Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? fórum

Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
102. Altrix
2009. febr. 19. 10:03

Szeretném leírni a véleményemet, még ha Salima törölte is magát. Igaza van, hogy szekáltátok. Jártam már én is úgy, hogy csak akkor kaptam választ, ha saját kérdésként vagy cikként tettem fel. Ez az ő érzéseiről szólt, és segítséget várt, de Ti inkább lehordtátok, hogy miért ilyen "hülye", mikor már annyi ilyen téma van. Tehát értelmesen hozzászóltatok az adott témához. Grat.


Viszont az is igaz, hogy sok a felesleges topic, és Hoxa nem győzi törölgetni őket. De valószínűleg azok a fórumok nem hülyeségből jöttek létre, valakiknek fontos. Ha valamelyik fórum nem tetszik, nem érint, akkor nem kell hozzászólni szerintem.


Salima! Valami nincs rendben a kapcsolatodban, erre meg is van a válasz, hogy a bizalom. De ahelyett, hogy a pároddal beszélnéd meg, másra vágysz, mással foglalkozol. Ő megcsalt, szóval ő egy szót se szóljon, ha kiderül a dolog? Ez nem gyerekes egy picit? Ettől még nincs jogod a háta mögött ezt-azt csinálni. Bár végül is a te döntésed, de gondoltál már arra, hogy ha a "második helyen végzett" tanár elmondja neki, vagy valakinek, és kiderül, abból milyen balhé lesz? Esetleg többet tesz a dologhoz hozzá? Mellesleg tényleg tipikus, hogy őt ugyan te nem érdekled...ebben az is benne van nyilván, hogy pont a kollégáját választottad. Hagyd a francba ezt az embert, mert tényleg te fogsz a legrosszabbul kijönni a dolgokból. A végén az lesz, hogy a párod sem bízik benned, szakítotok, és a másik tanárnak sem kellesz( bár természetesen ki tudja?!). Aki mer, az nyer. De te mit akarsz nyerni? Mit akarsz tudni? Hogy tetszel e neki, hogy lenne-e mód arra, hogy összejöjjetek, vagy elégtétel a párod hűtlensége miatt?

Valaki írta, hogy egyedüllétre lenne szükséged, és tényleg. De hát együtt laktok... Hát pont ez az! Megbeszéled a pároddal az érzéseidet, a csalódottságodat, és hogy egy kicsit had légy egyedül. Persze a harmadik félt ne említsd. Nem ez a legegyszerűbb? Így rájössz, hogy kiért dobog a szíved. Az is lehet, hogy ez csak egy hosszan tartó fellángolás, mellette meg egy kicsit laposabb kapcsolat...?


Veszélyes játék, mert előbb-utóbb a titkok kiderülnek.

101. Zizisicc (válaszként erre: 100. - K.tünde78)
2009. febr. 8. 22:11
Sajnálom, hogy így alakult, de annak örülök, hogy nem szakadt meg a kapcsolatotok, ha fontosak vagytok egymásnak. Minden jót! :o))
2009. febr. 8. 18:22
Beszéltem,ma Salimával és megerősítette az álltalad írt indokokat.Sajnálom nagyon,bár én ettől még nem veszítettem el a barátságát.
99. Zizisicc (válaszként erre: 98. - K.tünde78)
2009. febr. 7. 19:22
Nem, nem értettem félre. :o))
98. k.tünde78 (válaszként erre: 97. - Zizisicc)
2009. febr. 7. 19:01
Jaj,most nem a szavadban kételkettem,mielőtt férreértenéd.Csak aggódom már érte és valóban kiváncsi is vagyok vajon mi történt.
97. Zizisicc (válaszként erre: 96. - K.tünde78)
2009. febr. 7. 18:43
Tedd, ahogy jónak látod. :o)
96. k.tünde78 (válaszként erre: 95. - Zizisicc)
2009. febr. 7. 18:38
Ezen nem fogok vitázni!Kiváncsiságból azért megkérdem tőle,utána majd megírom az okot(2 napja nem jött fel az msn-re).
95. Zizisicc (válaszként erre: 94. - K.tünde78)
2009. febr. 7. 16:11

Szia! Abban megegyezhetünk, hogy Hoxa nagyon ügyes, csak épp ideje nincs túl sok - pláne most - , hogy itt bogarásszon állandóan, tehát Ő a moderálást megkönnyítendő kérte ezt.

Abban biztos vagyok, hogy Salima nem emiatt a fórum miatt töröltette magát, hisz itt senki nem bántotta, és Ő sem bántott senkit. Viszont nagy valószínűséggel épp Hoxa törölte Őt egy másik fórummal együtt, ahol meglehetősen meredek nézeteket hangoztatott és olyan stílusban, ami sértette a portál szabályzatát.

94. k.tünde78 (válaszként erre: 93. - Zizisicc)
2009. febr. 7. 10:08

Nem tudom miből gondolod,hogy nem olvastam el a fórumot,tudod én végig kísértem,olyannyira,hogy Salimával össze is barátkoztunk és nap mint nap beszélünk msn-en.Azt is tudom,hogy többszőr hozzá szóltál a témához(nem negatívan).

Te mire véled,hogy Salima,már ki is regisztrált a hoxáról.Van aki nagyon érzékeny mint Ő és a "látom neked már késő"(nem biztos,hogy pont jól idézem) megjegyzéseket a szivére veszi nagyon.

Én nem veszem sértésnek,de látod van akinek nagyon rosszul esik.

Szerintem nem tett rosszat,mert írta,hogy a hasonló fórumokon már fél éve swemmi mozgás,én is "leállt" fórumokon sokáig vártam választ,de hiába.

Hoxa van olyan ügyes,hogy az ilyen leállt fórumokat összevonja.

Persze ez csak az Én véleményem.

93. Zizisicc (válaszként erre: 92. - K.tünde78)
2009. febr. 6. 22:12

Kár, hogy nem olvastad el az elejétől a fórumot, mert akkor tudnád, hogy részemről nem piszkálódás volt, csak arra buzdítottam, amire Hoxa is kér MINDENKIT a regisztráláskor küldött üzenetében, hogy először olvassák el a szabályzatot, és mielőtt új fórumot nyitnak tájékozódjanak a meglévő témák között.

Remélem ezt a hsz-emet nem veszed piszkálódásnak, vagy bántásnak, mert nem annak szántam, csak egyszerű tényközlésnek. :o))

2009. febr. 5. 12:17

Ugyan fejezzétek már be a piszkálódást!Attól függetlenül,hogy gond nektek ez a topic és szúrja a szemetek,mégis ide írkáltok különböző megjegyzéseket.

Ez csúnya dolog nagyon.

Én is nyitottam már olyan topickot ami egyébként már más fórmában vólt ,mégse vette senki sem a fejem ,és nagyon sok segítséget véleményt kaptam.

Az én mottóm az,hogy úgy írjak véleményt,hogy az másokat ne sértsen,a bu.kó megjegyzéseimet meghagyom magamnak.

Meglehet nyugodtan fogadni,mert sajnos nem mindenki teszi ezt ahogy észreveszem.

2009. febr. 5. 11:56
X-D
90. Zizisicc (válaszként erre: 88. - 50d0def203)
2009. febr. 5. 09:11

Most képzeld el, ha mind a 139 728 ember nyitna egy fórumot. Sőt, van aki jóval többet nyit egynél. :o))


Olvasd el a szabályzatot - bár úgy látom Neked már késő ....

2009. febr. 5. 06:22

Itt pont azért vannak ezek a témák, hogyha benned is felmerül nagyon hasonló, vagy azonos kérdést, ott tedd fel, mert ha mindenki folyton témát nyit, az meglehetősen nagy katyvasz. :-/

A fórumozóknak is sokkal könnyebb csak 1-1 témát figyelemmel kísérni, mint 25-öt. Szerintem.

2009. febr. 4. 14:46

Egyébként , szerintem az emberek azért hoznak itt létre topicocat, mert azt szeretnék, hogy az ő kérdéseikre adjanak választ. Akkor miért másszak bele valakiébe, és fordítsam magamra a figyelmet??


Nem szeretem ezt. Van sajátom, akkor kérdezek benne, amikor akarok.

87. Fiatal nő (válaszként erre: 86. - Frollo)
2009. febr. 4. 13:26

Jaja.

:-)

86. frollo (válaszként erre: 84. - Fiatal nő)
2009. febr. 4. 13:11
Egy csomó tök idióta fórumot nyitnak nap, mint nap... Ha nem ilyen általános címet ad neki, hanem hogy "Vajon XY válaszol-e?", akkor nem kötekedne vele senki. Erről ennyit!
2009. febr. 3. 21:17
ÓÓÓÓÓÓ. Itt is itt vagy, és itt is piszkálsz. Köszi
84. Fiatal nő (válaszként erre: 76. - 50d0def203)
2009. febr. 3. 17:14
Voltál-e már szerelmes valamelyik tanárodba? -> Ez pl. szerintem nagyon hasonló téma!!! Ezeket simán beírhattad volna oda is..!
2009. febr. 2. 18:31

Még nem olvasta, mert vissazküldi a gép e jelzést.

Nem egy gyakori gép látogató, fél hónapot is várhatok. sokszor rá sem néz hetekig.

82. frollo (válaszként erre: 81. - 50d0def203)
2009. febr. 2. 10:39
De ami kevés van bennem, az nem a megcsalás miatt, csak olyan egészséges féltékenység. Egy kapcsolat sem tökéletes, de én jól érzem magam az enyémben. Nem válaszolt az emailre amúgy?
2009. febr. 2. 09:57

DE MÉG MINDIG NEM BÍZOL!!!!!

NA LÁTOD!TE MONDTAD KI!


ETTŐL FÉLEK ÉN.

80. frollo (válaszként erre: 72. - 50d0def203)
2009. febr. 2. 09:22
Nekem is kellett 1-2 év. Most már nem is nagyon gondolok rá. De néha előbújik a kisördög, hogy biztos igazat mond-e. Általában azért megbízok benne!
2009. febr. 1. 14:57

Mennyi eltérő vélemény.

A megoldás mégis a Te gyönyörű kis kezeidben,szeretetre éhes szívedben,kételkedő fejecskédben van.

2009. febr. 1. 08:39
igazad lehet. Csak nem könnyű
2009. febr. 1. 02:48

Kerül, mert nyilván még fáj neki, hogy mást választottál. Szerintem ne erőltesd a közös programokat. Képzeld magad a helyébe!

Akkor teszel neki jót, ha hagyod, hogy akkora távolságot tartson, amekkorát ő akar.

Ennyi, vesztettél egy kedves embert.

2009. jan. 31. 11:40
Megnéztem, az más. Ott barátságról van szó. A szerelem és barátság teljesen más.
2009. jan. 31. 10:29
Attól, hogy a cím nem azonos, attól még "témánál vagyunk". Amúgy sok azonos téma van, amit Hoxa - sajna - nem szúr ki. Ő mondta, hogy neki sem mindig tűnik fel a dolog. :-)
2009. jan. 31. 09:08

Bocsánat, nem kerestem előtte rá. Elnézést. Most megteszem. Bár ha olyan topicot látok, ahol már 6 hónapja senki nem írt semmit, akkor csinálok magamnak egyet.


De ha már lenne ilyen , hoxa letíltotta volna az enyémet.

2009. jan. 31. 08:50
SALIMA, használsz Te keresőt??? Van már ilyen topic!!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook