Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megcsalásról csevegés fórum

Megcsalásról csevegés (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 8. 18:48
Ne csak azt hibáztasd aki beletapos a kapcsolatba hanem azt is aki benn van és kifele kacsingat! Egy párkapcsolatban ha mindkét fél megkapja azt amit akar (testileg és lelkileg) biztos nem lép félre egyik sem! Különben meg általában mindig a harmadik személy jár rosszul mert őt csak kihasználják!
2010. febr. 8. 18:42
Na senki sem ír? Vagy már van ilyen fórum?
2010. febr. 8. 18:36
Én biztos vagyok benne, hogy nem tennék ilyet! Miért nem lehet olyan társat keresni, aki nem házas? Ha elvált volna az is teljesen más! De beletaposni egy kapcsolatba...hát nem is tudom! Csúnya dolog!
4. L.Niki18 (válaszként erre: 3. - 0f2c9cb6ef)
2010. febr. 8. 18:34
De bizony, az is undorító dolog! Mindenkire értettem a kérdést...nőkről férfiakról!
2010. febr. 8. 18:29
Szia! Ez a dolog nem csak egy oldalú. És mi a helyzet a férfival? Az nem undorító aki megcsalja a feleségét? Aki nem akar azt nem lehet táncba vinni!
2010. febr. 8. 18:25
Ja, pont most volt szó erről a tévében (J. Bh.rat) ...
2010. febr. 8. 18:24
Sziasztok! Szeretnék beszélgetni arról, hogy kinek mi a véleménye arról, hogyha egy nő kikezd egy házas férfival, és tudja is, hogy házas ember! Kinek van tapasztalata? Szerintem undorító, hogyha egy nő kikezd egy házas férfivel, főleg ha már gyerek is van! De alapból is! Hogy lehet ilyet tenni? Gusztustalan!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook