Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a terhességem alatt fórum

Megcsalt a terhességem alatt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. 64feff43a0 (válaszként erre: 28. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:21
Tudom,hogy most aztán nagyon nehéz a döntés,ott a kisbaba a hasadban,és tudod pont ezt nem értem!Kockáztatta a párod,hogyha kiderül ez neked mit okozhat ezzel.Esetleg nagyobb idegi ráhatással károsíthatja a babát,mitöbb még el is mehetett volna.Megért neki ennyit egy nő?Elgondolkodtató!
2010. febr. 2. 14:20
... és nemcsak téged nem tud tisztelni, hanem leendő babátokat sem.
30. 8d41d7537c (válaszként erre: 25. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:19
Bocsáss meg,Kedves Kata,de szerintem Te most magadat győzködöd,és kifogásokat keresel a hűtlen férjednek.Láttad a szemén?Nem láthattad,mert nem tudja átélni,h mit veszít,amig ott vagy mellette.Ne haragudj,nem akarlak ám bántani az őszinteségemmel...
29. 8d41d7537c (válaszként erre: 25. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:17
Ha tisztelni nem tud annyira,h nem csal meg,pláne,amikor életetek legnagyobb fordulópontjára készültök,akkor nem is szeret! És pont!
28. Kata 111 (válaszként erre: 21. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:17
Ismer, tudja, hogy most is csak egy hajszálon múlt, hogy még vele vagyok, bár még nincs lezárva az ügy. Tisztában van vele, többé nem bocsátanék meg neki.
27. Konok76 (válaszként erre: 21. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:14

hát igen... kicsi fegyvertény ez a csaló kezében... mint ahogy az is igaz, aki képes a jó úton maradni ezután, az eddig mért nem volt képes rá?


Rövidre kell zárni azt is, amikor egy vitában ez elő jön, és majd azt mondja a kedves megcsaló, hogy a másik miatt van minden, mert durva, elhanyagolta, veszekedős, ilyesmik.


Ha megbocsátásra kerül mégis sor, szerintem akkor viszont új alapok kellenek, de minden azzal kezdődik, hogy képes vagy-e megbocsátani, vagy csak a környezet, a barátok, és a kényszer visz rá, hogy kimondd...

26. 64feff43a0 (válaszként erre: 19. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:14

Igaza van Vickynek!

Mi lett volna ha nem derül ki???Mért nem kellett neki nyugtató míg mással nyomult???Ne haragudj rám,de a baba megszületése is okoz nem kevés szexmentes estét,meg a 6 hetes felépülési idő.....azt ki fogja bírni???

Te ismered a párod,hogy érdemes e neki adni még egy esélyt.

25. Kata 111 (válaszként erre: 19. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:13
A mi lett volna kérdésről még én sem jöttem le. Sok ilyen van. Azt állítja, hogy szeret - hiszem is nem is - azt nem tudom, én mit érzek, de egy biztos - ezerrel próbálja rendbe hozni. Én láttam a szemét, amikor úgy volt, hogy elhagyom. Szeretnék bízni abban, hogy most rájön, mit veszíthet, és ezt nem teszi meg többé.
2010. febr. 2. 14:13
Őszintén mondva nehezen megy, ma éppen rossz passzban vagyok. Az a fotos, h Ő mit tesz. 100% ban érezteti, h nagyon megbánta, próbálkozik rendbe tenni a dolgokat. A bizaalommal nincs gondunk, tudom, többet nem tenne ilyet.( nem vagyok naiv). Próbálok arra gondolni, h soha nem hanyagolt el miatta, ( bár nekik nem "csak" 2 alaklom volt), vlem maradt, érzem, hogy szeret, szóval próbálom a pozitívumokat nézni. M aéppen legszívesebben megölném azt a ribit, tudom nem csak ő tehet róla, de ő volt aki panaszkodott, sírt, hogy mit művelt vele a férje. Az én bamba párom meghallgatta, és ez lett a vége.
23. tündér74 (válaszként erre: 11. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:11

Bepánikolt a baba miatt? Ez elég érdekes, hiszen nem hirtelen jött a baba.

3 hónapig tartott a viszonya, de csak azért addig, mert kiderült a dolog.

Én otthagynám, nekem ez nagyon kiábrándító.

Egy esélyt sem adnék!

22. Konok76 (válaszként erre: 20. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:11

ebből azt veszem ki, te nagyon szeretnél megbocsátani... miért? megszokás? a gyermek? vagy a büszkeség?


neked kell meghozni a döntést mindenképpen, de próbálj mindent belepakolni a mérlegedbe... a következő 10-20 évet is...

2010. febr. 2. 14:10
Megmondom őszintén,h én azért nem hiszek a második és sokadik esélyekben,mert akinek egyszer megbocsájtottak,az mindig tisztában lesz vele,h ezt megteheti msákor is! Ugyanis egyik megcsalás mitől fájna kevésbé,mint egy másik?? Nem fogja a megbocsájtó fél azt mondani,h nnna,most 2őt már elnéztem,de ezt a harmadik esetet már nem! Ugyan már....
20. Kata 111 (válaszként erre: 16. - Velmira01)
2010. febr. 2. 14:08
Mit csinálsz, hogy túljussatok ezen? Hogyan lehet könnyebbé tenni?
19. 8d41d7537c (válaszként erre: 14. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:07
Naja! És ha nem borul ki?? Vajon meddig folytatódott volna? Mert nem hiszem,h azzal megoldódott volna,h megszülsz,és azzal parkolópályára teszi a libát,mondván,h most már többet kell otthon lennie.És ha pattintja is ezt a csajt?Akkor majd jön a következő.Ha meglesz a baba,az első pár hónapban lehet,h annyira ki leszel merülve,meg annyira el leszel a napi rutinnal foglalva,h észre sem veszed,ha nincs otthon.(Pesze sarkítottam kicsit:-P)
18. Konok76 (válaszként erre: 12. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:07
ezzel egyetértek. Azt még talán le lehet nyelni, hogy egy pasi teszemazt beiszik, és önkivületben mellé lép, de az, hogy rendszeresen?! hát... elég lesz csúnyán nézned, és máris széppé teszed a másikat a szemében, az is igaz, hogy majd megkapod, hogy azért ment vissza hozzá, mert te a gyerek miatt nem foglalkoztál vele...
2010. febr. 2. 14:05
Szerintem ez egy nagyon aljas dolog,én elhiszem hogy a lombik miatt igen csak sokmindenen mentetek át együtt és ez sztresszes,és nem házasságbarát időszak,de ez már viszony volt!Még az kellett volna hogy a nehezen megfogant kicsitekre hazavigyen valami betegséget.Nem nyelném le,mert amúgyis a terhesség a legkiszolgáltatottabb helyzet egy nő számára.Ilyenkor nem arra kellett volna gondolnia,hogy dugjon máshol,már bocsánat.
16. velmira01 (válaszként erre: 11. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:05
Szia. Én hasonló helyzetben vagyok, mit Te, a párom engem is a terhesség alatt csalt meg. Tudni kell róla, h jó ember,( viccesen hangzik), 1 hónapja derült ki a dolog, én adtam Neki még egy esélyt, ismerve a körülményeket.( Veszekedősebb voltam, nem volt jó semmi, pechemre a kedves kollegínájának is gondjai akadtak a párjável és jól megvigasztalták egymást.) Nehéz átlépni a dolgok felett, de ha tényleg jó ember a párod, akkor remélhetőleg van esély rendbe hozni. Eddig, amig nem történt meg Velem is a dolog, azt hittem képtelen lennék ilyet megbocsájtani. Még most sem vagyok benne biztos, hogy menni fog, de dolgozom a dolgon. Mocsok egy érzés az biztos.
15. Konok76 (válaszként erre: 11. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:04

kezdetben az én volt férjem sem volt ilyen. 10 éves kapcsolatból 7 év volt házasság, ha nem tisztelte eddig, akkor ezután mit várhatsz? arról nem beszélve, hogy ha megtette, mennyire fogja érdekelni, ha odavagdalod... van ennek így értelme?!


Erről eszembe jut az egyik ismerősöm problémája: viccelődött a pasijával, hogy ha megcsalja.... stb, mire a pacák azt felelte, nem megy máshoz, mert nem akar szégyenben maradni... mert már akadozik a képesség... hát csak ezért?!


nem tudom érted e?! Azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ha valaki veled van, az tiszteljen annyira, hogy ne kelljen agyalni, lesni, mert az megöli az idegeket, és a kapcsolatot...

én nem bánom, hogy egyedül nevelem a kislányt! Felnő, és jobb így neki, mintha azt élné nap mint nap, hogy anyu gyanakszik, mert apu túlórázik, és veszekedések vannak...

Pont ez a lényege a megbocsátásnak! Tilos odavagdalni... ha nem bírod megemészteni, akkor lehet, hogy nem most, de később úgyis közétek áll az indulat, és a bizalmatlanság...

14. Kata 111 (válaszként erre: 12. - 8d41d7537c)
2010. febr. 2. 14:02
Na ez fáj nekem is a legjobban. Kicsit bele is szerelmesedett a csajba. Persze szakítottak, miután kiborult a bili.
13. 8d41d7537c (válaszként erre: 7. - Kata 111)
2010. febr. 2. 14:00
Vagyis babát vártok:-) Bocsi...
2010. febr. 2. 13:59
Konoknak van igaza!Kutyából nem lesz szalonna!Rendes ember meg pláne nem!Mint már írtam:szeretőt tartani az egészen más,mint "üríteni egyet" (bocsánat!)Oda azért már másféle érzelmek kellenek.És ez a sztori még azzal is meg van fejelve,h babát vártatok.Nnnna,akkor meg pláne másféle érzéseknek kellett volna őbenne kavarogni.Nem??
11. Kata 111 (válaszként erre: 8. - Konok76)
2010. febr. 2. 13:57
Ő eddig nem volt ilyen - lehet csak bepánikolt a baba miatt. Nem ígértem neki, hogy megbocsátom, vagy elfelejtem - nem is fogom. Tisztában van azzal, hogy a fejéhez vagdalhatom bármikor. Azt is tudja, hogy elég egy félrenézés ahhoz, hogy elhagyjam.
10. 8d41d7537c (válaszként erre: 7. - Kata 111)
2010. febr. 2. 13:56
nem
9. 8d41d7537c (válaszként erre: 4. - Kata 111)
2010. febr. 2. 13:55
Elég kemény....Én nem tudnék túllépni rajta.Még egy félrelépésen talán,bár ezt sem tudhatom,mert nem szembesültem még ilyen helyzettel.De egy hosszabb viszony....az gyilkos:-(
8. Konok76 (válaszként erre: 7. - Kata 111)
2010. febr. 2. 13:54

szerintem csinálj egy mérleget. ad annyi pluszt, amennyit bánt?! az sem mindegy, ha ezt most lenyeled, nem vagdalhatod oda, hisz elfogadtad! képes vagy rá?

Én nem voltam képes... 8 hónapot húztam, hagytam, hogy hülyét csináljon belőlem, utána kidobtam... nem bántam meg, ő azóta is olyan, amilyen...

2010. febr. 2. 13:51
Ez volt nekem is a első gondolatom - ha épp nem szakad a hó, lehet itt is hagytam volna. Azután beszélgettünk - illetve Ő beszélt - sokat, így maradtam, bár még mindig nem vagyok biztos abban, hogy ez a helyes döntés. Pillanatnyilag - a gyerek és az eddigi kapcsolatunk alapján - lehet, hogy megérdemel még 1 esélyt, nem?
2010. febr. 2. 13:50

Üdv!

Engem a szülés után 3 hónappal... felejtsd el, nem fog változni...

2010. febr. 2. 13:45
Rúgd ki a fenébe,menjen a ribancához.Meglátod jön még majd térden csúszva utánad.Ez egy szemét gerinctelen állat.Azt sem engedném,hogy a kicsit meglássa ha megszületik.És még Ő nyugtatózza magát?Nyugtatózta volna akkor amikor félrekacsintgatott.Ráadásul hónapokig...
2010. febr. 2. 13:40
Sokat titkolózott, a telefonját itthon mindig kikapcsolat, ha mégis úgy maradt, akkor is törölve volt az össze előzmény (SMS, híváslista). Itt lett gyanús, aztán egyszer hétvégén bekapcsolva maradt a telefon, idegen számról hívták. Elkezdtem SMS-ezgetni az Ő nevében. A válaszokból kiderült, hogy viszonya van - ezután felhívtam a csajt, azt mondtam, hogy mindent tudok, így Ő sem tagadta le a dolgot. Hát így derült ki.
2010. febr. 2. 13:37
Én nem tudnék ezen túllépni. Együtt várjátok a babátokat és a párod ez idő alatt megcsalt. Ez egy aljas, undorító dolog volt tőle.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook