Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meg lehet-e gyógyítani az ekcémát? Mivel? fórum

Meg lehet-e gyógyítani az ekcémát? Mivel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. jún. 26. 11:07

Az én lányomnak pici kora óta van ekcémája. Kezelték már mindennel, de csak egy valami használt, azt viszont nem lehet hosszú ideig alkalmazni, mert véknyítja a bőrréteget. De időnként mikor kijön rajta bekeni, és használ. De sajna ez csak tüneti kezelés, az ekcéma míg élünk vissza-vissza tér. Ezt egy bőrgyógyász mondta nekünk is:( Kezelni lehet, gyógyítani nem. Ez van.


Ja a krém neve: ELOCOM

2009. jún. 26. 09:58
Rá jöttél mi okozza a problémádat?
2009. jún. 23. 13:21
Mig ránem jössz,hogy miváltja ki nálad,addig sajnos nem.csak tüneti kezelést használsz rá elmulni nem fog.Én is az vagyok.
2009. jún. 23. 12:31

Igen, a flucinár a jól bevált....Nagymamám mindenre azt kente:)

Szerintem rá kellene jönni mitől van. És azt kerülni.

2009. jún. 23. 12:29
Nekem egész kis korom óta van. Régen Flucinárt használtam, de azt már megszoktam vagy nem tudom, de mostmár nem használ. Most ami jó és bevált az a Dermovate krém, nagyon vékonyan elég vele bekenni az ekcémás részt, legjobb este,mert nehezen szívódik fel, és reggelre vagy szebb lesz de van h el is múlik reggelre, ha még idoben elkapom.
2009. jún. 23. 10:38

Az ezüst kolloidot fémallergiás nem szedheti!

Azért ajánlottam ezt a kórházat, mert a nénikém férjének volt a kezén és a lábán. Iszonyatosan nézett ki mindig. Befeküdt néhány napra a kun utcai kórházba, kezelték, és azóta semmi. Ez kb 20 éve volt.

2009. jún. 23. 10:33
Nekem az ezüst kolloidot dicsérte valaki! Én nem szenvedek ettől, de az illetőnek használt!
2009. jún. 23. 10:31
A Kun utca kórházat keresd fel a 8. kerületben.
2009. jún. 23. 10:30

Szia!


Nekem kiskoromban a 2 térdemen meg a könyökömön jött ki nagyon durván, kenegettünk ha jól emlékszem vmi D betűs krémmel az nekem használt.Szerencsére kinőttem.Meg a napsütés az jót tesz neki!

2009. jún. 23. 10:24
Meg lehet-e gyógyítani az ekcémt? tenyér, 10éve szenvedek tőle
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook