Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


47176. Maci
2019. jún. 26. 21:39
Szia mindenkinek. Régóta olvasgatok ezen az oldalon nekem május 7-én volt méheltávolítás mióma miatt. Nagyon erős vérzésem volt már pár éve de toltam ezt a dolgot vártam de nem tudom mire. Azokon a napokon munka vagy elmenni valahová rettenes volt. 50 éves vagyok. Méhnyak maradt petefészekek nem igaz az orvos műtét előtt egyiket hagyni szerette volna de úgy döntött rossz állapotban voltak kivette. Igaz én ezt is szerettem volna hogy később ne legyen gond de az orvos a hormonok miatt hagyni akarta. 3 nagy miómám volt együtt csecsemőfej nagyságú. Utólag már nagyon bánom hogy nem előbb szántam rá magam végre NŐ vagyok leírhatatlan szabadság. Műtét után nekem elég jól ment talpra állni fájdalmaim aznap voltak aztán egyre jobb igaz nekem 2 császárom volt kb. tudtam mire számíthatok de a felépülés az azért más. Más vissza állni a mindennapokba még van ami most sem úgy megy és elfáradok pedig előtte könnyű fizikai munkahelyem volt. Mozogtam sokat. Alhasi fájdogálás 6.hét körül múladozott de ha sokat sarkon talpon vagyok még érzem. De mint minden mindenki másképp éli meg ezt és más a felépülés. Műtét után az ébredés az egy kicsit érdekes volt nekem olyan mélyről jöttem. Nagyon fáztam vacogtam aztán toltak vissza a kocka köves folyosón hát jó volt a hasamnak. A helyemen elkezdték adni a fájdalom csillapítót. Este fel kellet kelni fürdeni. Ez is ment. Nem kellemes de ki kell tartani mert ott csak én vagyok nem segít senki. Lelkileg nagyon rendben vagyok mivel sokkal minőségibb életet élehetek. Van ami nekem is kérdést okoz mi lesz a férjemmel való együttlét alatt hogyan fog menni de bízom benne hogy minden rendben lesz. Erről keveset olvasni ezen az oldalon pedig ez is hozzá tartozik a mindennapokhoz. Aki esetleg már túl van ezen a dolgon és megosztaná azt megköszönném.
47175. yallah2
2019. jún. 26. 21:37
Holnap lesz 3 éve......
47174. yallah2 (válaszként erre: 47173. - Carrot)
2019. jún. 26. 19:30
Szia! Olvass vissza egy pár oldalt itt. Leírtuk már nagyoon sokan. Mindenkinél más és más a műtét utáni állapot és felépülés. Nagyban függ a felépülés attól, hogy vágnak, vagy laparoszkópizálnak. Lelkileg pedig el kell engedned a dolgot.De egyet jegyezz meg! A műtét után is NŐ maradsz!
47173. Carrot
2019. jún. 26. 19:05
Sziasztok, endometriozis és adenomiozis műtéttel egybekötött méh eltávolításom lesz jövő hónapban, a petefészkek megmaradnak a hormontermelés miatt. Aki hasonló cipőben volt esetleg, mesélne a műtét utáni időszakról? Jó lenne tudni mi vár rám testileg, lelkileg. Köszi ha valaki leírja a történetét.
47172. Gica75 (válaszként erre: 47162. - Nyamitörp)
2019. jún. 26. 17:48

Szia!

Hát sajnos a műtétem csak most hétfőn volt, és a doki javaslatára hasi vágással lett. Pihenek sokat, már egész jól megy a menés, de mindent csak lassan... Pénteken elvileg már megyek haza! Jobbulást, mielőbbi felgyógyulást mindenkinek!!


Szia!

47171. Évi0519 (válaszként erre: 47170. - Nyamitörp)
2019. jún. 25. 12:12

Na jó volt előtte nap egy kis megemlékezés csak nem az a nagy buli barátokkal amit szoktunk. És nem mertem koktélozni sem mert másnap már jelenésem volt a kórházba. :-)

Hát az anémia nekem is mindig gondot okozott ugyanis én vegetáriánus vagyok és alap, hogy vashiányom van. Erre jöttek a miómák miatti vérzések ami rendszerint 15-16 napig is eltartott. Ezek ketten meg kinyírtak és súlyos anémiás lettem.... Bízom benne, hogy most már ez nem lesz így.

Hú vigyázz magadra a többi bajod miatt. Most már egyel kevesebbel kell foglalkoznod. :-)

Igen igazad van az orvosok sok mindent meg tudnak oldani. Én is határtalan bizalommal vágtam bele a műtétbe. Igaz nekem új orvosom van akibe rögtön tudtam bízni és ez sokat segített.

47170. Nyamitörp (válaszként erre: 47169. - Évi0519)
2019. jún. 25. 11:37

Előtte szülinapozhatattok volna. Nem az igazi, de azért én nem hagytam volna, hogy elmaradjon :D

A vaspótlás nem árt. Nekem nem volt alacsony a vasam, de már a műtét előtt rengeteg céklát ettem, igaz kívántam is. Érdekes, hogy soha nem szerettem, mióta megjelentek a miómák és azzal együtt az erősebb vérzés, azóta egyszercsak rákattantam. Nekem szerencsére ez is elég vaspótlásnak. Most a műtét óta még nem mertem enni, nehogy felpuffasszon, inkább gyümölcslevekkel tartom szinten magam. Bár az is puffaszt még vizezett formában is. Kis dinnye hasam van. :D

Féltem egy kicsit a műtéttől, mert még a tetejébe szintén autoimmun pajzsmirigy túlműködésem is van, az meg az altatás miatt veszélyes, de úgy voltam vele, hogy biztos fel vannak készülve az ilyen helyzetekre az orvosok, mert előfordulhatna olyan is, hogy sürgősségi műtétet kell végrehajtaniuk ilyen betegen és akkor is meg kell oldják valahogy. A kockázat nagyobb, de voltam előtte vizsgálatokon és most elvileg pont rendben volt minden értékem. Meg a műtét utáni napoktól is féltem, mert elvileg semmilyen fájdalomcsillapítót nem szerencsés szednem, mert mindegyik gátolhatja a trombociták összetapadását, leegyszerűsítve a véralvadást. Lehet, hogy azért is viselem jobban a fájdalmat, mert nem szoktam egyáltalán fájdalomcsillapítót szedni. Inkább szenvedek.

Tényleg szívből kívánom, hogy gyorsan gyógyulj meg! Utána már biztos fogsz tudni örülni, hogy túlestél a műtéten. Vigyázz magadra!

Én ez alatt a pár nap alatt azt tapasztaltam, hogy nem jó a végsőkig terhelni magad. Ahogy érzed, hogy kicsit már szédelegsz vagy fáradsz, akkor pihenni kell egy kicsit, hiába bírnád még. Ha kifárasztom magam teljesen, akkor rögtön jön a hasogatás a sebbe meg kisebb görcsök.

47169. Évi0519 (válaszként erre: 47167. - Nyamitörp)
2019. jún. 25. 11:24

Akkor pont kerek egy hónap van kettőnk között. Nekem május 20-án volt a műtét. Lelkileg meg is viselt mert 19-én volt a szülinapom, és aznap kellett befeküdni. Így idén elmaradt a szülinap. :-)


Igen tegnap pont erre gondoltam, hogy az anémiám okozhatja a lassú felépülést. Nem baj szedem a vasat, kitartok aztán újult erővel visszatérek a munka világba. :-D


Nagyon sajnálom, hogy neked is ennyi bajod van még. Nem lehet könnyű így bevállalni egy műtétet. De bízzunk a legjobbakba és csak előre!


Ideged nyomása? Igazad lehet. Mivel tele volt a méhem annak is volt egy súlya. A gyulladt részt az is nyomhatta és persze a gyulladás még rátett egy lapáttal. Így már kerekebben látom a bajomat. DE ez is már a múlt legalábbis remélem és hamar elmúlik már minden ami fáj.

47168. Évi0519 (válaszként erre: 47164. - Nyamitörp)
2019. jún. 25. 11:14

Szia!


Hú olvasva amit írtál durvábbnak tűnik a Te műtéted mint az enyém. Nagy szerencséd van, hogy ki tudták venni a miómádat. Nekem évekkel ezelőtt derült ki, hogy van egy. Azt nem tudták kivenni mert a méhfalba volt. Aztán tavaly kiderült, hogy van még egy és a méheltávolítós műtét előtt még kettőt talált a doki ultrahangon, de a szövettan számos kicsit igazolt még tehát tele volt a méhem miómákkal nálam a méh eltávolítás jöhetett kizárólag szóba. Sajnos a tavalyi conizációs műtétem hozadékaként lett egy naboth mirigy gyulladásom és ezért a méhnyakamat is kivették mert ez meg ott helyezkedett el. Így két legyet ütöttünk egy csapásra :-)


Azt gondolom, hogy Te nagyon hamar akarsz visszamenni dolgozni. Hasi műtöttként négy hét pihit engedsz magadnak?

Ami azt illeti én is szerettem volna már július közepén dolgozni menni (3 hét után) de be kellett látnom, hogy még nem megy. Örülök majd, ha az utcasarokra el fogok tudni gyalogolni és nem csiga tempóba pedig már eltelt 5 hét a műtét óta. :-D


Jobbulást és hamar felépülést kívánok Neked!

47167. Nyamitörp (válaszként erre: 47165. - Évi0519)
2019. jún. 25. 11:08

Szia!

Bocsánat nem írtam, de múlt hét csütörtökön 06.20-án, hasi műtét.

Nekem a hasam már nem nagyon fáj az üléstől.

Olvasgattam a témában, de nem lettem szakértő. Elvileg úgy zajlik a műtét, hogy megvágnak és utána úgymond szétfeszítik az izmokat. Előfordulhat, hogy túlnyújtják az izmokat és ilyenkor fájdalmasabb és hosszadalmasabb a gyógyulás. Esetleg gyógytornászt tudnál még felkeresni.

Nálam is fennállt a vérszegénység lehetősége, mert van egy autoimmun betegségem, aminek következtében a trombocitáim pusztítja a szervezete, de úgy tűnik nem volt vele gondom. Orvos nem mondta, hogy milyen leleteket produkáltam, de nem kellett vért kapnom.

Szintén csak tipp, de lehet az elégtelen vérellátás miatt is nehezebb a gyógyulás, gondolom.

Szerintem ha nem elég a 6 hét, akkor ha tudsz, maradj még otthon.

Én is jobbulást kívánok Neked! :)

47166. Nyamitörp (válaszként erre: 47148. - Évi0519)
2019. jún. 25. 11:01

Én ülni tudok már, de kényelmesebb a hasamnak a fekvő vagy álló helyzet. Törökülésben a legkényelmesebb az ülés, de én előtte is mindig úgy ültem.

Én is csak tippelgetek és nem akarok nagy hülyeséget írni, de nem lehet, hogy valami ideget nyomott neked akár egy mióma vagy mivel a miómák miatt torzul a méh alakja még maga a méh is nyomhatott valamit. Csak mert az idegek gyógyulása szokott hosszabb ideig tartani. Az akár hónapokig is eltarthat. Milgamma vagy B komplex szokott segíteni, de erről inkább az orvosod kérdezd meg én nem szeretek még vitaminokat sem ajánlagatni.

Nekem a farkcsontom fájt sokszor, olyan, volt, mintha be lenne gyulladva. Most a műtét óta nem fájt, de még azért nem kiabálnám el ezt a dolgot.

Egyébként nincs két egyforma beteg, nincs két egyforma orvos, beavatkozás, stb... Természetes, hogy a lábadozás sem mindenkinél ugyanúgy zajlik le. Ettől még nem vagy béna vagy rosszabb, mint más. És az sem jobb vagy ügyesebb, aki hamarabb felépül. Inkább szerencsésebb. :)

47165. Évi0519 (válaszként erre: 47163. - Nyamitörp)
2019. jún. 25. 10:53

Szia Nyamitörp!


Téged mikor operáltak? Laporoszkópos voltál vagy hasi műtött?

Neked nem esik nehezedre ülni? Én pár perc után már sikítok a fájdalomtól annyira fáj a hasam mikor ülni szeretnék. A beleim nekem is görcsöltek nagy wc előtt de ez kb. két hét után elmúlt. A kis wc-nél még a húgyhólyagom is görcsölt és addig nem hagyta abba, amíg ki nem ürült a hólyagom. A durvábbik része 3 hétig tartott. Így 5 héttel a műtét már csak enyhébben fáj a hólyagom ami elviselhető. A hasam annál jobban és a fáradékonyság nálam is játszik. Te nem vagy vérszegény? Nekem súlyos anémiám van még vérátömlesztést is akartak adni a kórházban. A fáradékonyság innen ered és ennyi idő után meg attól is van, hogy sokat pihenek és nem vagyok aktív ezért az egész szervezetem le van gyengülve. 6 hétig muszáj pihenni. Nem hiába találták ki ezt az időszakot anno.:-)


Jobbulást kívánok Neked!

47164. Nyamitörp (válaszként erre: 47141. - Évi0519)
2019. jún. 25. 10:47

Szia!

Én csak félig-meddig vagyok sorstárs, mert nekem a méhem nem távolították el, csak a miómákat.

Bikini vonalban vágtak. Csütörtökön volt a műtét, szerda este kellett befeküdnöm. Nekem nem volt hashajtás, éjfél után nem ehettem-ihattam illetve csütörtökön reggel 6-ig még max. 1 deci vizet ihattam. Csodálkoztam is, hogy miért nem kell hashajtózni, már azt hittem majd beöntést kapok, de a nővér mondta, hogy a műtét nem befolyásolja a dolog.

Másodiknak voltam kiírva. Fél 10-kor lett volna a műtét, mondták, hogy előtte 20-30 perccel kapok egy nyugi bogyót meg fájdalomcsillapítót. Aztán háromnegyed 8 előtt jött egy mosolygós pasi, hogy ő a műtős fiú. Elmegy ágyért, én addig vetkőzzek le meztelenre és visz a műtőbe. Kiderült, hogy az elsőnek kiírt beteg nem jelent meg. Visszajött a műtős fiú, felpattantam az ágyra, gyorsan letakart és már tolt is.

A műtőben átemelt egy hasonló "székbe", mint amilyen a nőgyógyászati vizsgáló szék. Elkezdtek körülöttem rajzani az emberek. Még egyszer végigkérdezték, hogy hány kg, hány centi vagyok. Van-e gyógyszerallergiám, van-e állandóan szedett gyógyszerem. Na ott már zsongott a fejem, mert egyszerre kérdezgettek több oldalról is. Aztán az altatóorvos kérdezte, hogy kaptam-e nyugtatót meg fájdalomcsillapítót a nővérektől. Mondtam, hogy nem, mert még nem én következtem volna. Így ezeket ott vénásan beadták. A másik oldalról az orromhoz tartottak egy oxigén maszkot. Mondták, hogy lélegezzek mélyeket, hogy feltöltsük a tüdőm. Közben a másik karomba már kaptam az altatót. Aztán képszakadás.

Én a műtét napján tulajdonképp egész nap aludtam. Pár másodpercekre tértem magamhoz. Akkor teljesen képben voltam, de nehezemre esett beszélgetni, és kb. két szó után mindig bealudtam. Nem fájt nagyon a seb, inkább olyan jellegű fájdalmaim voltak, mint az erős menstruációs görcsök. Pont olyan volt. Este mondták, hogy próbáljak felülni vagy legalább oldalra fordulni. Ez nagyon nem ment, viszont a mozgolódástól hányingerem lett meg elkezdte a gyomorsav nagyon marni a torkom. Inni nem tudtam. Jó indulattal, ha 1 deci vizet megittam, de kaptam infuziót. Aztán esti "torna" után hányingercsillapítót meg gyomorsavlekötőt is és biztos, ami biztos alapon fájdalomcsillapítót. Fájdalmam nem volt, viszont a sav továbbra is jött fel. Aztán este 11 körül jött a nővér, mondta, hogy próbáljak felülni és akkor valahogy sikerült. Na az nagyon fájt, viszont így már tudtam normálisan inni és a gyomorégés is enyhült, ha ültem. Műtét után én is kaptam katétert meg sebszívót. A katétert hajnalban kivették. Pisiléssel, önállóan mászkálással nem volt gondom. Eleinte a pisilésnél kicsit görcsölt a hasam. Engem szombaton engedtek ki, a sebszívót akkor vették ki.

Én véreztem a műtét után, mint egy erősebb menstruációkor, tegnapra már alig-alig. Ma már elég a tisztasági betét is, de ez ennél a műtétnél normális.

Elviselhető fájdalmaim vannak. Nem kellett egy darab fájdalomcsillapítót sem bevennem. Az ágyból kikelés még egy kicsit nehézkes meg fájdalmas, de sokat javult ez is. A nevetés, a köhögés még nagyon rosszul esik. Meg a nagy wc.

A sebem kicsit forrónak érzem, körülötte meg tök érzéketlen a hasam.

A kórházban kaptam antibiotikumot és itthon is még 4 napig szednem kell. Holnap lesz az utolsó nap. Ettől egy kicsit ég a gyomrom, meg sokáig érzem az ízét, de erre azért volt szükség, mert megnyitották a méhüreget is. És többször is felhívták a figyelmem, hogy szedjek probiotikumot is. Ezenkívül Clexane 4000-t kaptam. Ebből 30 db-ot írt fel az orvos. Vittem magammal a kórházba. Ott kettőt már beadtak. A többit itthon kell magamnak szúrkálnom, napi 1-et.

Lázam, hőemelkedésem sem a kórházban, sem itthon nem volt.

Én úgy terveztem, hogy július közepétől már mehet a meló.

Sokat sétálgatok itthon is meg szabadban is. Tegnap elmentünk vásárolni. Na azért az lefárasztott meg a hűtők közelében nagyon nem esett jól tartózkodni. Spuriztam is onnan hamar.

Holnap lesz varratszedés, kicsit néha már viszket a sebem.

A lelki gyógyulásról nem tudok írni, mert nekem ez azért más beavatkozás. Kívülállóként azt mondanám, hogy talán segíthetnek a kifejezetten nőies tevékenységek. Mármint ahol a nőiségét élheti meg az ember. Női jóga, hastánc ilyesmi, amit bírsz.

47163. Nyamitörp (válaszként erre: 47160. - Ddöncike)
2019. jún. 25. 10:13

Köszönöm. Én is ügyesnek érzem magam :S Még fájdogál meg hasogat a seb, de kibírható. Nagy wc-nél mindig begörcsölnek a beleim, de a legrosszabb, hogy a nevetésnél nagyon hasogat a hasam, pedig én viháncolós vagyok. De ez is javulgat. Még azért fáradékonyabb vagyok, mint műtét előtt, de nem sokkal vagyok gyengébb.

Milliószor rosszabbra számítottam. :)

47162. Nyamitörp (válaszként erre: 47161. - Gica75)
2019. jún. 25. 10:09

Szia!

Ha jól emlékszem tegnap te is átestél a műtéten. Majd írjál, hogy hogy vagy. :)))

47161. Gica75 (válaszként erre: 47159. - Nyamitörp)
2019. jún. 22. 20:01

Szia!


Jaj, de jó!! Pihenj sokat.. gyógyulgass!!

47160. ddöncike (válaszként erre: 47159. - Nyamitörp)
2019. jún. 22. 19:29
Nagyon ügyes vagy! Én is 2 napot voltam csak kórházban, azóta is minden oké! Vigyázz Magadra, pihengess, sétálgass.🤗
47159. Nyamitörp
2019. jún. 22. 17:26

Sziasztok!


Csütörtökön megvolt a műtét. Minden rendben zajlott. Aznap este már felültettek, hajnalban kivették a katétert és mászkálhattam. Pénteken nagyon sokat kóricáltam. A párom kísérgetett a kórház udvarán. Meg voltak bent Apukámék is, őket is kísértem. Ma haza is jöhettem, bár úgy volt, hogy amíg nem produkálok székletet, addig maradnom kell, de elengedtek. A fájdalom elviselhető volt, csütörtökön még egész nap aludtam, pár másodperces ébrenlétekkel. Fájdalomcsillapítót csak este kértem, de akkor se nagyon kellett volna, inkább hányingerem volt, meg a gyomorsav marta a torkom, de ahogy felültem jobb volt. Amíg feküdtem, addig inni se bírtam, max. 1 deci vizet ittam, utána már rohamosan javult minden. Étvágyam az nem nagyon van illetve nem bírok sokat enni. Most még egy kicsit szédülök. Lezuhanyzom, aztán pihenek.

Szép estét mindenkinek! :)

47158. yallah2 (válaszként erre: 47156. - Évi0519)
2019. jún. 22. 12:01
Ki kell várni mindennek az idejét. Én is türelmetlen voltam nem vagyok az a pihengetős fajta. De muszáj volt kivárnom mert éreztem , hogy nem sok minden megy. De hidd el, lassan minden egyenesbe fog jönni!
47157. yallah2 (válaszként erre: 47156. - Évi0519)
2019. jún. 22. 11:58
5 hét. Meg is bolondultam volna nélküle.
47156. Évi0519 (válaszként erre: 47155. - Yallah2)
2019. jún. 21. 14:52

Köszönöm most egy kicsit megnyugodtam.

Azt mondod 2 hónap? Hú akkor még egy egész hónap előttem áll. Sajnos nekem ez már tavaly december óta vagyis 7 hónapja van. Novemberben volt egy conisatio-s műtétem azóta küzdök ezzel a panasszal és már nagyon szeretném ha elmúlna.

Na ez a másik dolog a futás. Én most elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha képes leszek rá.

Gratulálok a hastánc miatt nagy teljesítmény hogy 5 hónap után már visszatértél hozzá.

47155. yallah2 (válaszként erre: 47150. - Évi0519)
2019. jún. 21. 13:37
Jaj bocsi azt hittem Te még csak küreten voltál. Sokáig nem ír senki aztán meg megzúdul az olvasnivaló. Anno nekem is fájt az ülés. Jó 2 hónapig keresnem kellett a pozíciót. A hasizmok is nehezen járódtak be. Ráadásul Hastáncolok de kellett vagy egy év mire a hasizmaim újra bejáródtak . Bicajozni 5 hét után kezdtem. A táncot is akkor újra. Na persze csak óvatosan. Futni nem. Az máig sem megy.
47154. Évi0519 (válaszként erre: 47153. - Kissévi79)
2019. jún. 21. 11:40

Előfordulhat, hogy belső varrat okozza a fájdalmat mert abból van néhány csakhogy már 4 hete volt a műtét ilyenkor már a belső varratoknak fel kéne szívódniuk.


Hétfőn kontroll meglátjuk mit mond az orvos bár a műtét óta már látott akkor nem talált semmi rendellenes dolgot.

47153. Kissévi79 (válaszként erre: 47150. - Évi0519)
2019. jún. 21. 11:01

Nem lehet, hogy egy belső varrat miatt érzel így?

Idővel rendeződik szerintem. De azért a dokit is kérdezd meg, megnyugvásképpen.

47152. Kissévi79 (válaszként erre: 47151. - Kissévi79)
2019. jún. 21. 10:59

Sport az nincs részemről sem. Majd ha a doki rábólint akkor fogom elkezdeni megint a kocogást. Addig biztos hogy nem. Ugyanez vonatkozik a 🚲 is.


Ami kimaradt az előbb, hogy pl hason még nem mertem aludni.


S ha jobban meggondolom egy panaszom van azért. Nem merek egy jót nyújtozkodni reggel, akkor azért húzódik valami.

47151. Kissévi79 (válaszként erre: 47148. - Évi0519)
2019. jún. 21. 10:57

Én hasi voltam. Az ülés nem fáj. Igazából egész nap teszek-veszek már. Most már tudok rendes tempóban is sétálni.

A seb környékén érzéketlen. Illetve felette is a hasam jobb oldalt- most ez hülyén hangzik - olyan mintha nem is az enyém lenne. 😂Nem tudom jobban megfogalmazni. De gondolom valamennyire rendeződik idővel.

Panaszom nincs.

47150. Évi0519 (válaszként erre: 47149. - Yallah2)
2019. jún. 21. 10:55

Elnézést kérek a 2 hét csak egy "jelző" volt nem gondoltam komolyan és főleg nem akartam megbántani senkit!


Nekem már nincs méhnyakam ebből adódóan méhszájam se sőt se méhem se petevezetékeim úgyhogy ezek már nem fájhatnak. Ezért is vagyok tanácstalan a fájdalmaimat illetően ami az ülésnél jelentkezik.

47149. yallah2 (válaszként erre: 47148. - Évi0519)
2019. jún. 21. 10:40
Szo szo. Attól függ laparos volt e az illető vagy vágásos. Aki vágással fut 2 hét után az nagyon hülye. Már bocs. Laparosoknál jobban el tudom képzelni. De mindkét esetben jobb az óvatosság. Ülni meg azért fáj mert azért jócskán megnyunyálják ott a méhszájat nyakat a tágítással.
47148. Évi0519
2019. jún. 21. 09:32

Sziasztok!


Köszönöm a hozzászólásokat nagyon kedvesek vagytok!


Még lenne egy kérdésem, hogy Ti tudtok e jól ülni?

Nekem az is fáj és pár percnél tovább nem tudok meglenni egy széken.

Úgy látszik egyedi eset vagyok mert ilyen "béna" panaszai senkinek nincs. Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Van aki legyőz egy rákot is és van aki belehal. A lábadozás is ilyesmi lehet. Van aki két hét után fut van aki a hat hetes állományt is kihasználja gyógyulása érdekében.

47147. dovima (válaszként erre: 47146. - Kajszi72)
2019. jún. 21. 08:18
Koszonom kicsit nyugodtabb lettem.de a doki meg nem hivott nem irt.ma remelem sikerul vele beszelnem mert mar nagyon ku vagyok idegileg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook