Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mayak - Egy újabb Zónás scifi fórum

Mayak - Egy újabb Zónás scifi (beszélgetős fórum)


2. Enissa (válaszként erre: 1. - ZsThomas)
jan. 25. 12:31

Bocsi, hogy bebiggyesztem ezt ide, de mivel én nem ismertem, miről írsz, mert nem játszom ezekkel a játékokkal. Talán másnak is rejtély lehet netán.


“S.T.A.L.K.E.R.” a Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers and Robbers rövidítése


És a könyvekről némi ismertető.


[link]

jan. 25. 11:29

Van ez a könyv, ami Oroszországban játszódik. Az író azt nyilatkozta róla, hogy S.T.A.L.K.E.R alapú, de én csak nyomokban fedeztem fel benne, teljesen más irányt vett fel, és teljesen más gondolatmenetet fogalmazott meg a Zóna kialakulásával és a benne lévő szörnyekkel, anomáliákkal, képződményekkel kapcsolatban. Elolvastam az első részt és nagyon tetszett, főleg az, hogy a tudományos részét is erősíti, magyarázza és kíváncsivá tett, hogy vajon megvalósítható, vagy a valóságban is létrejöhet e ilyen Zóna. Teljesen a realitás mellett áll az egész fikció.


Most pedig megjelent a második rész is, ami behoz némi mitológiai és vallási elemet is. Elgondolkodtam, hogy ezt vajon hogy képzelte az író. De úgy látom nagyon átgondolt.


Mindenkinek tudom ajánlani, aki szereti a tudományos részt is, és annak is aki szereti a S.t.A.L.K.E.R.-T, mert bár teljesen más a helyszín és a történelme, de attól még az alapok ott vannak. Az érzés megvan.


MAYAK - AZ ŐSI VÖLGY

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook