Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megőrülök a klimaxtól. Úgy érzem mintha egy forró kemencébe... fórum

Megőrülök a klimaxtól. Úgy érzem mintha egy forró kemencébe... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 16. 01:53
egyik erzes izzadni/hohullam/,fazi kellemes,de mi nok ezen at kell,hogy essunk!
jan. 15. 18:29
Én meg állandóan fázom.
27. globus (válaszként erre: 24. - Fáradt*)
dec. 31. 09:56
Nálunk télvíz idején is nyitva van, egész éjjel. Férj nem tolerálja a jégvermet, átcuccol a másik szobába 😀 Praktikusabb, mint váltásban felkelve csikicsuki. Azóta teljes egyetértés van.
26. 55Judit (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 31. 09:50
Jobb lesz mire annyi idős leszel mint én.😀
dec. 31. 09:42
azert ki lehet birni,de persze nem a legfelemelobb elmeny!
dec. 31. 05:16
Nyisd ki az ablakot!
dec. 30. 17:12
Legalább nem fázol.
dec. 30. 07:50
Szegény!
21. semleges (válaszként erre: 16. - Libikóka)
dec. 30. 04:54

Nyáron csak egy vékony lepedő télen az a paplanom, hogy egy vékony plédet behúzok egy huzatba.

Nekem a nyári paplan a téli, de alig használom, csak ha éjszaka felébredek, hogy fázom mert az ablak nyitva bukón majdnem mindig.

dec. 30. 00:46
ezen at kell esni minden nonek,tudom nem mindenkinek egyformak a tunetei,nem a legkellemesebb erzes az biztos!
19. tien
dec. 29. 21:54

Nem tudom, nekem szerencsém volt e ,de szinte semmi tünetem nincs.


Talán egy /két éjjeli póló csere.

Picit érzékenyebb vagyok.

18. Myra
dec. 29. 20:31
Nekem nem voltak ilyen erős tüneteim
17. globus (válaszként erre: 11. - 55Judit)
dec. 29. 19:29

Nekem is ugyanilyenem volt/van. Harmadik matracon fekszek, utoljára kifejezetten memóriahab mentest vettünk, mert az pusztulat forró tudott lenni. Sajnos memóriahab nélküli is felmelegszik, a szivacsok eleve nem természetes anyagúak. Nézegettem még kókusz-latex kombinációt, ha meglévőt cserélni kell, ilyen lesz a következő.

Éjjeli felébredéseim oka 99%-ban az, hogy melegem van.

16. libikóka (válaszként erre: 15. - Semleges)
dec. 29. 15:34

Igen,,nekem is elmúltak de én is így maradtam,,nyitott ablak,,vékony takaró.

Meg hát a nyári meleget sem viselem valami jól.

dec. 29. 15:15
Nem volt vészes. Hamar elmúltak a rettenetes hőhullámok. De még mindig kell a levegő és télen is nyitott ablaknál alszom. Fűteni alig fűtünk.
14. Neee
dec. 29. 14:58
Áh klimax előtt őszintén azt hittem, hogy a hőhullám csak egy hiszti. Aztán belekerültem, és már értem. Szörnyű érzés. Hidd el, túl leszel rajta.
dec. 29. 12:40
Nekem is szerencsém volt. Pár év és elmúltak az erős tünetek.
12. Channa* (válaszként erre: 6. - Globus)
dec. 29. 12:21

Nekem pár hónap alatt lezajlott, szerencsére.

A dokim nem javasolta a hormon pótlását, pedig én fiatal voltam akkor nagyon. Pont ezért nem javasolta.

11. 55Judit (válaszként erre: 6. - Globus)
dec. 29. 12:09
Én se hormonozok. Már csak elalvás előtt próbál kizökkenteni a nyugalmamból, de a hasznomra fordítottam. Lefekvés előtt jól kiszellőztetek, le is hűl a szoba, de amint ágyba bújok a takaró alatt bemelegít a hullám. Így hűvös friss levegőt lélegzek be, a takaró alatt pedig nem fázok.😀 Izzadás már nincsen, úh. pont jó.
10. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Globus)
dec. 29. 12:07
Nekem a hidegrázással felváltva van :D
9. libikóka (válaszként erre: 7. - Libikóka)
dec. 29. 12:06
,,más étkezésbe,,
8. libikóka (válaszként erre: 5. - Globus)
dec. 29. 12:05
🤭
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 12:04

Megértem,,jöhetett akármi csak ez ne.


Indult a tarkómtól aztán szépen lassan beborított😵‍💫Elmúlik,,néha néha még megfog,,de ez már semmi.

Pár éve másképp étkezésbe fogtam,,minimum szénhidrát,,persze ezt nem javaslatképp írom,,de ilyen is van.Ott és akkor szinte egyik hétről a másikra elmúlt.

6. globus (válaszként erre: 4. - 55Judit)
dec. 29. 12:02

Én biztosan nem hormonoznék.

Jó, szerencsém volt, pár év alatt letudtam.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 11:59
Nézd a jó oldalát, soha nem fázol 🙂
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 11:41

Ott vagyok én is 20 éve.

Van akinél 1-2 év alatt lezajlik, átlagosan 6-7 évre teszik az okosak. Van akinél élethosszig kitart. Anyámnak 90 éves koráig tartott, persze már nem olyan erősen, de érezte. nekem ajánlottak hormonkészítményt rá, egyben tájékoztattak hogy ugyan mérsékli a szenvedést, de tovább fog tartani. Ráadásul mivel voltam rákos, ez által ismét lehetek.

Én bármi természetes szert kipróbáltam semmi nem segített, lassan, évek alatt kicsit csendesedik. De ettől nálad még beválhat valami készítmény, próbálkozzál.

Van olyan készítmény is ami a hormonok előanyaga, szabadon megvásárolható, de akinek volt már mellrákja vagy petefészek eltávolítás miatt szűnt meg az ösztrogén termelődése, annak nem ajálják. Ez a DHEA. Sokféle nagyon jó hatása van, de kockázata is. Van itt erre fórum is.


Sokat és körültekintően kell tájékozódnod mielőtt valamit kipróbálsz.

dec. 29. 11:37
Na még ez is. :D Gyere rám 2024! :D
dec. 29. 11:32

Dettó, de mint ahogy minden más

egyszer ez is elmúlik...

Vannak rá hatékony készítmények, érdemes szedni, tapasztalatból mondom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook