Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem fórum

Megcsalt a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. jan. 20. 20:53

#Coca Cola van igazad, de azért ez a hiba éppen 4 évig tartott!

😏 És így megtéveszteni valakit, a gyermekem anyját, azért ez nem kis dolog...

De kívánom a legjobbakat!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - DiaZoé)
2022. jan. 20. 20:53
Nem is veszem fel neki a telefont, nem vagyok hajlandó reagálni, ordítanék csak.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 51683d1c00)
2022. jan. 20. 20:52
Megígérte, hogy többet nem tesz ilyet, próbálok hinni neki, csak nagyon nagyon nehéz
6. Süti 2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:52

Szia!

Kolleganőmet csalta a férje,két pici gyerek mellett.

Az első gyerek születése előtt már volt szeretője.

Gerinctelen senkinek gondolom az ilyen embert ,hiaba játszotta otthon a jó apát es férjet.

Aki egyszer megteszi ,az maskor is megfogja.

Nehéz lehet most neked ,főleg ,hogy ott a pici babátok.

5. DiaZoé (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:51

Szia!

(Ez sajnos undorító húzás volt így tőle.)

Szerintem hagyj most ennek az egésznek időt.

Aztán meglátjátok.

Gondold át, te hogyan tudnál ezek után élni vele, nem lennél e folyton gyanakvó és ezáltal csak egy szenvedő nő?

Én most azért megleckéztetném és büszkeségből sem rohannék vissza hozzá egy jó pár hónapig! Hagy gondolja csak végig mit tett...

4. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:45
Azt az "egyetlen" hibát nézd el neki,ugyanis mindenkinek van hibája.Nagyon szereted,mindenben tökéletes...akkor mi a kérdés?Hány meg hány ember tűr minden szart el,de nem csalják meg,vagy nem szeretik.Neked mi a fontos az életben azt nézd.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Rabankari)
2022. jan. 20. 20:42
Csak kíváncsi vagyok, hogy aki átélt már ilyet, az hogyan élte meg.
2. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:38

Szerintem nem itt fogod megkapni és ne is itt keresd a válaszokat!

Ti életetek,te döntésed.

Nagyon jó dolog,hogy eljöttél,túl vagy az első sokkon,teljesen normális, hogy egyszer így, máskor úgy gondolod!

2022. jan. 20. 20:28

Sziasztok.

8 éve vagyok kapcsolatban, ebből 4 éve házas. A férjem az esküvőnk előtti hétben jött össze egy másik nővel, hosszan tartó viszonyuk volt, 1 hete ért véget, a szerető kitálalt, mert nem bírta a lelkiismerete már, zokogva rogyott össze előttem, hogy undorító dolgot tett.

Teljesen meg vagyok zavarodva, itt van egy 7 hónapos pici baba. A férjem nagyon nagyon jó férj, mindig mindent szó nélkül megtett, soha egy panaszom nem volt rá, nem kellett kérlelnem, tényleg tette a ház körüli dolgait, apaként sem bukott meg soha, nála jobbat el sem tudok képzelni.

Szembesítettem a dolgokkal, nem tagadta, de teljesen összetörtem, nagyon szeretem, az egyetlen hibája az volt, hogy nem tudta a nadrágjában tartani azt.

Én fogtam a gyereket és a barátnőmhöz költöztem, próbál hívni, vegyesen vannak bennem az érzelmek, az egyik percben megbocsátanék és a karjai közé rohannék, a másikban gyűlölöm és megütném.

A magyarázat a félrelépésére az volt, hogy félt attól, hogy elveszti a függetlenségét, utána egyszerűen benne maradt, rossz belegondolni, hogy azelőtt is csinálta, mielőtt igent mondtam, akkor is, mikor már készült a gyerek, és most is..


Akik megbocsátották a férjüknek a hosszan tartó szeretői viszonyt, hogy alakult később a kapcsolatotok? Szorosabb lett? Vagy ott volt a tüske és szétmentetek?


Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook