Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megszeretném tanulni hobbi szinten a műkörömkészítést ebben kérném segítségeteket fórum

Megszeretném tanulni hobbi szinten a műkörömkészítést ebben kérném segítségeteket (tudásbázis kérdés)


1 2
10. 189e7a0266 (válaszként erre: 9. - Klauka)
2007. dec. 4. 18:17
küldtem privit.
2007. dec. 4. 18:13
és azokat hol találom mert már rengeteg helyen néztem
8. 189e7a0266 (válaszként erre: 7. - Klauka)
2007. dec. 4. 17:44
Szerintem, előbb ajánlatos lenne elvégezni egy műkörmös tanfolyamot, mert ott tuti megtanulod. De ha az nem megy, rengeteg könyv, videó, oktató anyag van (a neten is), amivel könnyen meg tudod tanulni. És persze a neten még alapszettet is lehet venni, ami fontos a kezdéshez.
2007. dec. 4. 17:13
Sziasztok a setítségeteket szeretném kérni !!! meg szeretném tanulni a műköröm építést és azt szeretném tudni hogy milyen hozzávalokra lenne szükségem a zselé körömkészítéshez es hogy kezdjek bele előre is köszönöm !!!
2007. dec. 2. 13:14

Igaz egy kicsit off , de nem tudja nekem valaki megmondani, hogy miért van az, hogy oldalt a zselé hamar felválik?

Eredeti körömre kerül a zselé, és csak azóta, mióta új körmöshöz járok. Valakinek ötlete, hogy mit kellene máshogy csinálni?

5. JUL17 (válaszként erre: 4. - Hetessycintia)
2007. nov. 21. 17:35
fertőtlenítőnek ez 3az 1 ben megfelel vagy még külön gombaölőszer is kell?Ezzel lehet az eszközöket is fertőtleníteni agy erre van valami speciális folyadék.Mit jelent az előkészítő folyadék ,mikor kell használni,Tudna valaki valamilyen könyvet ajánlani ennek az elsajátításához.Nem akarok csak úgy bele vágni az egészbe először mindent szép aprólékosan meg szeretnék tanulni.
2007. nov. 20. 18:14

van egy pár dolog amit nem árt ha tudsz,még mielőtt nekiállnál körmözni.

Az első,hogy mindíg fertőtleníts!!!!

A kezet,és az eszközeidet egyaránt.

A második,hogy a kömöt soha ne reszeld keresztbe,csak hosszában BOLYHOZZUK a körmöt,addig még teljesen matt nem lessz.

Használj gombaölő szert.

Elsősorban szügséged lessz,fertőtlenítő szerekre,reszelőkre,Bufferre,ecsetekre,UW-lámpára,zselékre,tippekre,sablonra,lakkokra,kisollóra.

Most így ennyi jutott hirtelen eszembe.Hosszú ennek a folyamatnak a leírása,de ha bármi van kérdez,válaszolok,amint tudok.

3. Szamó (válaszként erre: 2. - JUL17)
2007. nov. 20. 18:08

Szia!

Én műkörmös vagyok és kereskedésem is van, forgalmazom az alapanyagokat. Nagy fába vágod a fejszéd! Több hónapig tanítják, hogy hogyan kell műkörmöt építeni, milyen veszélyei vannak a rossz felhelyezésnek.....

Nehéz ezt így röviden leírni.

Az alapanyagok nem olcsók. PL: uv lámpa kb.10000,-, zselé 15gr kb. 3000,- , előkészítők kb.2-3000,-, fixáló kb.1000,- reszelők kb.200,- ecset k. 1000,-, stb....stb....

Ezek átlagárak, ettől van olcsóbb is, drágább is. Attól függ milyen körmöt szeretnél.

Nagyon sokrétű a dolog, nem könnyű megépíteni, pláne nem magadnak.....

2007. nov. 20. 17:57
HOGYAN FOGJAK HOZZÁ MILYEN ALAPANYAGOKAT KELL BESZEREZNI MINDEN ÉRDEKEL AMI EZZEL KAPCSOLATOS.A zselés érdekel a legjobban mivel most is ezt használom.ELŐRE S KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGETEKET!
2007. nov. 20. 17:54
Megszeretném tanulni hobbi szinten a műkörömkészítést ebben kérném segítségeteket
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook