Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még nincs 18 éves a lány, de már több egyéjszakás kapcsolata is volt fórum

Még nincs 18 éves a lány, de már több egyéjszakás kapcsolata is volt (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. banyamanka (válaszként erre: 6. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:50
Az iskolátokban nincsen valaki akivel esetleg erről tudna beszélni!Nálunk volt egy fiatal csajszi akivel bármiről lehetett beszélni és persze nem mondta vissza senkinek a dolgokat.
23. e48ab364a9 (válaszként erre: 21. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:49
Ülj le vele, beszéljétek meg, ha elfogadja amit mondasz neki, állj mellette mindenben, segíts neki, ha kell beszéljen a szüleivel erről, ha nagyon nem megy neki az "önmegtartóztatás" irány a doki.
22. spinneli (válaszként erre: 21. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:47
együtt jártok bulizni?
2009. júl. 6. 21:47
Nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot vagy hasonló. Mint említettem egyébként nagyon jó barátnő, mindig mellettem áll (kivétel, ha iszik), mondhatni majdnem álombarátnő, leszámítva ezt az ivós-r*bancos dolgot.
20. spinneli (válaszként erre: 16. - E48ab364a9)
2009. júl. 6. 21:46

Nem azt írtam, hogy lehetetlen, hanem, hogy nem olyan gyakori.

Ami gyakori az érzelmi függőség.

amit nem én találtam ki, hanem a témával foglalkozó szakemberek, de többnyire én is ezt tapasztaltam.

Persze ettől te nyugodtan tarthatod hülyeségnek.

:)

2009. júl. 6. 21:46

Másik, kicsit humánusabb megoldási javaslatom:

"Véletlenül" halljon egy olyan beszélgetést, amiben ez a téma, de úgy, hogy a beszélgető feleknek ne legyen jó véleménye a dologról...


Van erre a helyzetre egy mondásom is:

Ha egy férfi végigdugja a fél várost, azt mondják: mekkora kan! Ha egy nő fekszik le a fél várossal, azt mondják: mekkora ribanc...

18. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:45
Az össze-vissza kefélésnél van itt egy nagyobb probléma:az,hogy a barátnőd alkoholista a leírásod alapján,pedig még 18éves sincs.Ha ezt a problémát megtudná szüntetni,a ribanc életmód is megszűnne...
17. spinneli (válaszként erre: 15. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:45

Ha őt ez nem zavarja, akkor nem sokat tudsz tenni.

A te szereped a kérdéses a dolgoban, hiszen téged zavar, őt nem.

16. e48ab364a9 (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2009. júl. 6. 21:44

Szerintem ez hülyeség, másik te is leírtad, "nem olyan gyakori",mégis, akkor sem lehetetlen...

Keresem a filmet, ha megvan leírom a címet, érdemes megnézni.


Amúgy tök 8, beszélni kéne a kiscsajjal és nem egyből ribancozni, sajnos ha piál ennyi idősen akkor komoly gondok lehetnek.

(ezt most nem neked írtam)

2009. júl. 6. 21:44

Sosem adta jelét, hogy gondja lenne ezzel az életformával. Igazából kicsit mindig sajnáltatja is magát, de próbálok segíteni neki.


Már megörökítettem többször is ebben az állapotában, sőt mások is, de nem érdekli, nem szégyelli.

Egyébként az apja sosem molesztálta vagy hasonló: tulajdonképpen egy egyszerű elvált szülős családról van szó, csak az apukával nem tarta a viszonyt. Egyébként a testvérével, anyukájával és nevelőapjával is jó viszonyban van.

14. 874eb11dfd (válaszként erre: 9. - 8ee31e318f)
2009. júl. 6. 21:41

ez igy van! Mint bnőmnél is.

Eddig MINDENKIVEL együtt volt, mellette volt egy majdnem 1 éves kapcsolata( közben csalogatta meg).

Kiderült, összevesztek, másnap összeköltöztek, és 3 hét múlva már a bnőm annnyira megváltozott, olyan lett mint egy "kiskutya".

Most már ehhez akar hozzámenni, és már alig várja mig megéri ez a srác a kezét, és már gyereket is akar.

Nem tudom mit tett vele ez a srác.

13. spinneli (válaszként erre: 10. - E48ab364a9)
2009. júl. 6. 21:40
Nőknél nem olyan gyakori a szexfüggőség, inkább érzelmi függőség, amihez a szex az eszköz.
12. 8e57e08329 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:39

Szervusz!


Az alkoholos állapot nagyon megmutatja, hogy kiben mi lakozik. Az az igazi lakmusz papír, ahogy részegen viselkedik valaki, mert akkor nincs önkontroll és akadálytalanul bukik ki belőle a belső tartalom és motiváltság.

Ezért lehet bárki egy megnyerő modorú, okos és kellemes ember józanul, ha illuminált állapotban a féreg rágja a lelkét.

Az ilyen ember mellől le kell falcolni, a magad érdekében sokkal jobban tennéd, ha nem barátkoznál vele, mert előbb-utóbb (mint már most is) lelki konfliktusaid fognak támadni vele kapcsolatban. Ő javíthatatlan, ilyen a belső érája és az embereket megváltoztatni egy háládatlan feladat és egyébként sem sikerül.

2009. júl. 6. 21:39

Hát, nem könnyű eset...

Mindenképp neked kellene visszahúznod, mert egy idő után csúnyán ráfázhat... Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha híre megy, hogy könnyen megkapható némi alkohol után, csúnyán visszanyalhat a fagyi... :(

Esetleg felvehetnéd a következő "akcióját" telefonnal, majd elhívhatnád egy kis DVDzésre. Hátha észbe kap, ha meglátja magát... Viszont ha nem, rád rettenetesen mérges lesz.

Ja, nem az egész akciójára gondoltam, csak a rámászós részre, még mielőtt valaki félreértené...


Amúgy biztos, hogy valami gyerekkori törés köszön vissza most neki... Nagyon nehéz bármi okosat is mondani. Sajnos, ha rád se hallgat, akkor szakemberhez se fog menni... :( Pedig nem lenne rossz.

2009. júl. 6. 21:38

Szia,

elég kemény a helyzet, egy film (megtörtént eseményeket dolgozott fel, sajna címére nem emlékszem) jut eszembe a barátnőd esetéről.

Voltaképpen a szexfüggőségről szólt a film.

Lehet a barátnőd is ebben a cipőben jár, nem beszélve a piálásáról.

Nem lehet, hogy gyermek korába bántotta az apja, és itt nem csak a verésre gondolok, ha nem a molesztálásra is?!


Ha ennyire zavar és tényleg ennyire jó barátnők vagytok, akkor egy józan pillanatában ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot.

Nekem is jobb lesz a lelkiismereted és hátha őt is "meg tudod menteni", nem csak a piától, de mondjuk egy fertőzéstől, betegségtől, nem várt gyerektől, stb...

9. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:38

igazad van valoszinu. ribanc. de ha neki ez jo, hogy lassan a fel varos keresztul ment rajta, hat tegye.


ezen sokat nem tudsz valtoztatni. majd benio aminek kell. szerintem ez akkor fog bekovetkezni, amikor eleteben eloszor fajdalmat okoz neki egy pasi erzelmileg.

8. spinneli (válaszként erre: 6. - Jérce-forma)
2009. júl. 6. 21:37
soha nem adta jelét, hogy gondja lenne az életformájával?
2009. júl. 6. 21:36
igazából lehet hogy apahiánya van a bnődnek, mert az én bnőm apja is ivott, kocsmázott, vele nem törődött..
2009. júl. 6. 21:36

Nem túl gazdagok, szakemberre biztosan nem lenne pénzük. A lány pedig olyan, hogy nem látja, hogy ez probléma, sőt én is inkább azt látom, hogy büszke a dolgaira, mintsem szégyellné őket.

Az anyja nem nagyon tud ezekről.

2009. júl. 6. 21:34

ÓÓ, nekem is ilyen volt a legjobb barátnőm.

beszélgettem erről vele nagyon sokat, hogy nem kell mindenkivel lefeküdni, sokat, nagyon sokat beszélgettem erről vele! Próbáltam észhez téríteni, hogy nagyon meg fogja bánni , mert ha megtalálja magának az igazit, nagyon kellemetlen lesz, ha szembejön vele az egyik hapsija az utcán, vagy majd a párjának fognak hencegni, hogy én is voltam vele... Meg ez a szüleinek is szégyen lesz,ha megtudjáj...

Erre mit kaptam tőle???!! Azt kérdezte , hogy :

mi van irigykedsz???

Na ezek után nem mondtam semmit már neki!

Most viszont issza a levét..de nem akarom azt mondani, hogy látod, én megmondtam! :(

2009. júl. 6. 21:31

szia!

szegény lány,biztos hogy az apukája alkoholizmusa tér vissza benne is.magam részéről szintén elitélem az ilyen csajokat,de jobb lenne,ha beszélnél vele erről,elmondanád az érzéseid,és hogy ez neked igy "nem tetszik".ha nem megy elküldhetnéd szakemberhez,az biztos tudna segiteni.a mamája,és a nevelőapja ilyenkor hol van?!

2009. júl. 6. 21:30
Végülis magam sem tudom miért írtam le, de jól esett kiírni. Vélemények érdekelnének, ti mit gondoltok egy ilyen emberről? Esetleg milyen lelki okok húzódhatnak a háttérben (apakomplexus?), vagy nincs szó ilyesmiről, egyszerűen éretlen és felelőtlen mégis? Ha valakinek tanácsa is lenne, annak is örülnék. Nagyon sértődékeny, hiába hozom fel neki ezt, ő sértődik meg.
2009. júl. 6. 21:29
végülis tanácsot kérsz arra, hogy "jó" irányba tereld?
2009. júl. 6. 21:27

Vélemények érdekelnének. Nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről, aki kicsit furcsán éli az életét. Még nincs 18 éves (félév múlva tölti be). Az apukája alkoholista, kiskorában elhagyta őket, talán ezért lehet, hogy apakomplexusos, szeretethiányos. (Nevelőapja van több éve, aki kedves, jó a viszonyuk.) Nagyjából másfél éve vesztette el a szüzességét egy fiúval, akit talán 4 napja ismert. Előtte is voltak dolgai: habár szex nem volt, rendszeresen keveredett önszántából "egyéjszakás kapcsolatokba" (minden ami szexen kívül belefér). Rendszerint ilyenkor ivott előtte, de tudja magáról, hogy ha iszik, ilyen lesz. Rámászik a srácokra, egyszóval úgy viselkedik, mint egy r*banc. Miután lefeküdt a sráccal pár nappal később szakított is vele (a kapcsolat nagyjából 3 hetet tartott, közben kétszer is megcsalta a fiút). Szinte hetente váltogatta a pasijait, sokszor csak egyetlen éjszakát tartottak a "kapcsolatai". Majd összejött egy sráccal, akibe igazán szerelmes lett. Ott is történtek dolgok, csak szex nem, mert a srác szűz volt. Majd a barátnőm megint jól lerészegedett és lefeküdt egy másik sráccal. Szakítás lett a nagy szerelemmel és minden folytatódott úgy, mint előtte. Majd megint összejött egy sráccal, akibe szintén nagyon szerelmes lett, sokáig együtt voltak, de őt is megcsalta. Nem mondta el neki, azóta sem derült ki (közben már szakítottak). Azóta megint egyszerre több fiúval kavar, felelőtlenül összejön mindenkivel, lefekszik és egyéb dolgokat csinál mindenkivel össze-vissza. És szinte mindig valamennyire ittas ilyenkor. Tudja, hogy ilyen lesz, hiába figyelmeztetem szinte mindig, mielőtt inni kezd. Ő a legjobb barátnőm, amikor nem iszik nagyon értelmes gondolatai vannak, megbízható, jó barátnő, de nagyon hajlamos ezekre a dolgokra, amikor iszik, akkor szinte kitör belőle a r*banc, még ha nem is feltétlenül részeg, csak "van benne valamennyi". Ez engem nagyon zavar, mert én lenézem az ilyen embereket, de őt mégsem zavarja úgy tűnik, mert a sor sosem ér véget. Valamilyen szinten pedig józanon is hajlik az ilyen dolgok felé, talán csak bátortalanabb.

Nektek mi a véleményetek egy ilyen emberről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook