Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megbolondultam talán fórum

Megbolondultam talán (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Aniko ., /anya)
2018. jan. 3. 10:14

Még mindig nyugtalan vagy, ami teljesen érthető, nagyon nagy trauma elveszteni egy kisgyereket.

Ha a férjed nem akar már másikat, nagyon gondold meg, mert nem biztos, hogy automatikusan úgyis megszereti majd az újabb, csak általad akart picit.

Segít majd az idő, próbáld meg kibírni valahogy. Van már két lányod, foglalkozz intenzívebben ővelük.

2018. jan. 3. 09:26

:(

Sajnálom, ami veled történt.

Nemigen tehetsz semmit, a gyerekvállalás mindig közös döntés kell hogy legyen.


Keress fel egy szakembert, valószínűleg nem az a legnagyobb baj, hogy másik babára vágysz, inkább nem tudod elengedni azt, ami elveszett.

2018. jan. 3. 09:21
Volt valaki ijen hejzetben hogy utána még jobban vágyott a babára egyépként 2lányom van és a picike ficska lett volna
2018. jan. 3. 09:19
Sziasztok 2017szeptember 21.én szűltem meg kisfiamat saját othonunkban négy és fél honapos terhes voltam nagyon akartam a babát a férjem minden áron vetetni akart nagy nehezen meg győztem de sajnos vetélés vagy szűlés nem is tudod minek hivja lett a vége szoval szeretnék azota is teherbe esni de a férjen nem akarja mit tehetek szerintetek már éjel napal a rabja vagyok a gondolatnak rendes szűlés volt nem darabokban jőtt el tőlem ugyan ugy mint egy render normális szűlés csak picike volt a baba és nem maratt meg 29.5cm volt és 350g os
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook