Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Megáll az eszem!!!" fórum

"Megáll az eszem!!!" (beszélgetős fórum)


1 2
12. dd4fac34d4 (válaszként erre: 8. - Jeanette)
2015. júl. 13. 18:02
Nem "durrantani" szeretne, hanem férfiként élni!
11. ancsika688 (válaszként erre: 8. - Jeanette)
2015. júl. 13. 18:00
Majd nem így fogod fel,ha egyszer lelép mellőled.
2015. júl. 13. 17:58

Ha csak mint barátra úgy nézel rá,akkor miért is vagytok együtt?

Amúgy pedig nincs semmi csodálkozni való azon,hogy ebben a helyzetben azokat az oldalakat nézegeti.

9. dd4fac34d4 (válaszként erre: 7. - Jeanette)
2015. júl. 13. 17:57
Mégis mi tart egymás mellett benneteket ennyi évig?? Egy férfinak épp úgy kell, hogy férfiként nézzen rá a párja, mint a nőnek, hogy rá nőként nézzen az a férfi! Haverok nem élnek együtt 10 évig? Hű, ezt én tényleg nem értem, mi van nálatok!
8. Jeanette (válaszként erre: 6. - Dd4fac34d4)
2015. júl. 13. 17:56
hát lusta, nem kicsit. Elvoltunk így, más kapcsolatunk volt, nem a férfi női dominált. és közel a 40-hez gondolom már szeretne még "durrantani". igaza van persze csak marhára meglepett.......
7. Jeanette (válaszként erre: 4. - Lilibell)
2015. júl. 13. 17:55
tudod semmi nőies igényem nem volt magamra . úgy érte, hogy adok magamra meg minden, de nem úgy néztem rá, mint férfi. Mint egy barátra (nem volt túl férfias stílusra, és én is úgy kezeltem, mint egy havert.) hát úgy látszik mégis szeretné, ha férfiként tekintenének rá...:)))
6. dd4fac34d4 (válaszként erre: 5. - Jeanette)
2015. júl. 13. 17:54

Szerintem saját magaddal kell előbb alaposan tisztába jönnöd, csak utána foglalkozz, ha egyáltalán, azzal, hogy a párod milyen honlapokat nézeget!

Tényleg áldott jó ember lehet, vagy kicsit lusta?, ha 10 éve melletted van, miközben mint férfi nem kell neked!

Ettől a storytól tényleg megáll az eszem!

5. Jeanette (válaszként erre: 3. - Lilibell)
2015. júl. 13. 17:51
áh, nem. Totál elhagytam magam az utóbbi időben, nagyon depis vagyok sokszor, még magam sem bírnám. én sem örülnék neki, még jó pár éve, de valahogy meg tudom most érteni. Olyan áldott jó ember! Soha nem hittem volna, soha:) de ő is csak ember???:))))
2015. júl. 13. 17:49
Akkor miért vagy vele? 10 éve??? Ha nem kell mint férfi? Hát persze, hogy vannak igényei.
2015. júl. 13. 17:49

Hát én nem örülnék így :D

Nem kérdezted meg tőle, hogy mégis mi a célja ezekkel az oldalakkal?

2015. júl. 13. 17:48
tényleg nem teszek meg érte semmit és mindig rendes vele, de hát ezek szerint a kis huncutkámnak vannak igényei... vagyis lennének.:)))))))) az a baj, hogy nekem nem kell, mint férfi.
2015. júl. 13. 17:47
Sosem nézem meg a párom internetét, 10 éve vagyunk együtt. Most megnéztem az előzményeket erre kiírta a Párom.hu-t és a szexrandit.:)) majdnem elnevettem magam mikor visszajött! olyan cukinak láttam, úgy megsajnáltam. Nem vagyok jól lelkileg és lehet nézelődik a drága. nagyon meglepődtem muszáj volt kiírnom magamból, ne haragudjatok rám!!!!!:)))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook