 188. - Green Sprite)
2007. ápr. 4. 20:45

Sziasztok!


Nekem elég jó orvosom van és nem is szeretném lecserélni.:-)


Bár most éppen lázados vagyok

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook