Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? fórum

Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2012. máj. 2. 09:41
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Mastodynon mellett (és úgy ált. a homeopátiás szereknél) lehet-e mellette testápolót, parfümöt, illatosított kozmetikumokat használni? Azt olvastam, hogy semlegesíti a hatását az alkohol és az illóolaj, de illóolaj és parfüm szinte minden kozmetikumban van.. :( Viszont ha már szedem, jó lenne ha hatásos is lenne... Tudnátok segíteni?
2012. márc. 30. 09:01
Én is csak pozitivat tudok mondani 2011. júliusában elterveztük legyen 3. bébink:)....augusztusban mégmegjött 31 napra egyébként 35 napos volt a leghosszabb ciklusom...augusztus után a menszim 45-47 naposak lettek ....november óta mérem a hőmet...január óta ovu tesztelek...a mastodynont a februári ciklusban kezdetm el szedni ....nem tudom,hogy ennek köszönhetően -e de nagy valószinűséggel babát várok:))....ha tudom már tavaly elkezdtem volna szedni:)
2012. márc. 27. 09:38

Sziasztok!

Tesót szerettünk volna és úgyebár időben, hogy ne szakadjon meg a folyamatos ellátás stb így sajnos mi is bele estünk a hibába, hogy rágörcsöltünk.

December semmi, január hőmérőzés ovu teszttel volt beágyazódásos vérzés mégis megjött 4 nap késés után, aztán februárban hőmérőzés igyekeztem nem görcsölni tornázni kezdtem +mastodynon cseppek és 3 akcióval a peteérés jeleit figyelve sikerült.

Most 4 hetes pocak vagyok.

Nekem szülés után magas volt a proklaktinom szóval jó!

2011. nov. 1. 13:07
Sziasztok!Tavasszal kezdtünk próbálkozni a párommal és nem jött össze a baba.Rendszertelenek voltak a vérzéseim 35-44 naposak.Az egyik ismerősöm javasolta a Mastodynon cseppeket, így még aznap meg is vettem.Úgy használtam ahogy le volt írva a tájékoztatóban.Mellé még betartottam azt is amit homeopátiás szereknél be kell: semmi parfüm,vettem a Rossmannban Elmex mentol mentes fogkrémet kb 1100 Ft volt és azzal mostam fogat.Hiányzott a megszokott frisseség, de nem bántam...Utolsó menstruációm szeptember 2án volt, azóta 8 hetes terhes múltam :)))) Már az első üveg rendbe rakott!Csak ajánlani tudom mindeninek!
73. gabi11
2011. okt. 18. 10:51

sziasztok, mensi előtt már 5-7 nappal elkezdek barnázni, szerintetek erre is jó lehet a Masdonynon csepp? természetesen nagyon szeretnék már babát és lehet, hogy emiatt a barnázgatás miatt nem sikerült eddig.......

most kezdem el szedni a cseppet, nagyon bízom benne! :)

volt már valaki hasonló helyzetben? és terhes lett?

72. ##Flora## (válaszként erre: 71. - Tina 72)
2011. okt. 16. 20:28

Van egy bontatlan üveg Mastodynon cseppem eladó!

Én mellfeszülésre vettem, de itt a Hoxán láttam meg,

hogy mindenki fogamzás céljából szedi, így nem merem szedni, mert én még nem szeretnék babát...

Ha szeretnéd megvenni kérlek írj nekem: kaszaflora@gmail.com

2011. szept. 2. 16:51
Sziasztok! Én 2 hónappal kezdtem el a Mastodynon cseppek szedését, előtte egy évig nem jött össze a baba, viszont most sikerült teherbe esnem! :) 7 hetes terhes vagyok, remélem minden rendben lesz. Ajánlom mindenkinek a csepp szedését, aki hasonló problémákkal küzdött.
2011. jún. 23. 22:09

Sziasztok!

Én is szedtem! 1,5 évig nem lettem terhes, majd a mastodynontól azonnal! Én úgy tudom, hogy ha + a teszt, akkor abba kell hagyni. Aki pedig a mastodynontól nem lett terhes, de clostytól igen, annak nem a prolaktinjával volt gond! Ezért nem az hatott! Én egyébként szedtem mellé a dokim javaslatára gynex cseppet. Neten lehet rendelni. Csak azért mertem megrendelni, mert a dokim mondta, hogy baromi jó! Hogy melyik jött be, azt csak a jó Ég tudja! :) Sok sikert mindenkinek!

2011. jún. 23. 21:32

sziasztok!sajna nekem is sok gondom volt a peteéréssel,csak szeretném a tapasztalatomat megosztani :) most 20 hónapos a babám,és előtte 7 év szenvedés és 2 vetélésem volt. Én e vitamint szedtem lóadagban,párommal szedtük a maca vibe-t,és peteérésig ittam a cickafarkfű teát,hogy legyen peteérésem,majd peteérés után a palástfűteát. Az utóbbit a terhességem 14. hetéig ittam,mert kivédi a vetélés kockázatát!

Szorítok mindenkinek,hogy sikerüljön! Ha esetleg van kérdése,szívesen válaszolok segítek,írj privibe.Ja,és mellesleg PCOS-es vagyok!!!!

2011. jún. 23. 20:58
mastodynon cseppet, és clostibegyt, nálam ez tett csodát, 6hetes kismama vagyok!!
2011. máj. 31. 14:56
Szerintem a görcsölés lehet a csepptől... Nekem 2-3 hétig voltak ilyen "mellékhatások", utána elmúlt, úgyhogy szerintem kibírható, cserébe a lehetséges jó hormonműködésért.. :) A hőmérőzéshez sajnos nem értek, én azt még nem próbáltam.. Majd írj, hogy mik a változások, sikerült-e a baba.. Drukkolok!!!
2011. máj. 30. 11:14

sziasztok! nekem 16-éves korom ota egyáltalán nem volt menszeszem,fogamzásgátlót kaptam,hogy legyen vérzésem,azt mondték ha babát akkarok majd abba hagyuk,és majd látjuk mi a tehendő.23-évesen abbahagytam,de változatlanul nem jött meg,majd norculotott kaptam,és clostibegytet,

hogy legyen pete érésem.25-évesen megtörtént a nagy csodám,megszületett a nagy fiam!!!Szülás után megint nem volt menszesz!3-hónapja Magán orvoshoz menten,ahol kiderült Pajzsmirigy alulmüködésem van,gyógyszert kaptam rá,2,5-hónap után magátol megjött a menszesz ,azaz két hete.(MOST 28-éve vagyok),megint babát szeretnénk, én a mastodynon cseppet 2-hete keztem el,.pont a menszesz első napjától,és menszesz 3-napjátol clostibegytet 2-szer 1szemet,de most nagyon görcsöl a hasam,elvileg most kellene a peteérésemnek lennie.hömérözök de 36,2-nél nem megy fentebb.

2011. máj. 29. 15:23

én nem baba miatt

hát nem tudtam hogy bevonták volna

idén még én vettem

nme tudom hogy peteéréskor mit kell érezni úgyhogy passz :)

2011. máj. 29. 14:21

Nekem is a tablettát írta fel a nődoki, de kiderült, hogy azt már bevonták, nem forgalmazzák.. Úgyhogy maradt a csepp, 2x30 naponta.

És Te nem érezted meg jobban a peteérést ettől? Baba miatt is szedted?

2011. máj. 29. 13:49

én a tablettát szedtem

magas prolaktin szintre és bár lassan de rendbehozta

azért kellett homeopátiás szert szedtem mert az előtte felírt bromocriptintől padlót fogtam (szó szerint)

én a mastodynont csak ajánlani tudom!

2011. máj. 29. 12:25

Sziasztok!


Nem tudom él-e még a fórum, de hátha később majd segít valakinek a tapasztalatom ezzel a cseppel kapcsolatban.. Még csak 1 hónapja szedem, de már voltak változások.. Nem volt előtte peteérésem, és egy ideje a baba sem jött össze, ezért javasolta az orvosom ezt a szert. Az első 2 hétben kb. abba akartam hagyni, mert feszült tőle a mellem, szurkált az alhasam a beszedése után, teljesen ideges hangulatom lett tőle egész nap, és az íze sem a legjobb... De ezek 2 hét után teljesen elmúltak, és láss csodát, most már volt peteérésem is rendesen... :) Már csak abban reménykedem, hogy a baba is beköltözik... :) Úgyhogy én csak azt tudom mondani, megéri szedni!!!

61. pocak25 (válaszként erre: 62. - Tündi80)
2010. máj. 26. 07:42
Szia! Én nme kérdeztem meg az orvosom , hanem önszorgalombol kezdtem el szedni. Nem tudom , hogy mi segitett , mert akkor már 6 honapja clostit szedtem meg choragon szurit kaptam. Én mondjuk a mai napig hiszem hogy a mastodynon segitett , mert annyi mendent kiprobáltam 15 honap alatt, és pont akkor sikerült amikor szedtem!
60. Naab (válaszként erre: 62. - Tündi80)
2010. máj. 25. 17:19
Elvileg homeopátiás, azaz nincsenek mellékhatások. Viszont vényköteles, tehát szerintem csak indokolt esetben szedhető.
59. Naab
2010. máj. 25. 17:17
Pocak25 én szeretném megvenni. Írj már egy mailt légyszíves, hogy mennyit kérsz érte és hová küldjem. szabina.szoke kukac gmail pont com
58. Naab
2010. máj. 12. 21:05

Sziasztok!


Kérlek segítsetek! Mastodynon cseppre lenne szükségem, mivel jelenleg hiánycikk.

Köszönöm

2010. ápr. 23. 15:12

Sziasztok

van egy felbontatlan mastodynon cseppem akit érdekel 2012-ig jó a szav.idő!

a szombatne@freemail.hu címre írhattok!

56. Katt (válaszként erre: 55. - Mastodynon)
2010. ápr. 14. 08:53
Szia, ne haragudj, h nem válaszoltam, most úgy néz ki, nincs szükségem a cseppekre... azért köszönöm! Katt
2010. márc. 27. 16:20

Sziasztok!

Nekem van egy felbontatlan doboz Mastodynon cseppem. Fejfájást okozott! Ha érdekel írj a részletekért a parkanyiildiko@freemail.hu-ra.

54. aa35c27f5c (válaszként erre: 52. - Katt)
2010. márc. 24. 05:09
Nézz körül tesz-veszen, vaterán, esetleg írd be a google keresőbe, hogy eladó mastodynon, stb...Hozzá teszem, nekem nem segített :(
2010. márc. 23. 01:56

Sziasztok! Nos, az én történetemet - úgy érzem - meg kell osztanom mindenkivel, mert egészen érdekes, legalábbis azt hiszem.

Szóval magas prolaktin szint csökkentése miatt írta fel a nőgyógyásznőm a Mastodynon cseppeket. Azt még tudnotok kell, hogy fogamzásgátlóként ekkor hüvelygyűrűt alkalmaztam. Kb. 1 hónap folyamatos csepp szedését követően a helyi fogamzásgátló már mit sem ért, felűlmúlta az alacsony hormon tartalmát a "jó kis Masto" vagy mi, nem tudom; de a lényeg, hogy most 3 hónapos a kisfiam!!!

52. Katt
2010. márc. 3. 11:41
Sziasztok, bár haldoklik a topic, de azért próbálkozom. Mastodynont kellene vennem, de hiányzik a legtöbb gyógyszertárban. Már három helyen próbálkoztam. Nem tudja valaki, hol lehet kapni? Esetleg valakinek van otthon megmaradt, bontatlan üveg?
51. Katt
2009. nov. 21. 10:22

Szia,

én már abbahagytam, legalábbis átmenetileg. Szerintem a ciklusomon javított, de a harmadik hónapban, amikor szedtem, egy csomó lett a mellemben. Szerencsére hamar elmúlt, de szerintem elég valószínü, hogy a cseppek közrejátszottak benne. A dokimmal egyetértve felfüggesztettem, a következö ciklusom extra rövid lett, akkor kezdtem Clostyt szedni (részben ciklus rendezésre, részben baba elösegítésre), aztán meglátjuk. Lehet, hogy újra Mastodynont fogok szedni, vagy a kettöt egyszerre.

50. Cuczy
2009. nov. 18. 10:24

Sziasztok!

Él még a topik? Érdekelnének további eredmények.

Valaki?

49. Katt (válaszként erre: 48. - Katt)
2009. okt. 1. 16:39
Bocs, 2*30, tehát 60 összesen...
48. Katt (válaszként erre: 47. - Szombatne)
2009. okt. 1. 16:39
Szia, nekem 2*15 az adag, vagyis összesen 30. Nekem így is eléggé felerősítette az első hónapban az PMS tüneteket (idegesség, feszültség, érzékenység). Most már jó (harmadik hónapja szedem).
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook