Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még mindig szeretem az exem! fórum

Még mindig szeretem az exem! (beszélgetős fórum)


1 2
13. 814f8b8f23 (válaszként erre: 10. - 97f33311ff)
2012. ápr. 11. 08:54

Jaja, nálam is ez volt. :D

Annyival nehezített a dolgon, hogy bárhová mentem, jött utánam. Aztán rájöttem, ha sokat látom, egyre jobban ráunok. Így lett. :)

12. Hitta (válaszként erre: 9. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:52
Hidd el, nem egyik napról a másikra múlt ez el nála, hanem szépen lassan, csak nem mutatta ki... talán megszokásból viselkedett veled úgy mint régen, talán mert nem akart egyedül lenni. Ha tényleg újra akarta volna veled kezdeni, akkor felvetette volna, hogy legyetek újra egy pár, és nem csak "ottalvó társ" :/ Tudom, hogy ilyenkor az ember minden szalmaszálba próbál kapaszkodni, hogy talán mégis szereti őt az ex... De hidd el, ezzel csak magadnak ártasz :/
11. 3cde375c32 (válaszként erre: 9. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:51

Az nem rémített meg,hogy nyomoz utánad? vagy eddig is ezt csinálta?

Én is voltam úgy,hogy akkor hagytak el,mikor azt hittem,minden oké,de tényleg.Csak kapkodtam a fejem,hogy mivaaannn? aztán hamar arra jutottam,hogy ez hülye,ha nem kellek neki,mikor iylen boldog volt velem..Aztán kiderült,15 év távlatából egy osztálytalálkozón. azt mondta: "mindig imádtam,de sose értettem,amit csinálsz"(és ez idő alatt persze nálam jóval egyszerűbb nőt vett el feleségül) persze utólag megértem,de tizenévesen nagyon fájt.

10. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:45
nekem amikor ezt mondta a "kedves exem", összejött már rég mással, miközben én is voltam neki... lépj túl, foglald el magad, hogy időd se legyen agyalni rajta. Jobbat érdemelsz, nem ilyen kö...t.
2012. ápr. 11. 08:40
Nem az első,de ez volt az első nagy szerelem.és nekem elég nehéz feldolgozni,hogy mégis egyáltalán hogyan képes átölelni a másik lányt,amikor én nem nagyon tudok még csak úgy nézni másra h akarjak tőle valamit,hogy lehet az hogy nála ilyen hamar elmúlt minden,szinte egyik napról a másikra. Én azt hittem,hogy kezdenek rendbe jönni a dolgok,mivel amikor nála voltam az utóbbi időben minden olyan volt mint régen.
2012. ápr. 11. 08:38
Teljesen egyetértek az eddigi kommentálókkal. Hidd el, ahogy telik az idő, majd felnyílik a szemed, és rájössz, hogy mennyire nem érdemelt meg téged ez a srác. Hihetetlenül gerinctelen dolog amit művelt, örülj, hogy megszabadultál tőle! Tudom, hogy most még borzasztóan fáj :( Próbálj meg kikapcsolni, találkozz a barátaiddal, akár aludj is ott valamelyik barátnődnél. Kitartás!
7. 3cde375c32 (válaszként erre: 6. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:33

minden kezdet nehéz..gondolom,ez az első csalódásod,ilyenkor még jobban fáj,ha még nincs "rutin" az iylesmi elviseléséhez.

Keresgélj a többi ilyen elhagyós topikban is közben,vannak hasznos tanácsok.

Meg gondolkozz el azon,hogy aki így viselkedik veled,az megérdemli-e a figyelmedet,szeretetedet.Ha együtt lennétek,akkor szerinted nem nézegetné a telefonodat,és nem nyomozna utánad? te így akarsz élni,iylen emberrel?

2012. ápr. 11. 08:20
De a legrosszabb,hogy a szomszédomban lakik,minden nap látom a kocsiját,ha nem úgy időzítenék akkor őt is látnám akár minden nap. Már láttam együtt az új barátnőjével és egyáltalán nem kezeltem jól magamban,nagyon kiborított. Nem vagyok rá felkészülve,hogy mással lássam.
5. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:19

ő egyedül akar lenni, szakítani akar, nem akar mást sem keresni, mással lenni, de velem sem.


Ilyenkor már rég van valakije. Ismerem a dumát.

Még a "jobbat érdemelsz, jobb lesz ez így" duma hiányzott belőle.

4. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 1. - Putmi)
2012. ápr. 11. 08:15

próbáld meg a mi szemünkkel elolvasni a történeted, ne a saját érzéseiddel.

Amit tett, az undorító. Egy önző, egoista barom, aki kihasznált és még bunkó is volt. Persze, hogy tetszik neki, hogy odavagy érte, legyezgeti a hiúságát, de gerinctelen.

Viszont most nem biztos, hogy látni fogod ezt, idő kell az elszakadáshoz.

2012. ápr. 11. 08:13

Elmúlik.

Engedd el!

2012. ápr. 11. 08:13
Véleményem szerint minél hamarabb továbblépsz, annál jobban jársz! Senki ne kutakodjon a telefonodban! Nehogymár!
2012. ápr. 11. 08:10

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni,mert egyáltalán nem tudom,hogy mit is kéne csinálnom.

A volt barátommal 1.5 évig voltunk együtt. Én 20 éves vagyok,ő 21. 2 hónapot együtt is laktunk,majd február végén bejelentette,hogy ő egyedül akar lenni,szakítani akar,nem akar mást sem keresni,mással lenni,de velem sem. Ezek után még összejártunk,nála aludtam,mert megkeresett és felhívott. Lehet,hogy én voltam a buta,hogy felmentem,de én még mindig nagyon szeretem. Majd jött a kellemes meglepetés. 2 hete szinte egész héten nála aludtam,de ugyebár nem voltunk együtt meg semmi,de amikor elaludtam nézegette a telefonom kikutatott benne mindent,smseket,facebook üzeneteket. Nem talált benne semmit,mivel nekem nem kell más. Most rá 1 hétre kirakta,hogy kapcsolatban van,amit mástól kellett megtudnom,mivel törölt az ismerősei közül. Nem tudom,hogy most mit kéne csinálnom,én nagyon szeretem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook