Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig jelent ilyen nagy feszültséget a vezetés? fórum

Meddig jelent ilyen nagy feszültséget a vezetés? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 25. 14:15
Én kitettem a T betűt és jobban éreztem tőle magamat. Egyébként előzékenyebbek voltak velem a többiek.
2012. jan. 25. 14:14

Ismerem az érzést, nekem kellett fél év mire belerázódtam, de a gyerkőc miatt vezetnem kellett, majdnem minden nap...mára már jól megy, nem félek.

Nem bántam meg a folytonos gyakorlást, mert megérte, vittem a gyereket úszni, babazenére, tornára, vásárolgatni, mindenhová :) és közben tapasztaltabb lettem. Úgyhogy kitartás!

5. Szélike (válaszként erre: 4. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 25. 14:13
Az oktató szerint ha kiteszem a T betűt még rosszabb lesz a helyzet. Hát pedig engem kicsit megnyugtatna.
4. Mandarin Tangó (válaszként erre: 2. - Szélike)
2012. jan. 25. 14:12
Vigyél zenét magaddal. Nyugi, nem hajt a tatár, tegyél ki egy T betűt, és hagyd, hadd előzzön, aki menni akar. Pár hét és menni fog idegeskedés nélkül is, főleg ha állandó útvonalat jársz be minden nap.
2012. jan. 25. 14:12

Állandóan ledudálnak. 2 másodpercet sem várnak az emberek. Minden nap rosszul vagyok ha kocsiba kell ülni. Volt hogy hánytam is

Normális ez és meddig tart.?

2012. jan. 25. 14:10

Sajnos rég van jogsim de nem vezettem. Most kell mert az ovi messze van és két gyerekkel átvergődni busszal a városon nagyon nehéz.

Vettem 10 órát és most 2 hete vezetek, de borzasztó ideges vagyok.

2012. jan. 25. 14:09
Meddig jelent ilyen nagy feszültséget a vezetés?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook