Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mától minden más... fórum

Mától minden más... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mától minden más...

1 2
2010. jún. 6. 12:09

Akaraterő kérdése az egész! Persze hogy nehéz! Én sem vagyok vékony! Fogyózok! A cél -20 kg és minél előbb! De vannak ennél egészségkárosítóbb diéták is! De mindenki más, mindenki egyénre szabhatja és alakíthatja a saját diétáját! Nekem ez válik be! Már rég vékony lehetnék! És mért nem vagyok az? Mert eddig nem tettem érte semmit pedig nem akarok semmi mást jobban mint lefogyni! Nem volt hozzá elég akaraterőm, de próbálkoztam vele nap mint nap és mindig más diétával! Csak nem bírtam ki! El kell jutni addig hogy akard! Itt kezdődik a fogyás! Ha kibírod meg lesz az eredménye! Persze, hogy fontos a sport, én csak azt mondom, hogy ehhez a diétához nem kell, úgy is eredményes lesz! (Pl, aki beteg nem tud sportolni.) Van egy mondás (a kedvencem mert szerintem nagyon is igaz)!

"Aki el akar érni valami az módszert keres, aki nem az kifogást!"

27. Binky (válaszként erre: 25. - Syria)
2010. jún. 6. 11:08

Mint látod ő is evett gyümölcsöt.


Lehet enni, csak nem mindegy, hogy mit. De hogy 4 után ne egyen semmit az ember, az őrültség és nagyon nehéz betartani.

26. camy0520 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2010. jún. 6. 10:24
Lehet, hogy hülyeség de legalább hatásos!!!
25. syria (válaszként erre: 22. - Binky)
2010. jún. 6. 10:23

Akkor BRITNEY SPEARS kivétel a szabály alól? Mert nála működött!

Jó, igaz, sokan a 6 órát jelölik meg az utolsó étkezés időpontjának. De a tények makacs dolgok!

24. 258c8a41da (válaszként erre: 22. - Binky)
2010. jún. 6. 10:20
Én a délutáni uzsi után..ugy 4 után már csak gyümölcsöt ettem..néha diabatikus joghurt biokenyérrel..de ezt tényleg csak néha!
23. 258c8a41da (válaszként erre: 21. - Syria)
2010. jún. 6. 10:18

Igen,ez pontosan igy van!Nagyon sokmindent én sem hittem el,mignem a dietetikusom tanácsára hallgattam..szóval mondtam magamban..azt teszem,amit ő mond és meglátjuk!Egyáltalán nem hittem benne,hisz egy zabálógép voltam istenbizony!

De mostmár csak azt tudom mondani mindenkinek,hogy ez igy ahogy van nagyon megérte és kitartás kitartás kitartás...meglesz az eredmény!Ezt én garantálom!

MINDENKI LE TUD FOGYNI..CSAK AKARNI KELL!

22. Binky (válaszként erre: 21. - Syria)
2010. jún. 6. 10:18

Az ötször keveset stimmel, dehogy délután négy után már ne egyen az ember, na az a hülyeség.

4-kor már megáll az élet, nem kell az energia..??

Egy lightos vacsora nem hátráltatja, hanem elősegítia fogyást!

21. syria (válaszként erre: 20. - 258c8a41da)
2010. jún. 6. 10:13

A képeid beszélnek mindenki helyett.

Eszedbe ne jusson bármelyiket is törölni! Bizonyítékai a kitartásodnak.

Egyébként is régi igazság: aki fogyni akar, annak ennie kell. "Csak" az nem mindegy, mikor, és mennyit.

20. 258c8a41da (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2010. jún. 6. 10:03
Egyáltalán nem hülyeség!Nálam sokkal jobban ment a fogyás,amikor betartottam az uzsikat is...napi 5x ettem..és sokkal lassabban ment akkor,amikor éheztettem magam!Tehát,nem mindig az éhezésen van a hangsúly egy diétánál!Legalább is nálam nagyon nem!Szóval..orvosi előirásra szigorúan napi 5x étkeztem!Soha nem éheztem és csak úgy dobáltam a kilókat lefelé!
19. syria (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2010. jún. 6. 09:59
Kifejtenéd, hogy miért?
18. syria (válaszként erre: 6. - Camy0520)
2010. jún. 6. 09:57

Hú, ez irtó jól hangzik! Főleg azért, mert be vagyok oltva mozgás ellen. :D


Nem lehetne, hogy egy nyilvános naplódban tudósíts minket?

17. fcalu
2010. jún. 6. 08:03
Én délelőttre vinnék még be egy kis szénhidrátot, mert ez így iszonyat kevés lesz, valószínűleg a szervezeted sincs hozzászokva ilyen kevés kajához, át fog állni koplaló üzemmódra. Én anno rengeteg fehérjét ettem, azt ugye nem nagyon dolgozza fel a szervezeted, mégis telít, csak vigyázz, hogy ne ess túlzásba :) Egyébként sok sikert, menni fog ez :)
16. andi6020 (válaszként erre: 6. - Camy0520)
2010. jún. 6. 07:11
5x keveset délután 4-ig? Ez hülyeség
2010. jún. 6. 07:05
Meg a 13.bejegyzésemet is nézd meg...
14. 258c8a41da (válaszként erre: 1. - Masha)
2010. jún. 6. 07:01

Szia!

Ne add fel soha!

Megnézheted a naplóm 14. és 24. bejegyzésében,hogy én hogyan néztem ki kövéren..és azt is láthatod,hogy mpst hogyan nézek ki...30 (harminc) kilót fogytam 3 hónap alatt!...azóta még 5-öt!Csak változtattam az étrendemen!

SEMMI lisztes,semmi cukros,semmi sült...ha csupán ennyit sikerül betartanod,akkor az már fél siker!


A fogyáaom előtt 90 kiló voltam...mostmár 50 vagyok...3 HÓNAP ALATT sikerült...ééééés jobban érzem magam mint bármikor azelőtt!

Teljesen egészséges vagyok,boldog,vidám,mindig mosolygok és nevetek és megnőt az önbizalmam és jobb a közérzetem ls!

A vérképem a lehető legjobb!

A bőröm sem lóg(mondjuk az soha nem is lógott)

TEHÁT,SOK SIKERT MINDENKINEK AKI FOGYNI AKAR!SIKERÜLNI FOG...HA NEKEM SIKERÜLT AKKOR NEKTEK IS FOG..AZ TUTI!

2010. jún. 6. 06:04

Kedves Masha!


Sok sikert kívánok neked!


Üdv. Kati

12. Binky
2010. jún. 6. 00:45

Kedves cikkíró!

Remélem elég ösztökélést fogsz kapni itt ezután is, hogy ne add fel, és hogy ne térj le a helyes útról!

Szerintem ügyes leszel!

11. Binky (válaszként erre: 6. - Camy0520)
2010. jún. 6. 00:43

Na ez speciel szerintem egy tök rossz példa. Lehet az ismerősödnek bevált, és ha szerencsés még talán vissza sem hízza. De

1) Mi az, hogy ne mozogjon??? A cél nem a fogyás, hanem a TARTÓS fogyás, ahhoz meg kell a mozgás! 2)Ha sokszor eszik gondolom azért van, hogy ne legyen éhségérzete és ne zabáljon be... ha négy után már nem eszik a kedves cikkíró, biztos hatkor vagy nyolckor berúgja a spejz ajtaját...

3) Mi az, hogy 1000 kcal alatt?! A szervezeted alapvető funkcióihoz nem elég ennyi kalória! Ebből nem csak károsodások, de hossszú távon hízás is lehet, illetve az illető feladja, főleg, ha a szervezete elkezdi bontani az izmait a zsír helyett.

10. *Csajszi* (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2010. jún. 5. 23:49
Sok-sok mozgas dieta nelkul nagyszeru sulytartasra, de igy nem lehet fogyni. A fogyas legalabb 70%-ban az etkezesen mulik.
2010. jún. 5. 23:44

Sok-sok mozgás minden diétánál többet ér.

Kitartást neked, biztos sikerülni fog, ha nagyon akarod!

2010. jún. 5. 23:40

Kitartás, menni fog, csak el kell hinned igazán,hogy most sikerülni fog, tegyél ki egy olyan képet magadról, hogy milyen szeretnél lenni, mindig arra gondolj, hogy én képes vagyok rá, meg tudom csinálni, mindig egyre véknyabb és csinosabb vagyok, bele fogok férni egy kedvenc, de kinőtt nadrágodba. :D

Tornának, pl. én ezt javasolnám:

[link]


Időnként előveszem, mert jól esik, nem túl megerőltető. Az a lényeg, hogy első lépésben megszeresd a mozgást, utána ráérsz sanyargatni magadat. ;)

Kitartás.


Üdv:


Szilvi

7. camy0520 (válaszként erre: 6. - Camy0520)
2010. jún. 5. 23:12
Bocsi, lemaradt még az hogy négy után már csak vizet ihatsz, semmi édes üdítő! Sokat számít!
2010. jún. 5. 23:10
Szia! Egyik ismerősöm fél év alatt 20 kg-t adott le azzal a módszerrel, hogy ötször evett keveset, de délután négy után szigorúan semmit nem evett! Semmi mozgással! A kalóriára persze figyelni kell (ehetsz bármit, csak 1000 kcal- alatt)! Ezzel a módszerrel hamar eléred a súlycsökkenést! Én is ezt csinálom, és jól haladok vele! Bevált módszer! Remélem valamit segítettem vele!
5. anda1986 (válaszként erre: 1. - Masha)
2010. jún. 5. 21:42
Sok sikert kívánok neked, sajnos tudom mit élsz át... de már jó úton jársz. Csak ne add fel! Mindig az áhított cél lebegjen a szemed előtt.
4. 305b730624 (válaszként erre: 3. - 305b730624)
2010. jún. 5. 21:31

Én személy szerint a Norbi kajákat szeretem+ a kalóriaszámlálást.

Tanács: jobb, ha először apránként kezdek el beiktatni az életmódváltozást a napjaidban. Pl.: egy ideig a fehér kenyér helyett eszel barnát, teljes kiőrlésűt, aztán jöhet a pufi rizs, vagy az abonett.

Mivel én is egyetemre járok, én is tudom mik azok a gyorséttermi kajálások:D Valamiért, talán az érzés miatt, hogy nem a 4 fal között ülünk otthon a lakásban a barátnőimmel, de az tény, hogy rengetegszer ettünk mi is mekiben, kfcben stb.... Imádom is az ilyen kaját. Jah meg bulik után gyros:D Elengedhetetlen volt számomra:D De ma már a mekis hamburgert és a kfc-s kaját felváltották a saláták,buli után gyros helyett meg inkább már mekis salátát eszek, és bonusként kérek hozzá öntetet,de csak buli utáni jutalomnként:D

2010. jún. 5. 21:23

Szia!

Biztos, hogy sikerülni fog, csak akarat kell hozzá, de nagyon sok.

Én is örök fogyózó vagyok, bár nincs sok felesleg rajtam. Mégis képtelen vagyok megszabadulni pár kilótól, de már tudom, hogy a titok nyitja a kitartás és akaraterő:), kevesebb ételmennyiség, több mozgás, és menni fog:) Neked is és nekem is:)

Sok sikert kívánok!

2010. jún. 5. 21:19
Minden a fejben dől el. Ha most tényleg elhatároztad, hogy fogyni fogsz meg is tudod csinálni. Sajnos nem elég a kajálásra figyelni igen is mozogni is kell. Pl biciglizni, sétálni vagy tornázni. Nekem a Norbi duci tréningek jönnek be.REmélem Te is ráakadsz a hozzád ilő módszerre.
2010. jún. 5. 21:08
105 kg. Kimondani is nehéz, nemhogy cipelni ezt a súlyt. Életem során sok fogyókúrán átestem. Inkább kevesebb, mint több sikerrel... Ezt a cikket azért írtam, hogy ösztönzőleg hasson másokra is, és fogyjunk le együtt, ne azért, hogy másoknak tetszünk, hanem azért, hogy elfogadjuk önmagunkat.

Ugrás a teljes írásra: Mától minden más...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook