Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltoznak-e a férfiak, ha kiélték magukat fiatalon? fórum

Megváltoznak-e a férfiak, ha kiélték magukat fiatalon? (beszélgetős fórum)


1 2
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Doubt)
2017. máj. 18. 19:33
Nőként szólok hozzá. Akiket én ismertem, idősebb korukra sem változtak meg.
2017. máj. 18. 15:04

Férfiszemmel-vagyis csak a sajátommal:

Sosem gyűjtöttem a skalpokat,inkább elfogadtam az élet ajándékait. Harminc után találtunk egymásra párommal. Exem barátnője volt,s egy könnyű éjszakán... Mondhatnám,lassan megzabolázott. Harmonikus házasság ,szinte semmi féltékenység-csak amikor volt miért- gyerekek s.t.b. DE ... Kutyából a vér nem válik vízzé, és

2017. máj. 18. 14:21
Én is nő vagyok. Szerintem sincsen erre válasz. Minden helyzet, kapcsolat és ember más és más. Én ismerek olyan "rosszfiút" akinek úgy elkapták a tökét, hogy mára már egy igazi, szerető családapa lett belőle. :) Ezzel együtt az egész ábrázata megváltozott, még a vonásai is. Valahogy kedvesebb lett, lágyabb... Érdekes. :)
2017. máj. 18. 14:03

Nőként mondom, attól függ, milyen feleséget találnak maguknak. Ha olyan feleséget találnak, aki teljesen lenyűgözi és akit "féltenek másoktól", inkább válnak otthon ülőkké.

Amelyik férfi pedig csak kiemelek egyet a tömegből magamnak, hogy kéznél legyen, amikor kell... de ha úgy tartja kedve, továbbra is eljár otthonról.

Van ilyen is, olyan is, nem hiszem, hogy van előre meghatározható séma.

2017. máj. 18. 13:50

Embere valogatja. Nokent szolok a temahoz.

Ferjem megismerkedesunkkor ragasztott beceneve a volt a Casanova. Mara szereto csaladapa es biztos pont az eletemben. Elmondasa alapjan hajtotta a noket meg azok is ot...de mar akkor is tudta ha feleseget valaszt akkor mar csak o lesz az eletben es senki mas.

2017. máj. 18. 13:31
Van aki igen, van, aki nem. Helyzetfüggô.
2017. máj. 18. 13:22
Az ilyen típus, ahogy én látom, legfeljebb kiég. Passzívabb lesz, már nem ő hajkurássza a nőket, hanem fordítva. :D Kétlem, hogy lenyugszik. Kutyából nem lesz szalonna. :P
2017. máj. 18. 13:15

Szerintem ilyen nincs, hogy kiéli magát vagy nem éli ki, hanem vannak olyan férfiak, akik soha nem tudnak megnyugodni, lehiggadni, mindig hajtja őket valami vágy valami izgalmas, mindig más felé, meg vannak, akik a nyugodt, monogám életet szeretik.

Másrészt viszont függ ez szerintem a kapcsolat mélységétől is, ismerek olyan "kicsapongó" férfit, aki miután igazán szerelmes lett, már csak azért a nőért élt, családdal, gyerekkel, stb.

Ja, nő vagyok, elnézést.

2017. máj. 18. 13:06

Első sorban pasik tapasztalatára/ véleményére lennék kíváncsi, hiszen az lenne a leghitelesebb, de a nők vélemènye is érdekel.

Ha egy férfi fiatalabb korában kiéli magát (értem ez alatt, hogy bulizott, csajozott rendesen, azt csinálta, amihez kedve volt), utána "felnőttebb" korára (35-40 körül) lenyugszik, és családot szeretne inkább, monogám kapcsolattal, vagy szívesebben folytatná a kicsapongó életet szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook