Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghalt a babám 41.héten fórum

Meghalt a babám 41.héten (beszélgetős fórum)


71. M0ncsa (válaszként erre: 70. - Valakivagyok1984)
2013. júl. 19. 18:40
Az en tortenetem is hasonlo, csak nalunk nem volt semmifele tunet, csak a hetedik erzekem sugta, hogy valami nem OK. Kiharcoltam egy CTG-t, amikoris rogton kiderult, hogy bizony nincs minden rendben, UH-n aztan lattak, hogy fojtogatja a magzatot a koldokzsinor. Azonnal meg is csaszaroztak, az egesz a CTG kezdetetol a mutet vegeig nem tartott osszesen 4 orat. Ezert nem is ertem, bizonyos esetekben mit nyulnak, amikor embereletekrol van szo... Uristen. Az ellensegemnek sem kivannam.
2013. júl. 19. 18:30

Annyira sajnállak..a hideg is kirázott,mivel nekem 7.-én született a kisfiam,de nemtudom mi lett volna ha nem állok a sarkamra.

5.-én bekerültem a kórházba mert mint egy epilepsziásnak rángatózott a hasam,az egész testemet összerándította.2napig folyamatosan magnézium,kalcium,nospa,seduxen(nyugtató)semmi nem használt,majd 7.ére olyan rosszul lettem,hogy a rángásoktól beszélni se tudtam,csak amikor közölte a doki,hogy rivotrilt nyomnak belém(még erősebb nyugi bogyi,sajnos anyám miatt van benne tapasztalatom)na ekkor azt mondtam,hogy ezt már nem engedem,ne nyugtatózzák a gyereket tovább..és erre 6orvos a fejem felett,miután már ctg.t se tudtak mérni a rángás miatt döntött a császárnál..azonnal 5perc alatt..egészséges,de nemtudom mire vártak és miért kellett könyörögnöm..egyébként érdekes módon rögtön megszünt a rángás ahogy kivették..nemláttak még ilyet ezért is idegesített,hogy kisérleteznek rajtam meg a gyereken..szóval ezek után elhiszem,hogy orvosi mulasztás történt..annyira sajnállak,nemtudom hogy lehet ezt túlélni,de túl kell és lehet a 2. gyorsan összejön,gyászold meg sírd ki magad és lehet hamarosan ott lesz a pocakba a másik..sok erőt neked

69. Nikus
2013. júl. 19. 18:10
Annyira félek attól is hogy mivel Zsombi is 2,5 év alatt jött össze vajon ha belevágunk ismét egyszer lesz még kicsi szív aki bennem dobog? vagy tényleg nekem ez a sorsom?
68. Nikus
2013. júl. 19. 18:07
Bár azt nem tudom mikor enyhül egy kicsit is ez a hiány... mikor lesz kevesebb a könny... Hisz Zsombi teljesen tökéletes volt mindene megvolt az enyém volt, és mégsem sírt fel...
67. Nikus
2013. júl. 19. 18:05

Sziasztok!


Ez a nap is elkezdődött, bár még mindig üres minden.

Köszönöm a sok együtt érzőt, meg a biztató szavakat. Reménnyel tölt el ha ír egy sajnálatos sorstás de mégis azt mondja megy tovább az élet és lesz jobb is.

66. 388b941089 (válaszként erre: 56. - Jutka744)
2013. júl. 19. 17:30
Jézusmária!!!Ezt nem tudtam.:(
65. h.wiki
2013. júl. 19. 17:09
:((( nagyon sok erőt kívánok...
2013. júl. 19. 17:08
Részvétem!:(
2013. júl. 19. 15:53
37 hétre szültem mert Nst kétszer mutatta valami gond lehet de én úgy éreztem ő jönni akar és kész ,mosolyogva jöttem ki császárral szültem,de sajnos baj lett
2013. júl. 19. 15:48
Sziasztok !Sajnos én is átéltem tavaly októberben kislányom 7 napot élt betegen született a terhesség nagyon jó volt semmi problémám nem volt a szülésnél sem csak sajnos útána.Nehéz feldolgozni mert egy életre bennünk marad ,keresi az ember a miérteket 9 hónap útán is fáj a lelkem de mi már rajta vagyunk a babaprojecten ez éltet újra .Én 20 kg hiztam szerencsére már csak pár kg van itt vezetem le a bennem lévő fájdalmat .Előre kell nézni most biztos rossz sajnos de tény mindig van tovább Erősnek kell lenni muszály.
2013. júl. 19. 14:40

Hihetetlen,hogy napjainkban ilyen megtörténhet,egy erős,egészségesen fejlődő magzattal...:(

Ezt nem lehet,de mégis túl kell élni.

Én két évvel ezelőtt 13 hetes magzatot veszítettem el,és a mai napig nagyon sokat gondolok Rá,pedig azóta már megszületett a harmadik kisfiam.

Ha egyszer lesz egy másik babád,Ő akkor is mindig ott lesz a szívetekben,hisz Zsombi elvesztése iránt érzett fájdalmatokat csak enyhíteni tudja,de pótolni Őt sohasem.


Kívánok nagyon sok erőt és mielőbbi megnyugvást !

60. szila5
2013. júl. 19. 14:32
Részvétem! Nagyon kegyetlen az élet. :'(
2013. júl. 19. 09:19
Nagyon sajnálom. Részvétem :((
2013. júl. 19. 09:03
Fogadd őszinte részvétem. Könny szökött a szemembe, ahogy olvastam az írásod. Nekem van két rosszcsont gyermekem, de a kisfiamat, majdnem én is elvesztettem, mert a 21. héten kinyílt mind a két méhszájam. A kórházban az UH-on észre sem vették, csak a pár napra rá lévő 4D-sen. Ott azt mondta a doki, hogy nem 1 hét alatt nyílt ki ennyire. Ha nem megyek oda, akkor lehet, hogy most nem játszik az idegeimmel, hanem idő előtt megszületik, és valószínű, hogy most nem lenne itt. Nagyon sok erőt kívánok Nektek, és szeressétek nagyon egymást a pároddal, és remélem, mihamarabb egy másik pici babát tarthatsz a karodban, akinek majd el tudod mondani, hogy milyen szép kis testvérkéje van az égben.
57. M0ncsa
2013. júl. 19. 08:20

Nikus, erre nincsenek is szavak. A hideg raz, ha ragondolok. Nem tudlak vigasztalni, mert szerintem erre csak az ido nyujthat vigaszt...


Nagyon sajnalom, es oszinte reszvetem!

2013. júl. 19. 07:55

Szia!Őszinte részvétem:(

Sajnos tudom én is,hogy mit érzel.Én is elvesztettem a kislányomat 6 éve a 38.héten:(

55. Anmeli (válaszként erre: 1. - Nikus)
2013. júl. 19. 05:57
Szia! Ez borzasztó! Kívánok Neked nagyon sok erőt most!
2013. júl. 19. 00:39

Sìrva olvastam soraidat, nincsenek szavak...

Feltétlenül keress szakembernél segìtsèget, mèg annyira friss a seb, egyedül ezt nem lehet feldolgozni..

<3

2013. júl. 19. 00:17
...
2013. júl. 18. 23:27

:'(

Őszinte részvétem :'(

2013. júl. 18. 23:18

Nikus... tokeletesen aterzem. Ha van kedved,erod,akaratod beszelgetni,keress meg. Sokat segiteni nem tudok,de... ertelek. Minden szavadat tudom.

es ha elfogadsz egy tanacsot: gyaszolj! Ne akarj eros lenni...

olellek! Isten aldjon Benneteket!


Ket kislanyom van azota... de a kicsi fiamat meg mindig vágyom,varom.

50. Mzsuka
2013. júl. 18. 23:11
Erre nem lehet mit írni,nincsenek erre szavak! Őszinte részvétem!
49. temmp (válaszként erre: 40. - Nikus)
2013. júl. 18. 23:08

Részvétem :(((

Nem értem miért nem vették ki azonnal a babát amikor megszűnt a szívhang, újraéleszthették volna, talán meg időben kiemelhették volna, hiszen erre való a ctg meg a megfigyelés, ha baj van akkor a néhány perc a műtőben :(((


Olvasd el kérlek itt [link] Nyihi 259. számú írását.

Ő a 20. hét körül veszítette el a kisbabáját, és nem rég ikrei születtek. Olvasd el és remélem erőt ad az ő története.

48. Yaweb
2013. júl. 18. 23:07
Megsirattalak igy ismeretlenul is. Ollelek es reszvetem nektek
2013. júl. 18. 23:07
Draga Nikus! Oszinte reszvetem! Nagyon sajnalom a veled - babaval tortenteket :-(((
46. Nikus
2013. júl. 18. 23:06
asszem mára talán elfogyott a könnyem, hátha holnap könnyebb lesz az ébredés ...
45. Nikus
2013. júl. 18. 23:03

Szóval ez még inkább elszomorít és kétségbe ejt hogy lehet hogy meglehetne a kisfiam.


Bár lehet az csak lehet a valóság az hogy Zsombit nem hozza vissza semmi.

44. Katinkaboszi (válaszként erre: 5. - Nikus)
2013. júl. 18. 23:02

Talán, ha arra gondoltok, mivel így ment el, esetleg olyan betegségtől szabadult meg, ami

hosszú időn át veletek együtt, hatalmas szenvedésnek tette volna ki a kicsikét.

Azt látni, mikor a gyereked akárhány évesen

többet szenved és kínlódik, mint egy felnőtt és tetejébe nem is érti, mi történik vele.


Majd ezek után elengedni, mikor már van emléketek, közös pillanatok, régi kacagások,

szép esték, annál szörnyebb nincs.


Hidd el, sokkal több szenvedéstől menekültetek meg, hogy csak szépen elaludt a picikétek.


Sosem fogjátok elfelejteni, de lassan megy tovább az élet, mert az már csak ilyen.


Beszéljétek ki egymás között, sírjátok el a bánatot, amit együtt éltek meg.


Ne haragudj, nem tudom azt mondani, részvétem,

mivel soha nem veszítettem el gyereket, ezért

nem tudom mi lehet bennetek.


Mielőbbi gyógyulást a fájdalomból.

2013. júl. 18. 23:00
Őszinte részvétem.
42. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 39. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:59
Értem. De végül is a pszichológus nem doki, és a természetgyógyász sem az. Csak beszélgetni kell velük, és tényleg sokat tudnak segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook