Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet így egy házasságban élni? fórum

Meddig lehet így egy házasságban élni? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 18. 13:10
Ilyezd meg őt,hogy elválsz!
5. noraelizabet (válaszként erre: 3. - Szabot.88)
2010. dec. 18. 13:07
Ő még arra is lusta,hogy nője legyen,mennyivel könnyebb lenne kilépni ebből az egészből.de így?
2010. dec. 18. 13:04

Meddig lehet így? Akármeddig el lehet benne senyvedni.

Meddig érdemes? Egy percig sem.

3. szabot.88 (válaszként erre: 1. - Rikava)
2010. dec. 18. 13:04
Ne aggódj nálunk ugyanez a helyzet, csak az enyémnek még nője is van....no comment...persze nem azt akarom mondani, h ez a normális! sőt! de egyenlőre nincs erőm lépni...a kisebb még tanul...
2010. dec. 18. 13:03
ajaj nagy a baj...Felkéne ébredni a csipkerózsika álmából a férjednek. Kicsit elvan tunyulva. Ez nemvezet jóra hosszú távon. És ha nemérdekli amit mondasz akkor nyugodtan ráijeszthetsz kicsit, talán máshogy nem is fog menni. És ha tényleg szeret ráfog jönni hogy mekkora hülye hogy nemfoglalkozik veled. :)
2010. dec. 18. 12:59

Szó se róla nem akarok kitörni nem tettem a 20 év alatt egyszer sem.Most már a gyerekek nagyok járják a saját utukat,és nekem esténként egyre több időm marad az elmélkedésre.Nem írhatom,hogy hová lyukadt a házasságunk hisz ha bele gondolok,sosem volt olyan pörgős.Dolgoztunk,gyerekeket neveltünk,néha egy-egy családi összejövetel nyaralás egyszer sem.Mikor beszélgetünk utoljára kettesben a férjemmel?Próbálok? Igen! Reagál? Max annyit,hogy jaj haggyál már ezzel a nyálas beszélgetésekkel.Hobbija :net,tv,alvás.Az én hobbim a család.Dicséret a főztömre csak a gyerekektől.A süteményeimre szintén.A megújulásomra? (új frizura,más szín,12 kg fogyás,kevés smink újra)?Csak a szomszédok ismerősök,munkatársak,és szintén a gyermekeim.Ha a férjem csak egyszer ébredne fel csipkerózsika álmából,csak egyszer tekintene rám a net büvöletéből ha ráébredne,hogy hahó te is itt vagy?

Nincs mese Nagyon unatkozom.Mennék.Valamerre.Egy kicsit máshova.Ahol mosolyognak.Ahol beszélgetnek.

Bocs ha hosszú lett,de ki kellett írni magamból.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook