Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltam a férjem. Szerintetek csak rosszul hatott rám az ital vagy bedrogoztak? fórum

Megcsaltam a férjem. Szerintetek csak rosszul hatott rám az ital vagy bedrogoztak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - 69fcad429e)
2023. aug. 28. 08:54

Ezért írtam, hogy egy jóérzésű, normális ember nem tesz ilyet. A pszichopata nem normális ember.

Mondjuk ha az én nővérem ilyen gerinctelen lenne, akkor legalább sejteném róla, hogy nem lehet megbízni benne, és ehhez tartanám magam. Ha mást nem is, de a közvetlen családtagjaimat ismerem valamennyire.

23. tien (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. aug. 28. 08:51

Én is ,utána alig győztem bocsánatot kérni.


Arra írtam ,hogy egy nem ellenőrzött alkoholos italba is bele lehet halni , nemhogy egy drogba.



Nem ismerem a drogok mechanizmusát ,feltételezem ,hogy igaz a sztori.

22. 69fcad429e (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2023. aug. 28. 08:41

Egy pszichoptata vagy nárcisztikus nő simán megtesz ilyesmit sőt különbet is. Sajnos nagyon sokan vannak.

FI írja, hogy a nővére nem rég vált el. Ha igazi pszichopata, simán kitelik tőle, hogy a testvére házasságát is tönkre akarja tenni pláne ha a kis agyában őt okolja a saját válásáért.

Nagyon remélem, hogy csak kamu a sztori, tényleg... :(

21. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Channa*)
2023. aug. 28. 08:32
Igazából szerintem jóérzésű ember nem hogy a testvérével és a barátaival nem tenne ilyet, hanem úgy egyáltalán egyetlen emberi lénnyel sem. Ha lenne ellenségem, még őt sem drogoznám be, és szolgáltatnám ki egy idegen férfinek.
20. Channa* (válaszként erre: 18. - Tien)
2023. aug. 28. 08:29

Na de a piától, legyen az akármilyen, tántorgunk, stb, azaz látszik, ha megártott, de FI azt írja, hogy nem látszott rajta semmi, csak egyszerűen nem emlékszik.


Én azt sem hiszem el, hogy valaki annyira részeg, hogy nem emlékszik semmire. Szerintem, csak ezt mondják, mert ez kényelmes számukra.

Sikerült már sokat innom, de mindenre emlékszem.

2023. aug. 28. 08:26

Nem értek a drogokhoz, de a drog olyan, hogy nem látszik az illetőn, közben meg olyan, mintha tiszta lenne? Táncikál, beszélget, stb. és nem tud semmiről?


Én eddig azt hittem, hogy ezek a drogok kiütik a lányokat, hogy ne tudjanak magukról és ezt használják ki, azaz megerőszakolják őket, stb.


Sosem tennék ilyet a testvéremmel, ahogy ők sem tesznek velem ilyet, sőt! a barátaim se. Azt meg végképp nem tudom elképzelni, hogy a testvérem hagyja, hogy idegen pasikat felvigyek hozzá magammal...

18. tien (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2023. aug. 28. 08:25

Még a nem ellenőrzött alkohol ( házi rettenet),is tud nagy galibát okozni , nemhogy egy kitudja milyen drog.

Ez olyan mint az orosz rulett.


A nővér (ha valós a történet),egy idióta agyament r.b@nc.

2023. aug. 28. 07:59
Nekem kamunak tűnik a sztori.
16. hottie (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. aug. 28. 07:50
Nem értelek.
15. andi6020 (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. aug. 28. 07:46
Szégyelled magad.
2023. aug. 28. 07:45
Azt azért tisztázzuk, hogy ha igaz az egész történet, akkor nem csaltad meg a férjedet. Ezért ne ostorozd magad. Ha tényleg bedrogoztak, nem te tehetsz a történtekről, hanem áldozat vagy, amiért ne magadat hibáztasd.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Tien)
2023. aug. 28. 07:42
Tényleg veszélyes. Könnyen lehetett volna nagyobb baj belőle. Ezek a dizájner drogok nincsenek rendesen tesztelve. Nem lehet tudni, hogyan hat a szervezetre. A nővérke valószínűleg tudta, hogy mit ad a FI-nek. Különben az ő italába miért nem került belőle?
2023. aug. 28. 07:34
Gyenge jelem vagy.
11. tien (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
2023. aug. 28. 06:58

Talán még nem késő utólag is elmondani a férjének.

Ezt a terhet nagyon nehéz cipelni , különösen ha ártatlan benne.

A nővérnek mi volt a célja vele ?Számomra ez elképzelhetetlen,hogy ilyen tegyek a testvéremmel.

Ha ne adj isten még rosszabbul reagál a FI ,és belehal?

10. Charlize (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
2023. aug. 28. 06:45

Ki tudja, a “kedves” nővér mikor fogja megzsarolni a hugicát a fotókkal, videókkal…

Most kellene gyorsan a bizonyíték!

9. Betsy78 (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
2023. aug. 28. 06:40
Egy hónapja történt, szerintem már nem mutatná ki a teszt. Ilyen testvér mellett nem kell ellenség...
8. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - 3066f49f9a)
2023. aug. 27. 23:48
Ez mikor volt? Csak mert manapság vannak sajnos ilyen szintetikus szerek amivel tényleg kép szakadás van. Sajnos renegeteg nőt erőszakolnak így meg😞 barátnőm is járt így. Pedig ő nagy parti arc bírja a piát, emlékezni is szokott mindenre mégha be is van rúgva, de volt egy ilyen buli is sajnos. Ráadásul ismerős keverte a piájukba, neki és egy másik barátnőjének. 😞
2023. aug. 27. 23:26
Könnyen kideríthető hogy bedrogoztak-e vagy sem. Tessék elmenni drogtesztet csináltatni és az eredmény birtokában - feltéve ha pozitiv - elballagni a rendőrségre és feljelentést tenni a kedves nővéred ellen. És most ne gyere nekem azzal hogy csak nem fogod a nővéredet feljelenteni! De igen, mocskosul viselkedett. Nem elég hogy nem állított le amikor látta hogy mit művelsz, ha nem még fotókat is csinált. Nem is értem miért nem mentél rögtön a drogambulanciára, és miért nem mondtad el rögtön a férjednek? Most már nagyon nehéz lesz ebből jól kijönnöd. Főleg ha -márpedig erre mérget vehetsz - "teljesen véletlenül" a férjed kezébe kerülnek a képek. Lépj minél előbb.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 23:19
Nem te vagy az első, akivel ez megtörtént. A nővéred egy retek.
5. tien
2023. aug. 27. 23:13
Hihetetlen történet.
2023. aug. 27. 23:11
Én mindig emlékszem. Egyszer bedrogoztak, de arra is emlékszem. Nem tudom, hogy filmszakadásig mennyit kell inni. A nővéred mit ivott?
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 23:09
Én a nővérrel alaposabban elbeszélgetnék. Ő hozta az italt, ő erősködött, hogy idd meg. Neki is van férje, családja. Mi az már, hogy "végre elengedted magad", ennek a célzásnak van előzménye?
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 23:04
Ez nem az ital...
2023. aug. 27. 22:47
Én 28 éves vagyok, a férjem 33. A férjem életem szerelme, soha nem okoznék neki fájdalmat. A nővérem nem rég vált el, és mondta, hogy tartanunk kellene egy csajos estét. Én belementem, azt hittem beszélgetni fogunk. Amikor átmentem hozzájuk, abban maradtam a férjemmel, hogy a nővéremnél alszok, mert most hogy a férje elvitte a gyerekeket, nagyon magányos egyedül. Amikor már ott voltam, csak akkor derült ki, hogy bulizni akar. Mondtam neki, hogy azt hittem, azért hív át hogy beszélgessünk, erre mondta, hogy nem akar otthon maradni. Azt mondta szeretné jól érezni magát, én meg nem akartam magára hagyni, ezért mondtam, hogy vele megyek. Vigyázni akartam rá. Elmentünk egy klubba, mondtam a nővéremnek hogy én nem iszom. Erősködött, hogy nem akar egyedül inni, de én mondtam, hogy józan szeretnék maradni, amúgy is tudja, hogy nem bírom a piát. Próbáltam őt is lebeszélni. Odajött hozzánk két vadidegen pasi flörtölni, a nővérem meg vevő volt rá. Én felmutattam a jegygyűrűm, mondtam, hogy házas vagyok, de nem érdekelte őket. Mondtam, hogy elmegyek, de a nővérem nem akarta, és ő sem akart elmenni. A nővérem és az egyik srác elmentek és amikor visszajöttek, a nővérem a kezembe nyomott valami italt. Arra kért, hogy igyak vele egyet, aztán mindketten elmegyünk. Én gyorsan megittam, hogy menjünk már, de a két férfi húzta az időt, a nővérem se nagyon sietett, még vagy öt percet ott beszélgettünk, és aztán filmszakadás. Az egyik pillanatban még ott állok, a másikban meg a nővérem lakásán ébredek, meztelenül. Nincs ott mellettem senki, és ahogy felállok, látom a földön a használt óvszert. A ruháim össze vissza voltak. Átmentem a másik szobába, a nővérem már fent volt. Én halálra voltam rémülve, kérdeztem mi történt. Csodálkozott, hogy nem emlékszem. Elmondta, hogy még sokáig ott voltunk a klubban, táncoltunk, aztán hazahoztuk azt a két férfit. Én nem akartam elhinni. Kérdeztem mennyit ittam, azt mondta csak azzal az egy pohárral. Azt mondtam, lehet bedrogoztak, erre ő elővette a telefonját, és elkezdett képeket mutatni az estéről. Egyik képre sem emlékszem, hiába vagyok ébren rajtuk. Nővérem mutatott egy videót, ahol az egyik férfi veszi őt, ahogy táncol, én meg a háttérben csókolózom a másik sráccal. Elkezdtem sírni, azt mondta, ne akadjak ki, ő nem mond a férjemnek semmit. Én meg letusoltam, felöltöztem, és hazamentem. A férjemnek nem mondtam el, de azóta megöl a bűntudat. Hogy mondjam ezt el neki, amikor én sem tudom, hogy mi történt? Ébren voltam, de mégsem emlékszem rá. Még a nevét sem tudom annak a két férfinak, meg se tudom őket kérdezni, hogy mi történt. Azokon a képeken és a videón mintha nem is én lennék, nem vall rám ez a viselkedés egyáltalán. Gyerekünk van, nem akarom szétszakítani a családunkat, sosem bántanám meg a férjem, de nem tudom, hogy mit csináljak. A nővérem azt mondja csak egy pohárral ittam, és úgy nézett ki, mintha józan lennék. A képeken tényleg nem úgy néz ki, mintha magatehetetlen lettem volna. A videón is viszonzom a csókot. Azt mondja azt hitte végre elengedtem magam. Csak azt nem értem miért nem állított le? Nem értem, hogy nem látta, hogy nem vagyok önmagam. Azóta nem is nagyon beszélünk, mert összevesztünk. Ez egy hónapja volt, de rosszul vagyok magamtól, és már nem bírok tovább hazudni a férjemnek, de nem akarom elveszíteni. Én egyáltalán nem szoktam inni. Szerintetek csak rosszul hatott rám, vagy bedrogoztak?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook