Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megijedtem egy szösztől! fórum

Megijedtem egy szösztől! (beszélgetős fórum)


21. Antonov225 (válaszként erre: 20. - Boldogzokni)
2023. jún. 14. 23:32
😁
20. boldogzokni (válaszként erre: 17. - Antonov225)
2022. dec. 23. 09:19
Ilyen már velem is volt. Nincsenek függönyeink, mert az isten háta megett lakunk kettővel. Egy éjjel kimentem inni, csak a mobilom alapfényével világítottam, mire megláttam, hogy valaki elment az ablak előtt. A szívem akkorát ugrott, majdnem kitalált a torkomon és a számon keresztül a külvilágba. :DDD De persze én voltam az, vagyis a tükörképem csak.
19. boldogzokni (válaszként erre: 16. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 23. 09:17
Ez nagyon para, csuhások táncolnak a kertben. :DDD Gyerekként ez örökre beéghetett.
2021. okt. 13. 19:21

A ma esti produkció ( egyedül itthon).Elipszis tréner/szobainason lóg a férjem köntöse.

Erre ráküldtem egy törölközőt,még délután.

Jöttem be és olyan volt mintha egy hosszúhajú "valaki" állna a szobában:)))

Kialvatlan v.ok na:))

2021. okt. 6. 02:12

Költözés előtt pakolásztam a cuccaimat, ami közben megszomjaztam és kimentem a konyhába üdítőért. Visszamentem a szobába és a szemem sarkából megláttam egy mozgó alakot, ami miatt egy pillanatra megtorpantam, odakaptam a tekintetemet és akkor láttam, hogy a tükörképem mozgott a nyitvahagyott szekrényajtó tükrében. 😆 A slusszpoén, hogy ezt utána mégegyszer eljátszottam. 😉


Éjjel felébresztett a vihar és félálomban odapillantottam a szobaajtómra, ami üveges volt. A villám fényében megláttam egy emberi alakot az üveg mögött. Azt hittem betörő van nálunk és egy pillanatra felugrott az adrenalin szintem, de aztán nekiindultam, hogy segítek neki távozni. Kinyitottam a szobaajtót, felkészülve a hívatlan vendég támadására, erre ott hintázott az ajtóra akasztott vállfán az egyik pulóverem. 😆 Mint kiderült, a fater odatette száradni este, amikor én már aludtam.


Elfeküdtem a kezemet éjszaka és totál elzsibbadt. Szokott módon ébredtem az éjjel folyamán és a másik kezemmel hozzáértem a zsibbadt kezemhez, ami persze idegennek hatott és egy pillanatig agyaltam a kómás fejemmel, hogy hogy' a viharba került az ágyamba egy idegen kéz? Aztán kiderült, hogy hozzám tartozik. 😉


Éjjel nagyon ugatott kint a kutyám és kimentem megnézni, hogy mi dühíti annyira. Ahogy kiléptem a teraszra megtorpantam, mikor megláttam egy furcsán mozgó lényt a teraszkerítés túloldalán, persze egyből leesett, hogy a magas málnabokrot fújkálja a szél, valószínűleg a kutya is azt ugatta. 😆


Néha benézek, meg furcsán érzékelek dolgokat (hirtelen nem tudom mit tapintok, ami miatt elrántom a kezemet), ezekből is születnek vicces pillanatok.

2021. szept. 30. 21:38
Anyu mesélte, hogy gyerekkorában kora délután átment a barátnőjéhez játszani. Közben nem tudott róla, hogy a nagyszülei a kertben elültettek három tuját. Mikor este ment haza ez a három tuja távolról úgy nézett ki, mikor fújta őket a szél, mintha a ház udvarán csuhában papok táncoltak volna. Ijedten rohant vissza a barátnőjéhez, akinek elmondta, hogy mit látott. A barátnőjének az édesapja aztán hazakísérte. Amikor közel értek a házhoz, akkor meggyőződött róla, hogy szó sincs papokról, csak a három dísznövény mozgott a szél következtében.
2021. szept. 30. 21:29
Lényegében bármitől, ami első pillantásra pókra emlékeztet. Legyen az szösz, összetekeredett cérnaszál, növénydarab, mosás során összetapadt hajszálak...
2021. szept. 30. 11:13

Ma pont az ellenkezője történt velem. Még eszembe is jutott reggel, a félhomályban, mikor a szőnyegen egy fekete zokniszöszért nyúltam, hogy el ne felejtsem elolvasni, miket írtak a szöszös fórumomba. Erre a szösz elszaladt! Még fel is sikoltottam. 🤣 Valami fekete apró bogár volt, ÉS NEM TALÁLOM AZÓTA SEHOL!


Köszönöm szépen, hogy írtatok nekem saját történeteket szöszökkel, meg drótokkal, fura hangokkal és lepkékkel és mindenfélével. Nagyon jó volt őket olvasni! Írjatok még!

2021. szept. 29. 15:03
Nincs rémisztőbb mikor lefújsz egy bazi nagy pókot este udvarilámpa mellett félhomályban, az meg ezer felé szalad 😳
2021. szept. 29. 13:57
A félálomban felébredősről jutott eszembe,,,,búcsúban vett héliumos lufi lefekvéskor még a plafonon,,,aztán éjjel lejjeb ereszkedett úgy fejmagasságba,,mentem ki és összefutottam pikachuval:))))))megküzdöttünk.
11. Sirga
2021. szept. 29. 13:44
Kamaszként szellemet akartunk idézni. Hosszú, hiábavaló próbálkozás után egyszer csak halk, ütemes, kopogásszerű hangra rezzentünk össze: egy betévedt lepke szárnya csapódott sorozatosan a lambériához ... Azonnal letettünk a dologról. :D
2021. szept. 29. 13:38
Hálószobánkban még nem volt fenn az a doboz, vagy mi a fene a villanyvezetékeknél. Kilógtak a drótok a falból. Nyáron hajnalban felébredtem, félálomban odanéztem és tökre úgy láttam, hogy egy óriási madárpók van a falon. El kezdtem sikítani, az ember felriadt és nem értette, hogy mi bajom. Én mutogattam oda, hogy az mi????? Ő haláli nyugalomban közölte, hogy a vezetékek. Abban a pillanatban leesett, hogy valóban az. Szörnyű érzés volt
2021. szept. 29. 12:43
Én néha úgy érzem hogy a lelkem is elhagyja a testemet egy-egy ilyen rendkívül ijesztő szituációban, amikor pl. rám esik egy falevél, vagy egy vérszomjas szösz lesből rámtámad. 😂
8. elbb (válaszként erre: 4. - 16748e293b)
2021. szept. 29. 10:46

Tényleg, hang is volt már, amitől hirtelen betojtam :D

Nekem a konyhában ilyen fali melegítő van, és amikor forralja a vizet, akkor surrog. Első egy két alkalommal iszonyat ijesztő volt, alig mertem megmozdulni, hogy megkeressem a hang forrását, mára megszoktam :D

2021. szept. 29. 09:26
Akkor szoktam megijedni, amikor a macskák hirtelen beindulnak valamitől, kitágulnak a pupilláik, és száguldoznak a levegőben. A frászt hozzák rám. 😱
2021. szept. 29. 09:04
Dettó én is! Arrébb fújt mellettem egy falevelet a szél és 2 métert arrébb ugrottam, azt hittem hirtelen, hogy béka vagy kobra kígyó vagy siklónyavajás.
2021. szept. 29. 09:04
Én a zokni - és köldökszöszöket utálom.
2021. szept. 29. 08:46

Haha! Ezek már velem is megtörténtek: póknak néztem hirtelen valamit, arrébb vándorolt a szösz, megijedtem az árnyékomtól, v. más pl.: villanykaró, postaláda, fa, stb. árnyékától az utcán.

Vagy pl.: teafőzőbe tettem filtert, vizet, bekapcsoltam, aztán a szobából hallottam, h. valami "hörög"

...az első pillanatban kicsit megzizzentem, hogy

jaj, mi ez a hang, de aztán rájöttem! ;-)

3. elbb
2021. szept. 29. 08:04
Még vidékről jártam dolgozni fiatalon, hajnalban, és még dohányoztam. Gyufával gyújtottam volna rá, mikor a gyufa fényében megláttam az árnyékom. A kerítsére is felugrottam hirtelen, úgy megijedtem :D :D
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2021. szept. 29. 07:58

Hát szerintem ne aggódj:DD

Múltkor a lepottyant paradicsom csutkát néztem póknak,,,addig nem is tudtam hogy tudok helyből távolugrani:))

2021. szept. 29. 07:46

Ma reggel a frászt hozta rám egy SZÖSZ, ami arrébb vándorolt, mikor fel akartam venni. Valószínűleg az általam keltett légáramlatok miatt persze.


Ti is ijedtetek már meg a semmitől? Olyan hülyének érzi utána magát az ember, hogy jó lenne tudni, hogy másokkal is megtörténnek hasonlók és mások is tudnak ilyen hülyék lenni, mint én. 🤣😅😋

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook