Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne? fórum

Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne?

1 2 3 4 5
2015. febr. 22. 13:39
Igen én is ezt mondom,menjen veled,nem szabhatja meg neked azt hogy ne menj anyukádhoz,ahogy olvasom ez eddig nem volt probléma párhónapja jelentkezett ez a dolog!Ha ugyan abban a helyzetben lennék mint te,biztosan nem így lenne,ezzel együtt kell elfogadnia téged!eddig nem volt gond akkor mi változott?
41. manó2000 (válaszként erre: 1. - Levendula84)
2015. febr. 22. 13:22
Nos, én abszolút megértem, hogy szereted az édesanyádat. Én is szeretem az enyémet. De megértem a párodat és azokkal értek egyet akik azt mondják, hogy így nem lehet fenntartani hosszútávon egy párkapcsolatot. Ez szerintem csak úgy tudna működni, ha kéthetente mennétek a pároddal együtt.
40. eb85e22a13 (válaszként erre: 25. - 4975ebdc2f)
2015. febr. 22. 12:47
Egyetértek.
2015. febr. 22. 12:45

Igen, sok a három hétvége egyedül. Még talán a minden második is. Lehet az anyukával kapcsolatot tartani akár napi szinten is (telefon, skype stb.) nem kell ahhoz 4 hétvégéből hármat ott tölteni. Az is egy jó megoldás lehet hogy együtt menjetek, de akkor gondolom ugyanannyit illene a párod szüleihez is menni.


Én azon is elgondolkoznék, hogy ha a párod jelzi nem egyszer hogy ez így neki nem jó és te nem reagálsz, nem változtatsz akkor előbb-utóbb más megoldást fog találni a sok szabad hétvégéjére... nem csodálkoznék.


Ha pedig tartós lesz a kapcsolat és családként, akár gyerekkel fogtok élni, szinte kizárt hogy a havi 3 hétvége egyik szülőnél működőképes. Kb. a havi egy egyiknél, havi egy másiknál, kettő a családban együtt jó lehet. Vagy ha nem olyan nagy a távolság, akkor nem kell két teljes napra menni...

2015. febr. 22. 12:04
Most látom, régi téma, felejtős.
2015. febr. 22. 10:59

Oltsatok le nyugodtan,de nekem az is eszembe jutott,hogy anyuka egyedül tart fent egy házat/lakást.És akkor még 3 hétvégén gondoskodjon a már elvileg önálló gyermeke kajájáról stb.Oké tudom,hogy egy tányérral többet főzni nem gond,de azért valahol biztos meghúzza.

Mármint valahol még gondot is okozhat,ha ennyit megy haza.

2015. febr. 22. 10:45
Nálam is az merült fel, hogy miért nem mentek együtt? Mióta mi a férjemmel összekerültünk, mindig közösen mentünk a másik családjához.
2015. febr. 22. 10:42
Szerintem is sok a havi harom hetvege. En egeszen biztosan nem akarnam hogy a ferjem harom hetveget a csaladjaval toltson helyettunk. Meg akkor sem ha en is mehetnek. Olyan érzésem van mintha kapaszkodnal a multba es nem akarnad elengedni. Mi lesz majd ha lesz gyereketek, akkor havi harom hetvegen nem latjak az apjukat? A skype szerintem is jo otlet, anyukam is igy tartja a kapcsolatot a noveremmel es velem. Lehet hogy Magyarország nem oriasi de ha a csalad 4-5 oranyira van egymastol, bizony nem egyszeru egymas latogatasa.
2015. febr. 22. 10:41
Ez mitől cikk?
2015. febr. 22. 10:37
Jogos a párod panasza, változtatnod kell.
2015. febr. 22. 10:35
Az soha nem merult fel, hogy egyutt is mehetnetek neha?
31. BESTia ☺ (válaszként erre: 29. - 6b006fc769)
2015. febr. 22. 10:34

:D


Azt hittem nem küldte el a véleményem, mert kilépett a telefonból. Így gépen megírtam újra. :))

30. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Levendula84)
2015. febr. 22. 10:29

Kicsit teátrálisan tetted fel a kérdést.

Ha anyukád nem beteg, kicsit kevesebbet tessen menni, már ha komolyabb terved van pároddal.

29. 6b006fc769 (válaszként erre: 27. - BESTia ☺)
2015. febr. 22. 10:29
olyan deja vu érzésem van:D
28. syria (válaszként erre: 1. - Levendula84)
2015. febr. 22. 10:27

Szerintem ő vár el tőled sokat. hiszen úgy ismert meg, hogy tudta, milyen rendszerességgel látogatod édesanyádat.

Viszont neked is engedned kellene: ne utazz háromszor, csak kétszer egy hónapban. Vagy az egyik alkalommal tartson ő is veled.

Attól tartok, hogy ha ezt a viszonylag egyszerű konfliktust nem tudjátok megoldani, később még nagyobb feszültségek lesznek köztetek. Szerelem ide, szerelem oda.

2015. febr. 22. 10:26

Igazad van.

Mikor megismert, akkor is jártál Édesanyádhoz. Menj továbbra is, hiszen nem lesz mindig veled. Akkor ez neki nem okozott problémát. Most vagy nem tudja, vagy nem akarja elfoglalni magát a hétvégéken, valószínűsítem, hogy unatkozik.

Ha jól olvasok a sorok között, nem akar veled menni. Miért?

Kicsit olyan érzésem van, mintha szeretne kisajátítani.

26. fincsi5 (válaszként erre: 24. - B00d33e65c)
2015. febr. 22. 10:26
DDD a kérdezőtől akartam többet, anyuka állapotáról ! De jól van, a lényeg ugyanaz: havi 3 hétvége sok.
25. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2015. febr. 22. 10:23

teljes mértékben igazad van!!!!!


Kedves fóruminditó,a párkapcsolat a jelened és a jövőd.Próbáld más módon tartani az anyuddal akapcsolatot. Neten beszéljetek egy órát fél órát este, én is anya vagyok két felnőtt gyerekem van ,de nem várom el hogy minen hétvégén engem ajnározzanak.Őszintén aggódnék ha így lenne.Nem szakadtatok el , és ez egészségtelen. ANYUD SEM NYIT ADDIG MÍG A NYAKÁBAN CSÜNGSZ,ENGEDD EL.TALÁLJON MAGÁNAK TÁRSASÁGOT,PÁRT .

24. b00d33e65c (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2015. febr. 22. 10:20

Mondjak többet?Tudod hogy velős vagyok! :D

Oké!

Ennek a kapcsolatnak ha ez így folytatódik nem lesz jövője.

Anyuci szoknyáján ülni egy életen át nem lehet.Szeresse az anyukáját,de ne a kapcsolat rovására!

Kellenek a hétvégék a párjával.

A cikkírónak:változtass magadon,mert vagy elveszíted a párod vagy keres azokra a hétvégékre magának valakit akivel jól érzi magát.

23. fincsi5 (válaszként erre: 21. - B00d33e65c)
2015. febr. 22. 10:16

Erre gondoltam, hogy beteges, de a havi 2 hétvége szerintem okosabb lenne. Bár a távolságtól is függ. Lehet, nem is kellene az egész hétvégét ott töltenie.

Mondj kicsit többet. :))

22. Zamila (válaszként erre: 21. - B00d33e65c)
2015. febr. 22. 10:14
Nem írta,hoyg beteg lenne,csak annyit,hogy egyedűl él,amit elmondása szerint jól visel.
2015. febr. 22. 10:12

Szerintem ez még nem elég info ahhoz,hogy teljesen lássuk azt,miért is megy annyit.Esteleg idős az anyuka,betegeskedő ne adj isten mozgásában korlátozott!

Ha mindez nem áll fent akkor sok az a 3 hétvége szerintem is.

20. Zamila (válaszként erre: 17. - BESTia ☺)
2015. febr. 22. 10:12
Gondoloma párja úgy volt vele,ha összeköltöznek az azért már egy szorosabb kapcsolat,változnak majd a dolgok valamennyit.Ebben semmi kisajátítás nincs ,inkább egy egészséges elvárás,a leválásra.
19. unom (válaszként erre: 17. - BESTia ☺)
2015. febr. 22. 10:08
Vagy szeretne vele lenni, kettesben. Felháborító.
18. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Ericika2)
2015. febr. 22. 10:08

Megvan a véleményem a bibliáról, ha ez így van benne.:(

A skype meg a másik véglet, óriási Magyarországon belül.

2015. febr. 22. 10:07

Párod így ismert meg, hogy akkor is jártál Edesanyadhoz. Ezt akkor elfogadta. Jól teszed, hogy mész, hiszen nem lesz mindig veled, ne változtassanak ezen. Párod (ha jól olvasok a sorok között) nem szeretne menni, miért? Pedig ez is egy megoldás lenne.

Amíg nem laktatok együtt, akkor valószínűleg elfoglalta magát ezeken a hetvegeken. Most valamiért nem tudja vagy nem akarja. Mintha szeretné kisajátítani.

2015. febr. 22. 10:02

Részemről sokallom a havi három hazajárós hétvégét. Egy (kettő) belefér, de menjen veled, már ő is az életed része. Édesanyád is meglátogathatna benneteket.

Ha tényleg az életed részének tekinted ezt a férfit, akkor ne rekeszd ki pont a hétvégéken.

15. unom (válaszként erre: 13. - Delej)
2015. febr. 22. 10:01

Mennyi idejük van így egymásra? Hétköznap meló, havi egy hétvége nagyon kevés.

A párjával tervezi elméletileg a jövőjét, de azért tenni is kell. Ha meg nem vele tervezi, akkor igazad van, majd jön más.

14. Zamila (válaszként erre: 13. - Delej)
2015. febr. 22. 10:00
Persze.De ez azt tükrözi a pasinak,hogy vele viszont nem akar lenni.Lehet,hogy nem való még neki,egy komolyabb párkapcsolat,hisz nem fontos neki az amit a másik szeretne,csak az amit ő szeretne.
13. Delej
2015. febr. 22. 09:58

Hát nem tudom,én nem teljesen értek eggyet veletek.Az édesanyjáról van szó.Aki kitudja még mennyi ideig lesz életben,a párjával meg egy életük van egymásra.

Szerintem egész életében bánni fogja ha a pasi miatt hanyagolja az anyukáját.

A másik meg,hogy nem azert élünk,hogy másoknak megfeleljünk még akkor sem ha az a szerelmünk.Azt kell néznünk amit mi szeretnénk,és ő leirta mit szeretne.3 hétvégét az anyukájával.

Szerintem tedd ugy ahogy szeretnéd,ha veled akar lenni majd megy veled,ha nem,akkor durcizzon otthon.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook