Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbocsájtható a hűtlenség? fórum

Megbocsájtható a hűtlenség? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. 124637ff9b (válaszként erre: 31. - F.frezia)
2017. okt. 22. 15:46
Nem, de legalább nem kell osztozkodni.
32. f.frezia (válaszként erre: 30. - Jessica32)
2017. okt. 22. 15:05

Igen.. ez a legdurvább..

Mert mondja azt, hogy engem szeret, velem akar lenni,az csak egy botlás volt, fontos vagyok neki és tegyen is róla, hogy elhiggyem.


De azt közölni, hogy szerelmes lett másba..? Köszönöm, ezt nem fogadná be a gyomrom.

Tuti azért csinálta, mert gerinctelen.. nem ő akarja kimondani, hogy vége, várja, h.az asszony tegye meg.

31. f.frezia (válaszként erre: 25. - Anyagi)
2017. okt. 22. 15:00

A gyereknek attól nem lesz lelkibánata, mikor látja anyukát sírni a fotelban meg szomorkodni, mert ki tudja hogy apuka vajon a szerelménél van vagy csak túlórázik?

Szted egy szar házasságban felnőni gyerekként gyerekálom?

Vagy arra kellene tanítani a gyerekünket, hogy teljesen normális, ha kihasználnak, ha megcsalnak, ha összetiporják az önbecsülésed és ehhez még vágjon jó képet? Ez most komoly??


Nem sima félrelépésről beszélünk.. hanem arról, hogy beleszeretett másba a férje? Te annyira önző vagy, hogy magadhoz láncolnád? Ha szeretsz valakit, azt akarod, hogy boldog legyen. A szerelmével.. mert melletted csak folyamatosan a másik után fog ácsingózni. Ez milyen élet így? Boldog és harmónikus..?

2017. okt. 22. 10:49

A viszony, az új szerelem még tart? Akkor a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a férjecske hazamegy valahonnan, vagy megmondja, hogy az új szerelmétől, vagy kitalál valami hazugságot. Ha megmondja, hogy éppen az új szerelmétől jött és fél délutánt végig szexeltek, legalább 3-szor volt orgazmusa, akkor, mivel az asszonykája mebocsájtott, nyilván nem kellene, hogy hisztit csináljon, ezért mosolyogva elé teszi a vacsorát és a kimosott, vasalt inget.

Ha a pasas nem mondja meg, hogy a nővel volt, mert 1. nem vele volt, 2. nem akarja megmondani, így hazudik, akkor ezek után, hogy bevallotta a szerelmet, a feleség úgyis arra gondol, biztos vele volt, és elképzeli, ahogy a férje egy másik nővel szexel. Így nem tudom, hogyan lehet élni úgy, hogy valaki egészséges lelkületű maradjon. Én beleőrülnék. És ennyit nem ér egy fax sem. Ha más kell, menjen. A cuccait összecsomagolnám szépen és mennék a legjobb ügyvédhez, hogy ha már annyira nem volt korrekt, hogy ha valami zavarja, elmondja és változtatni tudjak, azon, ami miatt nyíg, vagy a kezdetekor szólt volna, hogy ez van, akkor mehet. Küldeném szeretettel az új nőnek.


Nagyon megalázva érezném magam, hogy nem nekem kaparna, hogy bocs, csak egy alkalom volt, de téged szeretlek, hanem még be is vallja, hogy szerelmes lett másba. Egy percig nem tűrném a lakásban.

2017. okt. 22. 10:02

Na igen.

Nem akkor kell "gondolkodni" meg "okosan dönteni" a szerető tárt karokról, mikor a másik már másfelé fordul, akkor már rég késő, csak egy ingyen villanyszerelő marad.

28. 0661070105 (válaszként erre: 24. - Anyagi)
2017. okt. 22. 09:15

Mármint mi az hogy "minden férfi ilyen"? Hűtlen?

Számomra nonszensz, hogy valaki az anyagiak, a gyerekek netán a villany megszerelés miatt maradjon egy olyan emberrel, aki konkrétan semmibe vette őt...és a kapcsolatukat egyaránt.. De biztos sokan vannak, akik egészen másképp gondolkoznak. Na meg...itt arról van szó, hogy szerelemes! Nemcsak szimplán felállt másra... Itt érzelmek vannak. Ez durva játék lenne, ha együtt maradnának....durvább, mintha elválnak.. Persze ettől a döntés az övék.

27. globus (válaszként erre: 23. - F.frezia)
2017. okt. 22. 08:02

Pedig létezhet ilyen, közvetlen környezetemben. Férfi beleszeretett egy nőbe. Nem csalta a feleséget, hanem tisztességesen kitálalt, elköltözött albérletbe, elváltak. Nő ugyanezt otthon évekig húzta, csak látogatóként járt az albérletbe, végül ő is elvált.

A férfi tönkrement idegileg. Lefogyott, rákapott az italra, depressziós lett, nem boldog az új kapcsolatában. 30-35 évnyi házasságot rúgott fel, elveszítette a családját, gyerekei elfordultak tőle.

Azt mondom, az éremnek két oldala van, a lelépő félnek sem egyszerű.

26. 124637ff9b (válaszként erre: 24. - Anyagi)
2017. okt. 22. 08:01
A, nem minden férfi ilyen.
25. Anyagi
2017. okt. 22. 07:47

Kicsit beleolvastam a válaszokba...


Úgy láttam a kibicnek semmi nem drága! Nem nekik kell átélni egy mocskos válást, egy vagyonmegosztást, a gyerek lelkibánatát (netán vádaskodását) és egyedül maradniuk minden problémával hosszú időre (netán végleg).

A túlzott büszkeség sokszor rosszabb helyzetet eredményez, mit az eredeti volt.

Neked kell döntened, ne hallgass másokra!


És beszélgessetek - de ne vádaskodva, nagy kiborulásokkal tűzdelve. Attól egy normális, egészséges férfi menekül!

És Te hova mennél: ahol borzasztó a légkör, vagy ahol mosolyogva, tárt karokkal várnak? Mert nem akarnak egyedül maradni....

24. Anyagi
2017. okt. 22. 07:37

Igen!

De nem felejthető el.


Viszont ha folyamatosan ellenőrizgetsz, kellemetlen légkört teremtesz otthon, akkor kezdhetsz gondolkozni, hogy hogyan fogsz egy fizetésből megélni, megosztani a házat, a gyereket és ki fogja a villanyt megszerelni.

És nehogy eltévedj! Minden férfi ilyen!!!!

23. f.frezia (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2017. okt. 22. 04:15

Ja, és ez mekkora szar szöveg: beleszeretett a másikba, de a feleségével a szeretet tartja össze és a szeretet erősebb a szerelemnél..

Ugyan már! Ha a szeretet erősebb lenne, megálljt fújt volna még mielőbb komolyra fordult volna az ismerkedésük! Akkor hol volt az a híres mindent összetartó szeretet? Sehol.. mert a 'szerelem' vitte előre..

2017. okt. 21. 22:22

Ebben az esetben: NEM.

Nem egyszerű félredugásról volt szó, hanem beleszeretett!

Bevallotta.. mert azt reméli a felesége kirúgja és akkor neki egyszerűbb lesz.

Nem maradnék vele.. azzal a tudattal, hogy a másikra vágyik, rá gondol..

2017. okt. 21. 21:49

NEM!


Nincs ezen mit ragozni, ha máshova megy, mert máshol boldogabb, akkor mit akarjak megtartani rajta, aki már nem az enyém, mert velem nem olyan boldog. Akkor elengedem, mert szeretem és azt akarom, hogy boldog legyen, kész.

2017. okt. 21. 21:45
Szerintem: megbocsátani meglehet.egyénfüggő.de lehet.itt egy másik sokkal fontosabb kérdést kell megválaszolni: elfelejteni lehet-e?!?ez meg egyéni.én nem tudtam.de mindenki más.és mindenki úgy kell döntsön, hogy reggel a tükörben tudjon nézni és azért itt ott mosolyogjon is...😆
19. 0661070105 (válaszként erre: 18. - A03dd05915)
2017. okt. 21. 20:19
Ez a nőre is igaz.. :) Épp ezt mondom..volt-e kommunikáció köztük a problémákról..? Vagy se szó, se beszéd..csak besikerült egy lamúr, mert....? Az eredményt tekintve mindegy...de mégse teljesen.
18. a03dd05915 (válaszként erre: 13. - 0661070105)
2017. okt. 21. 20:05

Egy férfit nem csak megszerezni kell, hanem tudni kell megtartani is.

A kommunikáció, hidd el nagyon sok problémát és félreértést kiküszöböl. Sőt! Sok probléma, amit a hoxán olvashatunk fel sem merülne, ha a párok a napi bevásárló listán másról is beszélgetnének.

17. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2017. okt. 21. 19:55

A hűtlenség talán megbocsájtható, nem tudom, fogalmam sincs. De ez a pasi "szerelmes" lett, az meg más dolog.

Persze a feleséget szereti mélyen, ezért nem akar lelépni a szerelmével. :D Milyen gagyi duma! :D

Tuti én is el lennék keseredve.

Mit lehet csinálni?

Várjon, míg elmúlik a szerelem.

Addig főzzön mosson takarítson tovább, mint egy jóasszony. Jah vasaljon is.

2017. okt. 21. 19:47

Ha tényleg szeretné, nem csalta volna meg... Nekem ez a véleményem. Innentől az egész házasság mehet a kukába.

Nincs értelme maga mellett tartania, hogyha nem is tud benne megbízni, és kényszeresen figyelgeti a férfi minden lépését.

2017. okt. 21. 19:32
Még,ha az eszemmel tudnám is a fájdalom,jobban fájna.Inkább Istennel,mint vele.
14. *Pillecuki* (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2017. okt. 21. 19:32
Nem bocsájtam meg,de én hülye vagyok.
13. 0661070105 (válaszként erre: 10. - A03dd05915)
2017. okt. 21. 19:12
Az lehet... De. Ha a férjnek hiánya/problémája volt..szóvá tette ezt vagy..? A másik meg..hogy a férj döntött úgy, ahogy... Tehát a döntés felelôssége és esetleges következménye is az ő terhe. Nem az a megoldás..ha ilyen-olyan hiányunk van..hogy a másik háta mögött sutyiban..hazudozva..félrejárunk. Ilyenkor nincs szeretet (max önszeretet)..nincs tisztelet..nincs semmi. Csak én..én..én..és a hiányaim.
12. Hercegnő.88 (válaszként erre: 11. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 21. 18:42
Mondjuk kérhet azért, mert mondjuk hasonló korú vagyok a másik növel, csak mondjuk én nem bukom az idösebb faszikra :)
11. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 9. - Globus)
2017. okt. 21. 18:19
Es a 45-50 eves asszony ker tanacsot egy 19-20 evestol :D
2017. okt. 21. 18:18

Nem feltétlenül a férjet tartom hibásnak azért, hogy máshol kereste a szexuális izgalmakat. Te mit tettél azért, hogy a férjed érdeklődését folyamatosan fenntartsd?

Mert lehet, hogy neked nem volt v. nincs ilyesmire igényed, de a férjednek ezek szerint van.

9. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. okt. 21. 18:12
Mindig egy frissen regisztrált barátnő érdeklődik :)
8. Hercegnő.88 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. okt. 21. 18:07
Egy másik fórumra rakta ki, ide ő nincs regisztrálva. Szerintem csak a megnyugvást keresi a tanácsokban.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2017. okt. 21. 17:29

Ezt a barátnőd kinek írta?


Jah, amúgy.

2017. okt. 21. 17:11

Mások vagyunk.


Van, aki túl tudja magát tenni az ilyenen, s él tovább azzal a férfivel így vagy úgy.

Ritkán lendül fel hasonló esetek után egy sokéves kapcsolat. Mint írod is, nem csupán a testiség vonzotta, hanem szerelem.


Van, aki ezek után képtelen úgy élni, mint azelőtt, s az új helyzet már nem méltó a kapcsolatukhoz. Itt is említed a kényszeres ellenőrzést.


Bizalom nélkül mit ér az egész?

Sajnálom

2017. okt. 21. 17:10
Megbocsátható, persze. De ez nem jelenti azt, hogy meg is kell(ene) vagy mindenki ezt tenné. Én pl. nem tudnék ezek után megbízni benne..nem tudnék férfiként, az etem párjaként tekinteni rá. Egyszerűen elveszne valami..valami nagyon fontos...amit 1000 bocsánatkérés, 20 évnyi vezeklés sem tudna visszahozni. Mint embernek megbocsáthatnék..hisz mindannyian hibázunk. De, mint társ...teljesen esélytelen lenne, hogy működőképes maradjon a kapcsolatunk.
4. kisj
2017. okt. 21. 17:07

Ja, hogy a barátnődről van szó.

Ej, a mindenit!

Én meg véletlenül azt hittem, hogy rólad.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook