Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? fórum

Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jan. 11. 22:14
egyetlen dolog amit sosem tudnék megbocsátani. és ehhez nem kell a gyengébb nemhez tartozni. ha kell a híd alatt laknék,de a kapcsolatnak véget vetnék. ha 30 gyerek lenne akkoris. mert aki megteszi egyszer megteszi többször is. és annyira már becsüljem magam,hogy ezt velem ne tegye senki
83. 4e4f212a4d (válaszként erre: 82. - Cucicsillag)
2017. jan. 11. 20:56

nem könnyű a kérdezőnek ez "olvasható" az írásából, és nem szabad hogy most erre koncentrálj kedves kérdező: hogy "ezt nem szabad tűrni, meg ennyi tartásnak lennie kell a nőben", mert ha ezen fogsz kattogni, ám változtatni még nem tudsz (nem vagy képes rá) akkor leépíted az önbizalmad, és ostorozni fogod magad belül, ami am is csorbán van már valszeg.

Belül érzi az ember ha nem a helyes úton jár, figyelj a belső hangra. És gondold végig a lehetőségeidet. Majd tegyél irányukba lépéseket.

(am megnézném a "kedves" fiatalembernek hogy állna a szája, ha fordított helyzetben lenne. Ő lenne az akit csalnak.

82. Cucicsillag (válaszként erre: 67. - 3aa914ed63)
2017. jan. 11. 20:49

Wahhh... Kivagnam,mint macskat sz@rni.

Ez azert eleg legalja -legalabbis nekem turhetetlen lenne, hgy egy ilyen emberrel egy legterben maradjak.

Jol irtak lentebb tobben is, menj,ahol neked es a gyereknek jo lehetoseg adodik, majd megszokjatok.

32 evesen? Ezt azert az emberlanya sztem 82 evesen sem turi el. Azert kell(ene) ennyi tartas.

De valtozo persze,ki ,mit visel el es miert...

81. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 80. - 9c485f67e8)
2017. jan. 11. 19:42
ó most eszembe jutott ez a dal, hogy a szövegezésével egyetértek e az más dolog,de nagyon szép szám.
2017. jan. 11. 18:54
"A jó asszony mindent megbocsájt"
2017. jan. 11. 18:43

meg Ti/Lányok gondoljátok már végig, akiből kitelik ez a lépés, "kiteszem a lefotózott farkam a netre" "megdudgnálak lényegi beszédtémája van" be akarnátok hálózni?

ugye hogy nem. Szóval nonszensz aki azt feltételezi hogy itt a "szegény pasit behálózta a nő".

78. 4e4f212a4d (válaszként erre: 75. - Ina87)
2017. jan. 11. 18:41
ez hülyeség, aki kirakja a farkát közösségi vagy tudja * milyen oldalra, az nem normális, beteg. És azokat nem hiszem hogy a nők hálózzák be. Ugrik mindenre amiben luk van.
77. 4e4f212a4d (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2017. jan. 11. 18:40
nem hazudik Ő magának, tudja ő is hogy mit kéne lépnie, csak még nem áll készen rá. Vagy szimplán képtelen lépni, ez nyomasztja leginkább szerintem.
76. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Szintópia)
2017. jan. 11. 16:14
Miért hazudsz önmagadnak? Csakis a kifogásokat keresed. Ha megmutatnád a bíróságon, hogy a farkát mutogatja ország-világ előtt az apja, tuti nem ítélnék neki a gyereket, sőt ....
75. ina87 (válaszként erre: 48. - Jstefan)
2017. jan. 11. 15:53
tuti h a nők irkálhatnak a pasinak biztos h az arcára volt írva h meg akarom csalni a páromat csak nem merem meg tenni az első lépést,na ugye ezt te sem gondolod komolyan
74. ina87
2017. jan. 11. 15:48
ha nem vagytok házasok akk egyik oldala könnyebb,addig tarts ki mellette míg egy kicsit nem tudsz változtatni a körülményeden pl félre rakni pénzt h a gyermekkel el tudj költözni,esetleg rokon is szoba jöhet vagy barát aki tudna segíteni nektek
73. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Szintópia)
2017. jan. 11. 15:25

bocs, de amit leirtal, az lustasag es kifogas, nem felelem.

ha 17 eves korod ota megoldottal mindent magad, akkor most nem lennel olyan helyzetben, hogy lustasagbol fuggove teszed magad egy szar alaknak. ha nem o tart el, akkor miert nem lepsz? nem kisbabad van, par hetes, hogy erheto legyen, miert nem tudnad eltartani magadat


persze lehet rinyalni, csak eppen mi ertelme? meg ha azt kerdezned, mit tehetnel, merre fordulj, hogy old meg a dolgokat. de nem. hulyesegeket irkalsz, kifogasokat


majd biztos azert nem valhatsz el, mert ragaszkodik a gyerekhez. halal termeszetes dolog, te is ragaszkodsz hozza, nem?

72. MZsanett (válaszként erre: 69. - 3aa914ed63)
2017. jan. 11. 14:35
Nem hülyék a bíróságon, láttak már ezer esetet, és biztos nem egy olyan válás volt, ahol az apa csak az egója miatt akarja elszakítani a gyereket az anyjától, egyébként sz.rik rá. Nem nevezem büszkeségnek, mert egy büszke férfit nem így képzelek el. Aki ezt csinálja, az inkább egy szánalmas barom tele kisebbségi komplexussal.
71. szintópia (válaszként erre: 67. - 3aa914ed63)
2017. jan. 11. 14:27
Semmi vicc nem volt benne...
70. reload (válaszként erre: 52. - Szintópia)
2017. jan. 11. 14:19

Máshol is lehet munkát keresni, mint ahol laksz.

Most lehet szemétnek tűnik a hsz-em, de mivel úgysincs hol laknod, ezért mindegy hova költözöl. A gyerekek gyorsan alkalmazkodnak a megváltozott körülményekhez.

69. 3aa914ed63 (válaszként erre: 52. - Szintópia)
2017. jan. 11. 11:53

Ezt hagyjuk, kifogás, kifogás, kifogás.


Az anyának ítélik a gyereket, ugyanis a bíróság nem a f.rkát fényképezgető suttyó szövegelése, hanem a bírói gyakorlat és a törvények alapján ítél.


A gyerekkel zsarol, mert annyira sem tisztel, ha ez a folyamatos nőzéséből nem derült volna ki. Hányást nem takarítana a gyerek után hajnali kettőkor, arra mérget vehetsz. Nyilván eddig sem tette.


Munkát találni senkinek nem könnyű. Soha nem is szállítanak mindenki végzettségének megfelelő munkahelyet az utcája végére.


Menj el a bíróságra, vannak ingyenes napok, ill. jogsegélyszolgálatok szintén ingyen. Felvázolod a körülményeid és elmondják, amire számíthatsz. Ami köszönőviszonyban sem lesz a "pasid" szövegelésével.

68. 3aa914ed63 (válaszként erre: 48. - Jstefan)
2017. jan. 11. 11:48
Te meg nem vagy normális.
67. 3aa914ed63 (válaszként erre: 35. - Szintópia)
2017. jan. 11. 11:47

"Ugye az elég gáz, hogy küldözgeti a f@rkát is, meg a nők is küldözgetik neki? és hogy az egyik tárkeresőre felrakta privát képbe a (nem engedi kirakni milyen) f@rkät?? "



Ez valami vicc?

66. 3aa914ed63 (válaszként erre: 34. - Szintópia)
2017. jan. 11. 11:46
Nem, még nem tud róla. De nem marad mindig gyerek.
65. 0084acbe42 (válaszként erre: 24. - Cucicsillag)
2017. jan. 11. 07:25
SZerintem nem a kettesben töltött idő hiánya miatt csinálja. Egyszerűen ilyen. Írta a kezdő hozzászólásban, hogy többször észrevette, hogy társkeresőzik, mindenféle nőnek ír korosztálytól függetlenül és mindig a "de megdugnálak"a téma. Ez nem a kettesben töltött idő hiánya, sőt szerintem a pasi inkább örül is ennek a munkabeosztásnak amiben dolgoznak. Egyszerűen ilyen megcsalós. Gondolom mindig ilyen is volt, mert ez nem arra vall, hogy egyszeri eset.
64. reload (válaszként erre: 63. - Szintópia)
2017. jan. 11. 06:10

Nincs egy barátnőd, aki melletted állna ebben a helyzetben? Akihez esetleg odaköltözhetnétek?


Szerintem a legfontosabb azt eldönteni, hogy menni akarsz,vagy maradni. Ha ez meg van, akkor lehet terveket készíteni. Valaki írta,hogy ha mennél, akkor kezdj el készülődni rá tudatosan, még ha hosszabb távban is kell gondolkodni. Kezdd el építeni az életeteket a gyerekkel. Ez nem egy rossz tanács szerintem.

63. szintópia (válaszként erre: 62. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 10. 22:15

Semmit sem vettél le rosszul! nagyon jól leírtál, mindent, és teljesen igazad van!

Köszönöm, pont ilyen hozzászólásokra van szükségem.

Megpróbálok ismerkedni, bár nem az én stílusom még így se, hogy "sutyiba" találkozgassak mással.

2017. jan. 10. 22:07
ha rosszul látom, akkor elnézésed kérem. Rosszul vettem le a jeleket.
2017. jan. 10. 22:05

most kerülgetjük itt a szavakat...egyértelmű hogy nehéz helyzetben vagy. Kilátástalannak is látod.

Nem tudod mi tévő legyél. Kattog az agyad nap mint nap rajta. Annyira hogy már a fejed is fáj gyógyszerhez nyúlnál...ez kiül az arcodra is, a gyerek majd megkérdi "anya mi baj?", és te annyit mondol, "semmi kicsim csak fáradt mami". De a gyerek azt fogja látni milyen meggyötört az anyja.

Kikészíted magad idővel. Nagyon kegyetlen egy helyzet, ha a párod folyton csal, annak ellenére hogy ígéretet tesz fogadkozik, de te érzed rajta hogy csak üres ígéret és hátad mögött....elveszted a bizalmad benne, úgy érzed senkid nincs, nem mersz ezért kilépni "azon az ajtón" inkább nyelsz.

A kilépés nem feltétlen azt jelenti hogy , fogom csomagolok és kilépek a "házból" de aztán azt sem tudom hova menjek. Hanem épisd fel a célod ahova mennél majd. KÉpezd magad, keress érdeklődj munka után, nézegess albérleteket, és igen ismerkedj. Egyedül nehéz az élet. És nem is magányra lettünk kitalálva. Márpedig Te itt magányos ember vagy.


Szerintem nem ér egy kapcsolat sem annyit hogy az ember tönkre tegye magát más miatt. És biztos vagyok benne hogy a gyerek is egészségesebb mintát lát ahogy nő.

2017. jan. 10. 21:57

Nézd, gondold végig milyen helyzetben vagy. Meg tudod menteni a kapcsolatod? Látod esélyét hogy tiszteletbe tart téged, és betartja szavát? (mert nem hiszem hogy szeret)

Innen nézve úgy néz ki a férjed kényelemes, lógatja magát másba, neked meg előadja a "de megváltozom" szeretlek mesét miután lebukott, aztán pedig te nyelsz egy nagyot de jó és nem történik semmi. Házasodjunk össze, gyereket akarok...nem valami egészséges észjárása lehet (már megbocsáss). Holott belül szerintem nagyon is érzi hogy Te ennyire "rá vagy utalva", és ezzel úgy néz ki vissza is él.

"Legyek olyan mint ő?" kérdezed. Nem, nem vagy és ne is legyél olyan mint ő.

Keress magad mellé egy társt (ez más).


Jó így neked? egyszerá kérdés. Fogalmazd meg magadnak rá a választ, de őszinte legyél magadhoz. Tudnál változtatni rajta reálisan nézve? (érsd: az nem épp életképes hogy: jó, lelépek holnap fogom a gyereket, nincs hova mennem, de megyek egy...menhelyre (mert hova mennél) most mondtam egy példát. Igen is keress magadnak egy olyan férfit, akiben ismét meglátod azt hogy jobb lehet az életetek. Nem kell rögtön eldobni a meglévőt, de nem is kell "20 adszorra" megbocsájtani azt hogy ő "véletlenül" belebotlott bottal a lukba amiből te ismét szóvá teszed de nem változik semmi és ez megy körbe és körbe, ő egyre merészebb és lazább lesz a témában.

AZ hogy ő nem nagyon titkolja , leplezi(nem óvatos) szerintem nem a "butasága" ahogy azt valaki itt írta, hanem a kényelem - a tudata annak hogy "úgysem hagy el".

De már megbocsáss, ez hogy küldözgeti a farkát más nőknek? ez beteg egy gondolkodás. Szememben meg: "ilyet ép elméjű ember nem csinál" hangsúlyozom, az én felfogásomban!

Mindig igaz az, a döntés Te kezedben van.

Van barátnőd aki egyedül él? költözzetek kicsit össze..mit tudom én. Ha valóban senki nincs akkor meg csak az van amit én mondtam. De ha te nem akar """olyan lenni""" akkor egyértelmű a válasz amit hagytál magadnak: nyelj! és hallgass.

59. szintópia (válaszként erre: 58. - Cippora)
2017. jan. 10. 21:50

Köszönöm! Mondjuk én voltam a hülye, úgy jöttem vele össze, hogy nagyon jól tudtam, mert elmondta, hogy eddig mindenkit megcsalt.. úgyhogy szerintem alapból ilyen! De remélem én is ki tudok majd mászni ebből!


A te helyzeteddel, mi újság? Azóta van új párod?

58. Cippora (válaszként erre: 1. - Szintópia)
2017. jan. 10. 21:45
Sajnálom a helyzetedet,az enyém is félrement,nálunk is van gyerek,én kidobtam,de meg volt rá az anyagi lehetőségem.Ő még így sem hitte szerintem,hogy meg merem ezt tenni,a tiéd meg gondolom még úgysem.A muszáj miatt gondolom így nem tudsz hova lépni,DE...én is éreztem már egy ideje hogy valami nem oké,és úgy alakítottam a dolgaimat,hogy ha egyedül maradok is meg tudjam oldani.Neked sem késő,állást váltani,félretenni stb. Hosszú távon úgy sem lehet megmaradni egy ilyen ember mellett,ha meg mégis,majd ő lép le amikor az egyikbe majd beleszeret.Kitartást,és sok erőt kívánok,tudom mennyire nehéz...de mindenből ki lehet mászni!
57. gabesz55 (válaszként erre: 37. - Szintópia)
2017. jan. 10. 21:40
Rá ne szokj!
56. szintópia (válaszként erre: 55. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 10. 21:36

Most azt mondod, hogy legyek olyan mint ő?

Keressek valakit mellette, találkozgassak vele és ha jó minden lelépek?


Amúgy 32 vagyok

2017. jan. 10. 21:28

Én nem tudom miként döntenék, ha semmi családi (szülők testvér) nem élne, csak a párom van és a gyerek, és a párom így viselkedik velem. Sajnállak.

Én azt gondolom, valahogy szakítanék időt pár keresésre, és abban gondolkodnék. Nagyon nincs más választásod, mivel egyedül egy gyerekkel támogatás nélkül nehéz nagyon. De számodra is szükség van egy társra, aki mellett nincs belső súly. Még fiatal lehetsz, találnál társat. Bár tudom, 30 felett már nem olyan könnyen megy az ismerkedés, nem is a gyerek, hanem belefárad az ember. Belefárad újra kezdeni....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook