Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbánnám, ha lefeküdnék vele? fórum

Megbánnám, ha lefeküdnék vele? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. júl. 5. 22:30
Nem hinném, hogy jót tennél magaddal, ha lefeküdnél vele, legalábbis most. Szerintem, inkább maradj meg barátnak. Én csak akkor változtatnék ezen, ha végképp lerendezné magában a másik csajt és teljesen szabad lenne a pálya. A harcolosdi ritkán jó és én kicsit megalázónak is érezném.
2. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2015. júl. 5. 22:29

Felejtsd el!

Mindig csak a második lennél.

2015. júl. 5. 22:25

Van egy jo baratom,akire kb 1 evig csak baratkent tekintettem.. Nekem volt baratom, o meg kavart egy csajjal..akinek volt baratja, le is fekudtek tobbszor, de a fiuja nem dobta ki,hanem megbocsajtotta a felrelepest.

Nekem most nincs senkim, neki sem, viszont azert a csajert meg mindig oda van,azota is tartjak a kapcsolatot,de a lany nem birja elhagyni a pasijat.

2 hete osszemelegedtunk a fiuval, majdnem szex lett belole, viszont megalljt parancsoltam magamnak..viszont azota ugy erzem,hogy beleszerettem es picit banom,hogy nem fekudtem le vele.

Igazabol nem tudom mit erez irantam,nem is akartam kozeledni hozza,mert ugy gondoltam,hogy a masik lannyal nem vehetem fel a versenyt.

A haverom egyebkent azota is varja,hogy az a csaj szakitson a baratjaval, bar fogalmam sincs miert kellene neki egy ilyen gerinctelen no... Kb minden pasijat megcsalta eddig.


Egyszeruen csak felejtsem el?vagy probaljam? Esetleg harcoljak?


Koszi,ha adtok tanacsot,en kis buta vagyok :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook