Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérintett a Királynő halála! Nyugodjon békében! :-( fórum

Megérintett a Királynő halála! Nyugodjon békében! :-( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
48. zena01 (válaszként erre: 39. - Timycat)
2022. szept. 10. 15:02
Pár hete olvastam a napirendjét. Nem cseréltem volna vele. Igaz, hogy nem főzött, mosott, takarított, de reggeltől estig meg volt szabva minden perce. Még nyugdíjba sem mehetett. Tényleg az egész életét a népének és az országának szentelte. Ő volt az utolsó igazi uralkodója Nagy-Britannianak.
47. _Berry_ (válaszként erre: 41. - Bless the child)
2022. szept. 10. 13:29
Arról valóban nem tehet, hogy hova született, viszont a döntései az ő felelőssége. A külsőségeknek akart megfelelni, és eszerint irányította a családját is. Lényegében családi szempontból bele is bukott, még ha ezt vannak, akik nem így értékelik. A többi királyi család nem ennyire botrányos, mint ők, pedig nyilván más helyen sem rózsaszín az élet.
46. _Berry_ (válaszként erre: 33. - Liliom10)
2022. szept. 10. 12:44
Kamillát elvehette volna, amikor az még nem volt férjnél, de a nő nem akart hozzámenni. Szerintem az a nő egy pillanatig sem volt szerelmes belé, csak élvezte, hogy egy herceg odavan érte és eljátszott vele, közben meg tönkretette egy fiatal nő életét is és tulajdonképpen ennek a 2 fiú is az áldozata lettek.
45. timycat (válaszként erre: 42. - Birebora)
2022. szept. 10. 11:41

Szerintem addig örülnek a fiatalok, amíg nem kerül rájuk a sor. Iszonyú teher lehet, jobb az ilyet minél később átvenni. Nevelgessék csak még a csemetéiket még normális keretek között.


A királyi család tagjának akkor lehet jó lenni, ha minél messzebb vagy a koronától.

44. birebora (válaszként erre: 43. - Unom)
2022. szept. 10. 10:04
Amivel Károly. Leszármazott. Fiatal. Károly a legidősebb király aki trónra lép. Sok vizet nem fog zavarni szerintem. Nekem mindegy egyébként, egy gondolat volt, én igy gondolom, neked természetesen nem kell igy gondolnod:)
43. unom (válaszként erre: 42. - Birebora)
2022. szept. 10. 09:57
Vilmos mivel érdemelte ki a trónt?
2022. szept. 10. 09:54

Gyakorlatilag protokolláris feladatai voltak. Megjelent ahol kellett. Döntési pozicióban nem igazán volt. Én azt gondolom nem volt nehéz élete. Megvolt mindene. Ide kellett jönni meg oda kellett menni. Megmondták neki, mit, hogyan, miben. Szerintem semmire nem volt igazán gondja. A hétköznapi emberek gondjait, bajait, nélkülözéseit nem élte meg. Ő a királyi családba a jóba született bele és amit elvártak tőle azt kétségtelenül teljesitette. Ezért is uralkodott ennyi ideig. Nyugodjon békében.


Csak bennem merült fel, hogy Károly átadhatná Vilmosnak a trónt? Szerintem megérdemelné az a fiú:)

Megnéztem az öröklési sorrendben ő a következő, Harry az 5. ha jól emlékszem.

41. Bless the child (válaszként erre: 28. - _Berry_)
2022. szept. 10. 08:31
Nem tehet arról, hogy ebbe született bele. 70 éven keresztül megfelelt az elvárásoknak, nem hinném, hogy könnyű "szakmája" volt. Mindig eszembe jut Bődöcs Tibi, aki Teréz anyáról mondta, hogy lehet időnként ő is belerúgott egy kismacskába. Erzsébetnek is biztos volt rengetegszer olyan gondolata, hogy inkább született volna "sima" embernek
40. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 39. - Timycat)
2022. szept. 10. 08:10
Le a kalappal, ebben minden benne van.
2022. szept. 10. 07:46

Engem is. Nekem nagyon fog hiányozni a képekről, üde színfolt volt ebben a szürke, mocskos világban, a színes ruháival a mindig mosolygós, huncut szemű, alacsony néni.

Személyes emlékeim vele nyilván nincsenek, de úgy gondolom hogy egy hihetetlen erős, bölcs emberrel lettünk szegényebbek. Mindenki látta a pompát körülötte, de nem tudom mindenki értette-e milyen nehéz élete volt. Mindig, minden helyzetben, mindenki rád figyel, minden mozdulatodat, szavadat, arckifejezésedet lesik, elemzik, nem lehet rossz napod, nem mondhatod azt hogy bocs most nincs kedvem, most inkább otthon maradnék, most mindenki hagyjon békén (persze az utóbbi évben az egészsége miatt már kénytelen volt "lazítani") mindezt pici gyerekkorától 90+ éven át. Ő pedig ezt megbízhatóan hozta, hozta a rendíthetetlenséget, miközben emberi volt, állandó, de mégis lépést tartott a korral, rengeteget tudott változni, modernizálódni, amit összhangba tudott hozni a hagyományokkal és külön kiemelendő, hogy mindezt idős kora ellenére is meg tudta tenni.

38. semleges (válaszként erre: 33. - Liliom10)
2022. szept. 10. 07:43
Valahogy igy.
37. 8595ce10ba (válaszként erre: 36. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 10. 07:36
Mária Terézia is szerette a lovakat 😀
2022. szept. 10. 07:33
Kövezzetek meg engem is, de nekem Kamilláról mindig az Overdose neve ugrik be...-)
2022. szept. 10. 07:19
Kövezzetek meg érte, de nekem teljesen közömbös. Semmi emlékem nincs róla és nem ismerek olyan történetet, amiben országunk bármiben is kapcsolódott hozzá.
34. bozsu55 (válaszként erre: 28. - _Berry_)
2022. szept. 10. 07:15
Ugyan ezt gondolom.
2022. szept. 10. 07:13

[link]


Károly nem vehette el Kamillát, mert elvált nő volt. ( Kamilla ajánlotta neki, hogy Dianát vegye el. Most ezért vannak trónörökösök. Diana a királyi család hagyományainak áldozata lett, nagyon sajnálom őt.)

Úgy tűnik, Károlyt és Kamillát a sors egymásnak teremtette...

32. bozsu55 (válaszként erre: 31. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 10. 07:11
👍
31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 20. - Soufflet)
2022. szept. 10. 07:10

Öreg vagyok, a szemem se jó már,és ennyi év után a magyarom se tökéletes.


De én egy szót sem értek a szavaidból, pedig hasonlít a magyar nyelvre.

2022. szept. 9. 22:16
Várható volt a halála, idős volt már. Meg volt mindene, szép élete volt.
29. unom
2022. szept. 9. 21:24
A Spektrumon most megy róla egy dokumentumfilm.
2022. szept. 9. 21:20
Engem nem érintett meg. Önzőnek tartottam, aki nem állt ki a saját családja mellett, mert számára a korona, hagyományok sokkal fontosabb volt. Ennek meg valahol a saját gyerekei lettek az áldozatai.
2022. szept. 9. 20:08
Szép kort megélt .
26. Fisica (válaszként erre: 21. - Unom)
2022. szept. 9. 20:05
Én a többit se..
25. tulipán*** (válaszként erre: 19. - Soufflet)
2022. szept. 9. 19:00
😂😂
2022. szept. 9. 18:33
Semmit nem tett, o ikon volt. En meg azokat nem vesznem sok szamba. biztos nagyon szar az altala kialalt luxusban elni es belehalni, de nem sajnalom egy oercig sem. Az oregapam tovabb elt.
23. Soufflet (válaszként erre: 21. - Unom)
2022. szept. 9. 18:29

Mar nem akar mindenki a kiralyi csaladhoz tartozni. Lelepnek a level es az ismeretseggel.

Eddig ezt senki nem tette money majd nem sokan. Kinek kell az a sok kotottseg, ha tengernyi penzzel, jol iskolasottan a fel vilag vezetoit ismerve kilephetsz? Az uj "tronorokosok" ocsks bulvarfattyak.

22. Bless the child (válaszként erre: 21. - Unom)
2022. szept. 9. 18:22
Én se
21. unom (válaszként erre: 20. - Soufflet)
2022. szept. 9. 18:21
Ezt nem értem.
2022. szept. 9. 18:14

Mint tudjuk regrol, az ilyen fajta "uralko" egy idiota is lehet. Semmi nem mulik rajta.

Es szerintem, hogy elkezdtek mar szetporlamsztani belulrol,? Csak barmi kell.

2022. szept. 9. 18:09

Meghallt egy puccos uri holgy. En ettol nem esek hasra.

Nyugodjon bekeben, de jobban megerintene, ha a szomszed dobta volna fel a labat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook