Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig mehet el egy nevelőszülő a nevelt gyermekek nevelésében? fórum

Meddig mehet el egy nevelőszülő a nevelt gyermekek nevelésében? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2016. aug. 12. 15:43

Többen össze kellene fognotok, úgy szólni a gyámhivatalnak. Ha esetleg fel tudjátok venni telefonnal, hogy mi történik, az jó lenne!

Semmiképp ne hagyjátok annyiban, ha kell, akkor hetente írjatok feljelentést.

Milyen moslék emberek vannak, szörnyű ezt olvasni:(

24. jozsi.38 (válaszként erre: 18. - Muraja)
2016. aug. 12. 15:37
elég szigorú feltételek vannak, tanfolyamot kell elvégezni, nézik a pszihológiai alkalmasságot is, nem tudom, hogy csúsztak át rajta
2016. aug. 12. 15:29
Írtam egyébként az örökbefogadók fórumába (itt a hoxán), ott több nevelőszülő is elő szokott fordulni, hátha ők tudják, ilyenkor mit lehet tenni.
22. c73db520ef (válaszként erre: 18. - Muraja)
2016. aug. 12. 15:26
Mert a te orszagodban minden maga a tokely??
21. loch ness (válaszként erre: 18. - Muraja)
2016. aug. 12. 15:23

Nem tudom, hogy jutottál el megint a politikusokig. Elég borzalmas a szituáció, de inkább valami ötletet kellene nyújtani meddő átkozódás helyett. Sok politikus valóban megéri a pénzét, de ne haragudj, az, hogy hoznak egy alapjában jó törvényt, hogy a gyerek családban legyen, és ezt nyerészkedő emberek kihasználják, az nem a politikusok hibája. Ne moss már össze dolgokat. Fölösleges gyűlölködni megint, az semmit nem segít a gyerekeken, legfeljebb a többieket hergeled, aminek semmi értelme nincs.


Egyébként én is a rendőrséget javasolnám, ők talán hivatalból kihívják a gyámügyet. De sajnos olvastam már olyat, ahol a vérszerinti szülő veszélyeztette a gyerekeket, és a rendőrök ott is megmondták, hogy nem tehetnek semmit addig, amíg vér nem folyik... A törvényekkel van baj, azokon is változtatni kellene.

20. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Dite13)
2016. aug. 12. 14:39
jelentsetek ujra a gyamugynek vagy a rendorsegnek, es mondjatok meg, ha nem tortenik hamar valtozas, a sajtohoz fordultok
19. Dite13
2016. aug. 12. 14:21
Én csak egyet nem értek hogy mindenhol azt hallani hogy ilyet tapasztal valaki azonnal szóljon és mikor meg teszi az ember akkor az jön le hogy nem is foglalkoznak vele vagy nem hisznek 7 felnöt embernek. Ez borzasztó
18. Muraja (válaszként erre: 6. - Dite13)
2016. aug. 12. 13:55

Borzalmas olvasni soraidat , meg borzalmas a gyamhivatal bena hozza allasa .

Itt gyerekekröl szol azonnal kell tenni valamit ! circulus vitiosus - nincs kiut a szitubul nem letezik .

Ez egy szegyen , tehat hianyzik a targyi bizonyitek ? ime ; tehat nem lehetetlen azoktol kik mar ugyis ismertek a kicsik sorsaba . Pl. miert nem hasznaljatok a kutyut egy kep a gyerekröl amikor sarokban leragasztott szajal , detto lehet dokumentalni es feljeleni mar legfelsöbb birosagon .

Rengeteg gyerek szenved az ilyen agytalan törvenyektöl melyek lehetöve tettek hogy barmilyen bunkokmak kiadjanak mar ugyis sorsal vert gyeekeket !Hogy az ilyen gyerköcöknek othont nyujtsanak igazan EMBERNEK kell hogy legyenek ! csak az a mocskos penz es meg mocskosab aljas politikusok ki ezt a lehetöve tettek .

Kerlek tedd meg amit lehet ne add fel ! udvözletem

2016. aug. 12. 13:49
Jézusom...Ne add fel! Fogjatok össze a szomszédokkal és jelentgessétek őket, írjatok a sajtónak, tegyetek meg mindent, legyen csak belőle országos botrány.
16. Dite13
2016. aug. 12. 13:46
Nagyon sokszor lehet hallani hogy nem kapnak vacsorát evel büntetik öket vagy van olyan hogy mivel látogatja öket az apjuk és amit kapnak töle azt el veszik és oda adják a saját 2 gyerekének. Most volt az egyiknek a szülinapja semit nem kapot elöte egy héttel volt a saját gyerekének és 13000ft játékot kapot. De irhatnám még van böveb. Ha valaki tud adni konkrét telefonszámot vagy van itt olyan személy aki tud intézkedni az kérem írjon.
15. Dite13
2016. aug. 12. 13:40
Ez elött is volt náluk 2 nagyobb gyermek azokat is bántotta fölg a fiút ott ki hivtam a rendőrséget volt látlelet de a gyerekek pártfogója el simitota az ügyet mink a szomszédok akkor úgy gondoltuk hogy többet nem kapnak de tévedtünk. Ami biztos hogy pénzért csinálják mert még nem volt gyerek adig semi nem volt most így már az első 2 gyereknél második hónapba kocsit vétek azok elmentek el kellet adni a kocsit is most hozták 3 gyereket megint van kocsi is
14. 4975ebdc2f (válaszként erre: 7. - Dite13)
2016. aug. 12. 13:23
Nem szép de keress meg egy újságot vagy tv csatornat!!A gyamugy bizonyította hogy nagyon nem érdekli ha egy gyerek bajban van. Lehet hogy valami ismerős vagy rokon valakinek a hivatalban a szomszédod./mennyi hír jön bántalmazás eheztetes verés stb./Ha a sajtó megneszeli talán az életüket mented meg a gyerekeknek.
13. andi6020 (válaszként erre: 4. - Dite13)
2016. aug. 12. 13:21
Én a rendőrségre mennék.
2016. aug. 12. 13:13
meg vagyok lepve. Nekem egy hivatásos nevelő szülő mondta, hogy egy ujjal sem érhetnek a gyerekekhez és nem kiabálhatnak velük,különben nem lehet többet nevelő szülő. Saját gyereknél inkább valószínűsíteném, ez nekem furcsa, hogy a gyámügy gondozásba vett gyerekeket ilyen helyen hagy
11. 826302286d (válaszként erre: 10. - C73db520ef)
2016. aug. 12. 13:10
Nekem az Arvacska c.film jutott erröl a sziturol eszembe😠
2016. aug. 12. 13:01

Ez nem neveles, hanem bantalmazas, terror, kiskoru veszelyeztetese.

(Az, hogy segiteniuk kell a hazkoruli munkaban, az meg hagyjan, de annak is van merteke.)

2016. aug. 12. 13:00
Akik meg örökbe szeretnenek fogadni,olyan felteteleknek kell megfelelni,hogy ihaj.Itt nem szürik ki az arra alkalmatlan embereket?De milyen lelkük van ,vagy csak a penz lebeg a szemük elött.Fergek..
2016. aug. 12. 12:51

Ismetem egy hasonlót, ott elvették tőle a gyerekeket.


Baszki!

Milyen görény az ilyen.

2016. aug. 12. 12:46
Most is megy az ordítás nekem is van 4 kis korú gyermekem a leg kiseb 3 éves és mindig mondja hogy sír baba de nem tudok már neki mit mondani rá inkább el megyünk otthonról.
2016. aug. 12. 12:44
Gyámhivatal semit nem tesz azon kívül ki jött felvet jegyzőkönyvet amiben le írta amit mi és közbetlen szomszédok el mondták és utána át ment oda bent volt náluk kb1 órát és el ment. Mi meg minden nap hallgatjuk hogy megy a szidás a vetés és a gyerekek ordítanak. Fél hivtam és azt mondta nincs tárgyi bizonyíték.
5. 4975ebdc2f (válaszként erre: 4. - Dite13)
2016. aug. 12. 12:35
Joszagu uristenit az ilyen embereknek!Jelentsd a gyamhatosagnak, írj valamelyik tv nek rtl .pl! Ne hagyd őket! Ha a sajtó foglalkozik vele elveszik őket a neveljenek alkalmatlan emberektől! Szerintem ezeket kéne nevelni!
2016. aug. 12. 12:29
Szidják nagyon csúnya szavakkal emelet verik öket lehet hallani mikor ütik öket. Sorolhatnám még a gyereknek kell mindent csinálni pl.takaritás,joszág etetetés trágya kitakaritás. Még sorolhatnám még a 2 kicsi még sír mivel mást nem tud teni. Volt olyan hogy személyesen láttuk hogy a gyerek a sarokba állítva és széles szigetelő szalaggal bevolt ragasztva a szája. Még kérdeztük miért a válasz az volt túl hangos.
2016. aug. 12. 12:22
Nem lehet, hogy azért nem tesznek semmit, mert van egy olyan elv, hogy a gyereknek jobb a családban, mint intézetben? Általában akkor veszik el a gyereket, ha már életveszélyben van.
2016. aug. 12. 12:15
Hogy bánnak?
2016. aug. 12. 12:14
Sziasztok! Sajnos a szomszédba lakók nevelő szülők minden szomszéd hallja hogy hogyan bánnak a gyerekekkel bejelentést is teszünk mind a gyámhivatal és a nevelőszülői vezetőt voltak kint de semit nem tesznek azota is a gyerekekkel ugyan úgy bánnak. Kérdésem mit lehet még teni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook