Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár fórum

Megasztár (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7687. 6e23363a1d (válaszként erre: 7672. - Eszter_87)
2010. dec. 20. 08:10
Úgy legyen!!:))
7686. 480b578442 (válaszként erre: 7685. - Hjaniko)
2010. dec. 20. 00:12
Kicsit nehéz ezt elhinni azok után, hogy a nézők be sem választották a legjobb 12 közzé aztán pedig szavazatok hiányában 3-szor is kint állt ami az eddigi megagyőztesekre nem volt jellemző:)
7685. hjaniko (válaszként erre: 7684. - Fgh34)
2010. dec. 19. 23:49

Azt gondolod, azért nyert Reni, mert kiszedték belőle, hogy a srác tetszik neki?! Hát nem! Ez egyébként is a riporterek szegénységi bizonyítványa, hogy kifaggatták.

Reni azért nyert,mert tud énekelni.

Ennyi.

7684. fgh34
2010. dec. 19. 23:46

Elég gáz, hogy Renáta nyert! közel sem olyan tehetséges, hogy MEGASZTÁR-nak lehessen kinevezni.

Szerintem azzal, hogy azt monta, el tudja képzelni az életét Andreassal, sok szavazatot nyert idétlen tinilányoktól,, akiknek imponált ez a mondat.Elég gáz, hogy egy -tulajdonképpen az összezártság miatt kialakult-kapcsolat imponálóbb a nép számára, mint az, hogy vki évek óta szépen él a feleségével, gyerekeivel. Lehet, hogy nincs is semmi köztük, legalábbis Andreason abszolute nem látszik, hogy vonzódna a nőhöz. szerintem vagy nincs is semmi, vagy ha volt is egy kis kaland, nem lesz ebből semmi. Undorító reklámfogás volt Renáta részéről. Ilyesmivel nem szabad manipulálni. Renáta fél éven belül szépen fokozatosan eltűnik , esetleg vidéki művelődési házakba hívják majd /ami persze nem lebecsülendő, csak éppen ahhoz nem kell megasztárnak lenni. A melinda ügy után hitelét vesztette a műsor. nem mintha melindának kellett volna megasztárnak lennie, de mindig sokkal több szavazatot kapott a többieknél, úgyhogy hihetetlen volt a hirtelen kiesése.

2010. dec. 19. 19:56

[link]


Megasztár afterparty

7682. Eszter_87 (válaszként erre: 7677. - 480b578442)
2010. dec. 19. 18:01

Ha jól emlékszem, akkor nekem azt írja, hogy Attilára már nem lehet szavazni, de nem biztos, h pontosan idéztem. Lényeg, h visszadobta, mint anno Yvette kiesése napján.

Na igen, a másik a Melinda-eset. Olyan nincs, h a fanatikusok felébrednek, és hopp megváltozik a véleményük.

7681. Eszter_87 (válaszként erre: 7675. - Hjaniko)
2010. dec. 19. 17:59
Majd kialakítanak neki egy egyéniséget! Ilyen emberrel egyszerű dolgozni a későbbiekben. A hangját megkozmetikázzák a stúdióban, megjelenni pedig úgy fog, ahogy akarják. Nem szeretem az ilyen sztárocskákat, bár ő még messze áll attól, h az legyen.
7680. Eszter_87 (válaszként erre: 7674. - Kingalaura)
2010. dec. 19. 17:56
Igen, az igazi az lenne, ha mindig a szakértők ítélkeznének. Hisz így csak egy show, ami elveszik a süllyesztőben egy-két év után. Csak az a baj ezzel, hogy a műsor cseppet sem azért van, hogy tehetségeket kutassanak, hanem a szponzoráció miatt. Az a rengeteg felajánlás, ajándék, nyeremény a szponzoroktól tartja életben az egészet. Előre le van pacsizva, hogy ki merre mikor. Kell a show a népnek, és ha ők beveszik, akkor lehet tolni az arcukba a reklámot. Marketinges szemmel nézve pörgessétek vissza a műsor lefolyását, és teljesen egyértelmű. Sőt az eddigi 4 széria győztesei is mind-mind erre utalnak. Mindegyikükben van valami kis hányattatott sors, valami kis szerencsétlen háttér. Ha most Attila nyert volna, "semmi extra nem lett volna". Egy tehetséges zenész itt is megmutatta, hogy mennyire nagyszerű. Így viszont jöhetnek az utolsókból lesznek az elsők cikkek...
2010. dec. 19. 17:37

Az előbb néztem a Fináléból a Caruso-t. Szerintem nagyon jók benne, de főleg a Renáta.


Ilyenkor az első háromnak fog megjelenni lemeze? Ez előírás, vagy pedig akarom-nem akarom kérdése?

7678. viva70 (válaszként erre: 7677. - 480b578442)
2010. dec. 19. 17:16
Gyanús az biztos...
7677. 480b578442 (válaszként erre: 7646. - Eszter_87)
2010. dec. 19. 16:56

Nekem nem ezt írta.

Rám nem szavazhat kérem szavazzon másra.

Érdekes, persze erről a média mélyen hallgat.

Sőt az előbb egy másik forumon azt olvastam valamelyik hírportál már 22 órakkor kihírdette, hogy Reni nyert.Akkor minek ez a nézők körüli felhajtás előszőr Melindával aki végig fix 1-ső helyen állt most meg Reni győzelemre juttatása a semmiből akit be sem szavaztak a megasztárba.

Ezek már annyira feltünően aljas dolgok.

7676. viva70 (válaszként erre: 7672. - Eszter_87)
2010. dec. 19. 15:43
Biztos lesz mindkettő.:D
7675. hjaniko
2010. dec. 19. 15:42
Szerintem a döntőben Attila is, Reni is színvonalas teljesítményt nyújtott, de Reni, nem sokkal, de jobb volt. Jó énekes, reméljük, majd kialakul az egyénisége is.
2010. dec. 19. 15:09

Itt szakmai zsűrinek kellett volna dönteni!


Ez egy show csak így...! Ha várnak még egy percet, meg még egyet, ki tudja mi lett volna a szavazatok számlálásánál...!


Zsűri lepontoz, aztán dönt! Legfeljebb meghallgatni a nézőket, ha nagyon kérdéses!


Persze, a néző, hallgató veszi, nem veszi majd a számokat, de akkor is...!

Sok múlik itt egyéb szimpátián, meg a technikán, és egyáltalán nem biztos, hogy az nyeri, akit tényleg megillet!


Reni meg már sztár Romániában úgy tudom... akkor????????

Persze joga volt itt is versenyezni, tehetséges is, csak hát....


Nem beszélve arról, hogy folyton kiszavazta a közönség, ha hinni lehet a szavazatoknak! Állandóan úgy kellett megmenteni!


Ezt sem értem, hogy végül olyan nyeri, aki a nézők szerint már rég otthon csücsülne...!

2010. dec. 19. 14:36
Tegnap megnéztem a finálét videóról. Szerintem Renáta most nagyon jó volt, nagyon formában volt.
7672. Eszter_87 (válaszként erre: 7671. - 6e23363a1d)
2010. dec. 19. 14:09
Szerintem egy Megasztár 6 sokkal izgalmasabb lenne. Nekem sem a táncos nem tetszik, sem a másikon ez a csillag születik. Remélem lesz Megasztár 6 és X-faktor 2!!! :)
2010. dec. 19. 14:04

Az jutott az eszembe, hogy mivel a másik csatorna már szervezi a következő tehetségkutatóját, ezért a TV2-nek is elő kellene rukkolnia valamivel... és mi lenne, ha újra meghirdetnék a Megatáncot?!:))


Vagy valami más táncos-zenés izgalmas tehetségkutató műsort, esetleg csak együtteseknek egy versenyt, ahol csak zenekarok versengnének egymással különböző zenei stílusokban, kategóriákban (pop, rock, stb.)?:)


Szerintem nem lenne rossz a zenekaros tehetségkutató, elvégre a Megasztárban szerencsétlen dolog volt énekeseket zenekarokkal versenyeztetni....


Rengeteg új zenekar kaphatna így esélyt a közszereplésre és megint lenne valami izgalom péntek esténként!;)

7670. Eszter_87 (válaszként erre: 7669. - Viva70)
2010. dec. 19. 13:18
Nem tudom, ha kicsit felrázta volna magát, akkor bőven, mert a hangja meg van hozzá. Sőt az (egyik) erős egyénisége is. Azért én sajnálom, mert ha akarta volna igazán, akkor simán megnyerhette volna. Akkor nem lett volna megbundázva az egész. De valószínűleg azért tettek le róla, mert látszott, h nem is akarta. Elsöprő sikert aratott így is. És akárki is nyeri, a legtöbb hír, infó, pletyka, riport, mind mind Melinda körül forog.
7669. viva70 (válaszként erre: 7668. - Eszter_87)
2010. dec. 19. 13:07
Nem tudni mi az igazság..., de tény, hogy nem odavaló.:(
7668. Eszter_87 (válaszként erre: 7666. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 12:52

Szerintem nincs módosult tudatállapotban, csak nem tudja, hogy melyik énje kerekedjen felül. A "sztár" el akarja nyomni az "ügyintézőt", aztán fordítva.

A pasi pedig ronda, de hát ízlések és pofonok. Nem lehet rá azt mondani, hogy ultragáz, mert ennyi erővel Kökény Attila felesége sem egy mintanő, vagy Yvette barátja, az Adams Comey-s Ádám sem egy férfiideál. Az, hogy ki jön be neki, az a magánügye. Az, hogy ezt hogyan kommunikálja, az az ultragáz.

7667. zebracsikó (válaszként erre: 7665. - Viva70)
2010. dec. 19. 11:50
én is írtam ezt!
7666. zebracsikó (válaszként erre: 7664. - Eszter_87)
2010. dec. 19. 11:49

ő csak egyszer akart nagyobb színpadra állni,

ő csak annyit akart, hogy egyszer megmutathassa magát és kész

valami naív megfontolás alapján meg volt róla győződve, hogy ő majd simán kilép az egészből, amikor akar.....


ez a nő módosult tudatállapotban van állandóan


és ez pasas a lenőtt, igénytelen hajával, a ronda kötött gagyipulóverében és a megbocsájthatatlan övtáskával kívülről rákötve a derekán a pulóver fölé - na, ez ultragáz!!!

ebből kéne a nőnek menekülnie!!

7665. viva70 (válaszként erre: 7662. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:43
A hangban is van különbség. Susan Boyle-nak sokkal kellemesebb hangja van. A mai napig is szívesen hallgatom és nézem újra és újra a válogatós, meg a középdöntős szerepléseit. Szij Melindától viszont égnek állt a hajam mindig is.:(
7664. Eszter_87 (válaszként erre: 7662. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:41
Azért feltehetőleg eszébe jutott, hisz már harmadszorra jelentkezik. Bár nem értem, hogy miért. Biztosan nagyon sok ember van a világon, akiknek jó hangja van, még sincsenek énekesi ambíciói. Állítólag nekem is jó hangom van, fiatalabb koromban erőltették is a zenét, állandóan zeneiskolába jártam, meg énekelni, szolfézsre, háromféle hangszeren játszottam, stb, de amikor már elkezdtem saját magam irányítani az életemet, rájöttem, hogy utálom az egészet, és azóta is sportoló vagyok. Nem értem, hogy egy felnőtt ember miért nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Minek jelentkezik, ha állandóan azért könyörög, hogy essen már ki?!?! Csodálom őt, mert nagyon jó a hangja, és kis képzéssel igazán jó lehetne, hisz a tehetsége meg van hozzá, de az a baj, hogy két személyisége van, és mindkettő nagyon erős.
7663. Eszter_87 (válaszként erre: 7657. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:36
Az elég nagy szívás. Ezt nem is tudtam. Akkor jól gondolja meg az ember, ha ilyen helyre jelentkezik... :D
7662. zebracsikó (válaszként erre: 7661. - Viva70)
2010. dec. 19. 11:31

igen

és a legnagyobb különbség nem is a hangban van, hanem abban ,hogy S.Boyle tényleg a zenével akart foglalkozni, Melindának meg eszébe se jutott, hogy énekesnő legyen!

7661. viva70 (válaszként erre: 7659. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:30
Valahogy így kellene szerintem is. Nagy tévedés volt beválogatni oda. Susan Boyle-hoz hasonlítani meg pláne...:(
7660. spinneli (válaszként erre: 7659. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:29
szerintem sem szenvednek vele tovább.
7659. zebracsikó (válaszként erre: 7654. - Viva70)
2010. dec. 19. 11:28

épp azt mondtam a páromnak, hogy ebben a speciális esetben (Melinda jelleme, kezelhetősége, nem zeneipari céljai..) el tudom képzelni, hogy a TV2-vel "közös megegyezéssel" lazítanak a szerződésen

és kijelölnek néhány kötelező médiamegjelenést és koncertet, meg kiadják a döntőben elhangzott Melinda-dalokat CD-n 2-3 bonus-trackkel, amit Melindának írnak......

és így szép fokozatosan elbúcsúznak...

7658. viva70 (válaszként erre: 7657. - Zebracsikó)
2010. dec. 19. 11:26
Én is így tudom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook